Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей183Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 49 из 81
Показано с 481 по 490 из 810.
    Пророк

Re: Чому можна довіряти Біблії?

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Навіть на нещасливе життя у нас немає права зазіхати.
    Вы же утверждаете, что у людей есть право выбора. А оно автоматически даёт и все прочие права.

батьківське слово воно саме накладає обов'язок тим, для кого послух батькам є цінністю і переконанням, відчуттям обов'язку, відчуваєте різницю?
    это адаптация - родители "если" хотят выжить в старости должны воспитать послух и відчуття обов"язку. И привычка - дети пока маленькие "если" хотят выжить, то должны слушать родителей, потом эта модель поведения входит в привычку.

У чому полягає їх самопожертва?
    Не жалея "живота своего"..точнее жертвуя репутацией (и бывает здоровьем) долюбливают мужчин, которым любви не хватает....даря доброту, нежность и борщ...

але християнство розглядає СЗ через призму Нового, який і є правильним тлумаченням всього написаного у Старому
    кто сказал? Это же idem per idem.

Які часи такі і звичаї, це зараз після двох тисяч років християнства нам видається жорстоким навіть "зуб за зуб", не кажучи вже про дітей народжених і ненароджених.
    Хотів спитати, ви часом не лікар?
    Які такі часи? Душа она во все времена душа (или нет?) тем более для Бога. Ладно, люди "ембрионы" не ценили, но Бог то уж мог их просветить на этот счёт. А тут нет - кроме души матери ничего и никого не упоминает.

ЗЫ Часом ні.

Banned

У тому, що вже доклали всіх можливих для вас зусиль, щоб знайти розумну основу у Біблії?
    Я уверен, что не прикладывал для этого сил и не буду, я доверяю общественному мнению :- ))
    Библия - это фентези, типа хоббитов, колец и прочих Гарии Поттеров. Мне же больше нравится научная фантастика!
    Новачок

rasta-koy, C той лишь разницей что в властелине колец не сказано что если ты не будешь каждый день молиться Илуватару, а раз в месяц относить десятину на Ородруин Саурону то попадешь в адЪ.
    Гуру
    Angry

Lera, Ви запитували про те, як я визначаю свою духовність. Немає жодної таємниці, бо кожен хто забажає може це зробити для себе. Є лише кілька умов. Потрібно мати Духовне Дзеркало, що дозволяє нам побачити, які ми є насправді та мати бажання робити зміни. Боже Слово виявляє різницю між тим, які ми всередині, і тим, якими можемо собі здаватись. Біблія, наче рентген, виявляє найпотаємніші думки і допомагає формувати особистість за досконалим зразком. Із цього Джерела можемо набиратись сил та мудрості для здійснення задуманого. (Якова 1:23-25; Євреїв 4:12; 2Тимофія 3:16,17).
    Спробуйте, може сподобається.
    2.0

Ответ Сообщение от Н.Д. Посмотреть сообщение
    виявляє найпотаємніші думки
    wow! пльотки-порка-BDSM???? ))))))

Спробуйте, може сподобається.
    да? о_О

допомагає формувати особистість за досконалим зразком
    ех, якби знаття шо таке досконалість взагалі...в контексті якої культури? в контексті православія, протестантизма чи християнства, які живуть за єдиною книжкою, але мають певні відмінності в усьому? а то ви оце щас знову ні о чьом...
    Гуру

Єдиний досконалий зразок - це Ісус Христос. Якщо намагатись сумлінно наслідувати його, то було б менше розбіжностей у поглядах. Та й мала б бути одна віра... Поки що так не є.
    Пророк

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    а то ви оце щас знову ні о чьом...
    у меня вообще впечатление, что не человек пишет, а генератор общих предложений (вроде гороскопов) )))

Lera, Ви запитували про те, як я визначаю свою духовність.

