Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей183Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 72 из 81
Показано с 711 по 720 из 810.
    Odo
    -

Чому можна довіряти Біблії?

Ответ Сообщение от Condor Посмотреть сообщение
    Одо а скажіть як у церквах до яких ви ходите ставляться до гомосексуалів? І як до них ставитеся особисто ви, виходячи, мабуть, з ваших глибоких релігійних переконань?
    Я не пригадую, щоб ми обговорювали цю тему у Церквах, до яких я ходжу. Але Біблія ставиться негативно до гомосексуалізму:

"Хіба ви не знаєте, що неправедні не будуть спадкоємцями Божого Царства? Не ошукуйте себе: ні розпусники, ні ідолослужителі, ні перелюбники, ні блудники, ні мужоложники, ні злодії, ні скупарі, ні п'яниці, ні злоріки, ні розбійники Божого Царства не успадкують. (1 Кор 6:9)"

Моє ставлення до гомосексуалізму теж негативне.

Пророк

Re: Чому можна довіряти Біблії?

Одо а скажіть як у церквах до яких ви ходите ставляться до гомосексуалів? І як до них ставитеся особисто ви, виходячи, мабуть, з ваших глибоких релігійних переконань?
    што? ©
    Новачок

Odo, Згідно до Лоуренса Краусса, гомосексуалізм трапляється серед більшості видів тварин з частотою приблизно 10%. Як на вашу думку, нащо бог зробив це? Адже вони за вашими переконаннями душі не мають і ніякого царства не наслідують.
    Ще маю запитання про Ноєв потоп. Згідно цій історії вижили лише ті тварини, які були на ковчезі, який після потопу осів на якійсь горі десь на середньому сході, звідки вся живність знову заполонила планету. Як так трапилося що усі кенгуру попрямували лише до Австралії? І як взагалі будь що опинилося на тому континенті якщо він відокремлений від близького сходу океаном? І чого не знайдено жодних залишків кенгуру на шляху від близького сходу до Австралії? І куди подівся гіпотетичний земляний міст який з'єднував Австралію з Євразією 4000 років тому по якому звірі ніби то перейшли туди? Адже 4000 років це ніщо в геологічних термінах і його рештки чи ознаки його існування неодмінно були б виявлені.
    Ще маю питання стосовно 10 заповідей. Як ви вважаєте, до того як палаючий чагарник на горі сказав їх Мойсею, наші предки вважали що вбивати людей і красти майно це нормально?
    Ще маю питання: згідно до Майкла Шермера на Землі існувало принаймі 10 000 релігій про які збереглися записи, усі з яких заявляли що вони це божественне откровеніє і лише вони істинні. Як ви оцінюєте ваші шанси шо ви обрали саме ту релігію? Адже якшо Анвар аль Авлакі правий і аллах то єдиний бог, то після смерті вас буде чекати не християнський рай, а ісламське пекло.
    Odo
    -

Odo, Згідно до Лоуренса Краусса, гомосексуалізм трапляється серед більшості видів тварин з частотою приблизно 10%. Як на вашу думку, нащо бог зробив це? Адже вони за вашими переконаннями душі не мають і ніякого царства не наслідують.
    Людина може народитися зі спадковою схильністю до певних гріхів, але Бог наділив нас свободною волею, і можемо обирати, як нам чинити у тій чи иншій ситуації, у якій ми опинилися: опиратися своїй схильності, чи піддаватися. Бог знає всі наші обставини і враховує їх.

Ще маю запитання про Ноєв потоп. Згідно цій історії вижили лише ті тварини, які були на ковчезі, який після потопу осів на якійсь горі десь на середньому сході, звідки вся живність знову заполонила планету. Як так трапилося що усі кенгуру попрямували лише до Австралії? І як взагалі будь що опинилося на тому континенті якщо він відокремлений від близького сходу океаном? І чого не знайдено жодних залишків кенгуру на шляху від близького сходу до Австралії? І куди подівся гіпотетичний земляний міст який з'єднував Австралію з Євразією 4000 років тому по якому звірі ніби то перейшли туди? Адже 4000 років це ніщо в геологічних термінах і його рештки чи ознаки його існування неодмінно були б виявлені.
    Щодо всієї земли, яка була затоплена, то тут треба розуміти вживання слів у певному історичному контексті, під всією землею священописьменник цілком може розуміти всю відому йому і людству на той час землю. Є різні тлумачення щодо історичности потопу, деякі богослови та апологети тримаються думки, що це може бути притчею.