Потрібно мати Духовне Дзеркало,
    нет, я спрашивала в чём ваша духовность проявляется.
    Пока сии ответ(ы) всё равно, что на вопрос "как вы выглядите", ответить "вы знаете у меня есть зеркало, в котором я хочу походить на Клаудию Шифер".
    Гуру

Ответ Сообщение от Lera Посмотреть сообщение
    у меня вообще впечатление, что не человек пишет, а генератор общих предложений (вроде гороскопов) )))
    нет, я спрашивала в чём ваша духовность проявляется.
    Пока сии ответ(ы) всё равно, что на вопрос "как вы выглядите", ответить "вы знаете у меня есть зеркало, в котором я хочу походить на Клаудию Шифер".
    Духовність в тому й проявляється, щоб наслідувати духовних осіб. Якщо я застосовую у своєму житті поради з Божого Слова та підпорядковую свої дії Божим законам і принципам то я духовна. Якщо я цього не роблю - то проявляю риси тілесної людини. Як поводиться духовна особа? Про це написано у Біблії. А розповідати про свої успіхи чи невдачі - я вважаю, що це недоцільно.
    Кожна людина є неповторна, тому й порівнювати людей не можна бо судити може лише Бог. Тому якщо Вас справді цікавить, що таке духовність і як її виявляти, Ви зможете це зрозуміти особисто читаючи Біблію. Бо лише так ця книга може впливати на кожного з нас. І відповідно до наших зусиль та успіхів ми можемо аналізувати, що ми робимо добре і чого слід ще досягти.
    Тому я не буду говорити про власну духовність - бо яка Вам з цього користь? Краще наслідувати тих, про кого Біблія говорить як про зразок віри, любові, слухняності чи доброти. Можемо брати приклад з цих духовних осіб.
    Banned

Потрібно мати Духовне Дзеркало, що дозволяє нам побачити, які ми є насправді та мати бажання робити зміни
    Вы не заметили подмены понятий?
    Біблія, наче рентген, виявляє найпотаємніші думки і допомагає формувати особистість за досконалим зразком.
    Вы не заметили подмены понятий?
    Я всё это прочитал так: многабукавтипазаратустраотдыхает, Библия - истина в первой инстанции, многабукавтипазаратустраотдыхает, Библия - истина в первой инстанции

Єдиний досконалий зразок - це Ісус Христос
    Чё, да его гордыня захавала с потрохами, когда он пошел на самоистязания, чтобы доказать свою преданность богу! Он нарушил серьезную статью и сейчас он за это в аду, если ад есть, разумеется. Странно, что вы его за идеал принимаете!
    Вот, по-видимому вас в этот момент рвет такая же гордыня за то, что вы смогли заставить себя "постичь истину", вас этот факт делает выше остальных на ровном месте ни за хер, и вы всячески об этом нам говорите при первом удобном случае. Вы попадете в ад, ничего личного, но если господь справедливый, то мы с вами там встретимся, хотя вряд ли, я все-таки думаю, что я в ад не попаду, потому что на самом деле верю в то, что ежели какой-то высший разум и есть, то скорее всего он не закомплексованный фашист убийца и маньяк, как библейский полудурок :- ))

Духовність в тому й проявляється, щоб наслідувати духовних осіб
    Т.е. слова Иисуса о "не сотвори себе кумира" - насрано?
    Тому я не буду говорити про власну духовність - бо яка Вам з цього користь?
    А такая, раз вы стремитесь к Иисусу, то вы обязаны рассказывать про свою духовность, ибо по наставлению Иисуса открыли Иисуса в себе и показываете людям свою духовность также, как это делал Иисус.
    Блин, несколько строчек, а противоречий уже на целый мешок насобиралось. По библии вы уже напротиворечили себе же и Божему слову на два ада!

===================

Хомосапиенс, наверное, не такой уж и сапиенс, если не может логически построить цепь из трех последовательностей, которая не противоречит самой себе же, первый фактор, из него второй фактор и надо сделать так, чтобы из второго фактора третий не противоречил первому, все, приехали... Нет третьего, есть только первый, уменгьшенный вариант библейского боговерования:
    1. Бог всегда прав, молись ему
    2. Если бог не прав, то смотри пункт 1
    А когда у них спрашиваешь про пункт "три", они начинают строить пункт "полтора"!
    Odo
    -

Вы же утверждаете, что у людей есть право выбора. А оно автоматически даёт и все прочие права.
    Тут слід розрізняти — право і можливість: у вашого начальника є право вимагати від вас виконання службових обов'язків, а фізично знищити вас він має тільки можливість але не має права.