Ще маю питання стосовно 10 заповідей. Як ви вважаєте, до того як палаючий чагарник на горі сказав їх Мойсею, наші предки вважали що вбивати людей і красти майно це нормально?
    Кожну людину, яка йде у цей світ просвіщає Світ Христов, зазвичай це внутрішнє моральне почуття люди називають совістю, але з иншого боку, ми живемо у світі, який лежить у гріху з часів гріхопадіння, і тому на нашу совість можуть здійснюватися різні інформаційні атаки, тиск тощо, що має свої наслідки. Тому люди часто чинять зло, хибно вважаючи його добром. Заповіді є тим критерієм, який дозволяє нам розрізняти не лише інтуїтивно, але і свідомо, що є чим. Чи був Закон до Одкровення Мойсею? Можливо був в усному вигляді, бо тоді переважала усна культура, а не письмова, як зараз, це мало, як свої переваги, так і недоліки, зокрема у тому, що люди часто могли примішували до переказів свої власні думки і тлумачення, що могло у свою чергу викривляти первинний зміст переказів, це і призводило до виникнення різних жорстоких культів та звичаїв.
    Чи наші предки вважали що вбивати людей і красти майно це нормально? Напр., чому виникає "Око за око, зуб за зуб"? Щоб покласти край кривавій помсті, щоб зробити її хоча б симетричною, щоб за кривий погляд сильний не вбивав слабкого, щоб обмежити свавілля сильного.

Ще маю питання: згідно до Майкла Шермера на Землі існувало принаймі 10 000 релігій про які збереглися записи, усі з яких заявляли що вони це божественне откровеніє і лише вони істинні. Як ви оцінюєте ваші шанси шо ви обрали саме ту релігію? Адже якшо Анвар аль Авлакі правий і аллах то єдиний бог, то після смерті вас буде чекати не християнський рай, а ісламське пекло.
    Наша віра це вибір, який ми робимо, але сам цей вибір говорить щось про нас, про те ким ми є і кому ми віримо. Це гранична тожсамість людини (національність, фах, політичні естетичні смаки тощо це теж певні тожсамості, але вони відносні). Я не можу повірити, що Ісус може сказати неправду, це моє глибинне переконання, я Йому вірю і довіряю. Ви можете?
    Крім того існують також суто логічні аргументи на користь тієї чи иншої релігії. Кожна розумна людина може розглянути філософські аргументи на користь існування Бога і порівняти відомі їй релігії на відповідність, на мою думку християнство їм відповідає найкраще. Також людина може проаналізувати історичність релігійного послання, в яке вона обрала вірити і теж зробити певні висновки.
    Новачок

Odo, Давайте вникати в деталі. Біблія стверджує шо вона є словом бога записаним через людей. Тобто бог створив землю але забув про певну її частину і не сказав священнописьменнику? В нього склероз чи шо?
    В тому то і справа, що як казав Джим Джефферіес в своєму шоу, робиться таке враження, шо знання біблії обмежені радіусом десь миль у п'ять навкого того писаки який її складав.
    І як ви прокоментуєте той факт шо Ватикан визнав що Земля кругла в 1992 році, коли на той момент лише НАСА лише людинокерованих місій на орбіту вже надіслала 24 штуки?
    Я можу довіряти Ісусу, але я запитую чому саме йому а не Мохаммаду, чи Джозефу Сміту чи Рону Хаббарду? Вони ж усі мають статус пророків в певних кругах.
    Я припускаю шо це прив'язане більше до місця народження людини. Ви народилися скоріш за все там де християнство є домінуючою релігією. Аби ви народилися десь в Афганістані то які шанси шо ви б настільки вірили Ісусу а не Мохаммаду?
    А про суто логічні аргументи ви це серйозно? Бог логічний? Давайте так, він любить нас, мі всі діти його по образу і подобі, але він створює торнадо, землетруси, війни, хвороби, бідність страждання й таке інше. Де тут логіка? Ви б таке с звоїми дітьмі яких ви любили чинили б?
    До речі, як писав Річард Докінз в своїй книзі віра - це не вибір. По вибору вірити не можна. Бо тоді це не віра, це свідомий вчинок який бог розкусить бо він же все знає
    Ще маю питання: Чи вбивали б ви тих людей, які працюють по субботам або мають позашлюбні стосунки, якби вбивство людини не було заборонене кримінальним кодексом? Бо біблія в старому заповіті прямо вказує так чинити. А ще вбивство заборонене однією з десяти заповідей. Ну це до теми про логічність релігії.
    Odo
    -

Odo, Давайте вникати в деталі. Біблія стверджує шо вона є словом бога записаним через людей. Тобто бог створив землю але забув про певну її частину і не сказав священнописьменнику? В нього склероз чи шо?
    Біблія написана через людей, які жили у певну історичну добу і це відбивається на тому, як вони розуміють Боже одкровення і на мові Біблії, яка часто є метафоричною і треба дивитися на контекст і жанр певної книги Біблії (бо Біблія це не стільки книга, скільки бібліотека, де є книги різних жанрів), щоб не впадати у буквалізм. Більше того, навіть у нашій мові цілком припустима така метафора, наприклад я скажу, що всі обурилися певним вчинком, хіба це означає усіх жителів землі або навіть міста? Напевно, це означатиме якусь не окреслено велику кількість людей. Або коли Гоголь у Тарасі Бульбі пише про маленьке польське містечко, що весь мільйон народу сколихнувся, то звідки там мільйон народу? Напевно максимум тисяч 30, це літературний прийом, який використовує автор, що донести нам певний образ, того, що відбувалося.

В тому то і справа, що як казав Джим Джефферіес в своєму шоу, робиться таке враження, шо знання біблії обмежені радіусом десь миль у п'ять навкого того писаки який її складав.
    І як ви прокоментуєте той факт шо Ватикан визнав що Земля кругла в 1992 році, коли на той момент лише НАСА лише людинокерованих місій на орбіту вже надіслала 24 штуки?
    Напевно тому, що Ватикан не є організацією, яка відповідає за наукові уявлення людей, функція Церкви у тому, щоб приводити душі людей до Бога, а за науки повинні відповідати инші інституції.

Я можу довіряти Ісусу, але я запитую чому саме йому а не Мохаммаду, чи Джозефу Сміту чи Рону Хаббарду? Вони ж усі мають статус пророків в певних кругах.
    Хто з них Воскрес із мертвих?

Я припускаю шо це прив'язане більше до місця народження людини. Ви народилися скоріш за все там де християнство є домінуючою релігією. Аби ви народилися десь в Афганістані то які шанси шо ви б настільки вірили Ісусу а не Мохаммаду?
    Чомусь, коли мусульмани взивають до Бога, їм теж відповідає саме Ісус:

А про суто логічні аргументи ви це серйозно? Бог логічний?
    Цілком. Так. Ви знайомі з ними?

Давайте так, він любить нас, мі всі діти його по образу і подобі, але він створює торнадо, землетруси, війни, хвороби, бідність страждання й таке інше. Де тут логіка? Ви б таке с звоїми дітьмі яких ви любили чинили б?
    З чого ви взяли, що це саме Бог їх насилає?

До речі, як писав Річард Докінз в своїй книзі віра - це не вибір. По вибору вірити не можна. Бо тоді це не віра, це свідомий вчинок який бог розкусить бо він же все знає
    Бог дійсно знає наперед, але це нас ні до чого не змушує, ми вільні у своєму виборі. Уявіть, що гросмейстер веде сеанс одночасної гри у шахи з усіма бажаючими, і він знає як вони походять, чи примушує це їх до того чи иншого вибору?

Ще маю питання: Чи вбивали б ви тих людей, які працюють по субботам
    Субота в українській та російській мові збігається із певним днем тижня, але в инших мовах це не так, напр., в англійській Saturday і Sabbath це різні слова. Крім того Ісус пояснив правильне ставлення до Суботи.

або мають позашлюбні стосунки, якби вбивство людини не було заборонене кримінальним кодексом? Бо біблія в старому заповіті прямо вказує так чинити. А ще вбивство заборонене однією з десяти заповідей. Ну це до теми про логічність релігії.
    Новий Завіт є правильним тлумаченням Старого, бо у Новому в Особі Ісуса ми зустрічаємо Самого Бога, Який і дає правильне тлумачення, тому Старий Завіт треба сприймати через призму Нового.
    Новачок