это адаптация - родители "если" хотят выжить в старости должны воспитать послух и відчуття обов"язку. И привычка - дети пока маленькие "если" хотят выжить, то должны слушать родителей, потом эта модель поведения входит в привычку.
    У матеріалістичній картині світу не існує жодних логічних підстав для зобов'язань, бо не існує правдавця, того, хто накладає обов'язок: кожна особина оцінюється лише за критерієм її потрібности моєму виживанню, бо вищою цінністю проголошується фізичне життя. І у тваринному світі ця схема працює, тоді як навіть у неандертальців знаходять скелети калік, про яких піклувалися їх рідні і не викидали помирати, як це можна побачити, напр. У "Легенді про Нараяму":

Люди и животные — вся природа готова к продолжению рода. Земля не может прокормить всех. В деревне разрешают жениться только старшим сыновьям, младшие братья — только работники. Девочек продают или обменивают на соль. Иногда младенцев убивают. Большую семью, которая ворует урожай у других, хоронят заживо. Суть «Легенды о Нараяме» — это обычай, который испокон веков соблюдается в деревне. Когда старику или старухе исполняется 70 лет, деревня и семья не должны больше кормить бесполезный рот. Старший сын должен на своих плечах отнести пожилого человека на вершину горы Нараяма умирать от голода и жажды. Главной героине фильма Орин вот-вот исполнится 70. Она полна сил, у неё целы все зубы, но закон есть закон. Она сама готовится к исходу и готовит своего сына Тацухэя, который нежно любит её, к последнему пути. Исполняя долг сына, Тацухэй относит мать умирать в зимний день, когда выпадает первый снег. Снежинки медленно падают на седую голову Орин… Когда Тацухэй возвращается домой, он другими глазами смотрит на своего сына. Пройдут годы, и сын понесёт его на Нараяму. — росвіка

Не жалея "живота своего"..точнее жертвуя репутацией (и бывает здоровьем) долюбливают мужчин, которым любви не хватает....даря доброту, нежность и борщ...
    Давайте визначимо, що для вас є жертвою? Для мене жертва є проявом любови до ближнього, але у даному випадку я не знаходжу з боку цих жінок прояву любови: вони руйнують сім'ї цих чоловіків, розбещують їх, забирають їх час, гроші, емоції, здоров'я (заражають хворобами), які їм даються для щастя і добробуту їх сімей та дітей. Де жертва, де любов?

кто сказал? Это же idem per idem.
    Сам Бог, втілився і все розтлумачив, врятувавши нас таким чином і від жахів релятивізму серед безлічі тлумачень.

Які такі часи? Душа она во все времена душа (или нет?) тем более для Бога. Ладно, люди "ембрионы" не ценили, но Бог то уж мог их просветить на этот счёт. А тут нет - кроме души матери ничего и никого не упоминает.

ЗЫ Часом ні.
    Бог прийшов не до ельфів, а до реальних людей того часу, до людей, які звикли до жорстокости і смерти, саме завдяки тому, що Він поступово і наполегливо просвітлював цих людей ви зараз і обурюєтесь жорстокости тогочасних звичаїв.

Ответ Сообщение от rasta-koy Посмотреть сообщение
    Я уверен, что не прикладывал для этого сил и не буду, я доверяю общественному мнению :- ))
    Библия - это фентези, типа хоббитов, колец и прочих Гарии Поттеров. Мне же больше нравится научная фантастика!
    Громадській думці? Якій саме? І хто її сформулював? Якби ви народились десь у Саудовській Аравії, ви б зараз (довіряючи суспільній думці) обурювались би жінками на вулиці з відкритими обличчями?
+ Ответить в теме
Страница 49 из 81

Внешние ссылки (?)