Одо то ось воно як. Бачте, ваша релігія також не є словом божим, а зроблена людиною. Ця людина - ви, бо ви самі обираєте яким частинам біблії вірити а яким ні, я так зрозумів що в потоп ви не вірите, і в старий заповіт також.
    До речі де Ісус казав що старий заповіт неправильний?
    Маю ще таке питання: як ви ставитеся до рабства? Бо біблія як відомо не протестує проти цього, навпаки наказує рабам служити своїм хазяївам вірно а християнським хазяївам особливо вірно.
    Маю ще такє питання, а до того як біблія була написана були Зевс, Тор, Ярило і багато інших богів. Хто ж через них відповідав людям? Також Ісус?
    Banned

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Бог наділив нас свободною волею, і можемо обирати, як нам чинити у тій чи иншій ситуації, у якій ми опинилися: опиратися своїй схильності, чи піддаватися.
    Если учитывать, что секас - то такая природная необходимость, как еда (по крайней мере для не изолированного человека - вижу самку - реакция - химия - гормоны - хочу самку/самца), то добровольный отказ от желаемой плоти повлечет за собой необротимые психологические нарушения, не так-ли? Конечно, следует предположить, что на животном уровне натурал гомика не понимает, но что ему теперь повесится?
    Хороший выбор для таких людей церковь оставляет: или жить в вечном аду и наконец-то помереть и отправиться в нирвану, или самовыпилиться и отправиться в адЪ (если гомик еще и набожный - ядерное сочетание, неудивительно, что такие на самых высоких церковных постах и сидят)

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Новий Завіт є правильним тлумаченням Старого, бо у Новому в Особі Ісуса ми зустрічаємо Самого Бога, Який і дає правильне тлумачення, тому Старий Завіт треба сприймати через призму Нового.
    А что, если квантовая механика станет новым трактованием "Нового Завета"?
    ================
    Не, я не могу себе позволить в бога верить, для меня это как-то глупо перед самим собой, насчет ада я не беспокоюсь, поэтому, если бог есть, уверен, что он поймет меня правильно...
    Я думаю, что корень всех церквей кроется в желании одинокого человека к общению или как-то так, а это самый простой ни к чему, кроме как типа верить в бога, человека не обязывающий, такая игра с самим собой в себя набожного для получения удовольствия от общения с другими такими же... По другому не понимаю.
    Odo
    -

Одо то ось воно як. Бачте, ваша релігія також не є словом божим, а зроблена людиною. Ця людина - ви, бо ви самі обираєте яким частинам біблії вірити а яким ні, я так зрозумів що в потоп ви не вірите, і в старий заповіт також.
    Ні, Біблія є словом Божим переданим через людей, це як співавторство, кожен автор приносить щось від свого розуміння. Я вірю всім частинам Біблії, але я не впадаю у буквалізм, коли написано, що приліпиться чоловік до жінки своєї, ви це сприймаєте так, що вони зростуться боками, як сіамські близнюки, чи якось инакше? Щодо потопу, я тільки зауважив, що існують різні думки з цього питання у межах Церкви, коли вам цікава саме моя думка, то я вважаю, що потоп був у тій місцевості, де це відбувалося. У християнстві є догматичні питання з яких всі християни згодні, а є питання, з яких можуть бути різні опінії.

До речі де Ісус казав що старий заповіт неправильний?
    А де я казав, що Ісус таке казав?

Маю ще таке питання: як ви ставитеся до рабства? Бо біблія як відомо не протестує проти цього, навпаки наказує рабам служити своїм хазяївам вірно а християнським хазяївам особливо вірно.
    Звичайно погано і вірю, що саме ушляхетнючий вплив християнства на людей спричинився до того, що людство поступово визнало рабство неприйнятним.

Маю ще такє питання, а до того як біблія була написана були Зевс, Тор, Ярило і багато інших богів. Хто ж через них відповідав людям? Також Ісус?
    Инші релігії можуть містити певні істини, бо якась частина їх може бути відгомоном тих настанов, які отримав ще Адам, Ной та решта праотців від Бога, але часто з домішками людського мудрування та перекручень.
    Новачок

Тоді знову ж. Ви сказали шо деякі тлумачать потоп як притчу. Раз ви не з них, то звідкіля тоді кенгуру в Австралії і інші звірі?
    Ну якшо Ісус не заперечував норми старого заповіту то чого ви тоді не вбиваєте мужоложців і невірних як на це там прямо вказується? Чи й там можна це якось тлумачити? Наче ж чорним по білому.
+ Ответить в теме
Страница 72 из 81

Внешние ссылки (?)