Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей183Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 4 из 81
Показано с 31 по 40 из 810.
    Гуру

Re: Чому можна довіряти Біблії?

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    Це однин з моментів, який мене завжди дивував. Ну чому ж Він всім не відкриє, коли це від Нього залежить? Адже тут мова про спасіння йде? Хіба Він не мав би робити все і більше, щоб кожному відкрилося те, що відкрилося Вам?
    Адже з Ваших слів, що я тут наводив вище, прямо випливає, що Бог комусь відкрив, а комусь - не відкрив. Чому? Через які причини?
    Много причин. Да, желание Бога, чтобы все спаслись и познали истину. Но...кто ищет - тот находит, стучащему - Бог видит желание, стремление и - открывает.))) Зачастую, людям - некогда. Некогда "постучать", или нет желания, или..., или...
    А бывает, совесть настолько проженна у человека, что Бог просто не может достучаться.
    Или человек сам считает себя богом, и ему другой - не нужен. Да уйма вариантов! Бог насильно не будет действовать Мы созданы - по Его подобию со свободой выбора)))

Зануда

Ответ Сообщение от Regen Посмотреть сообщение
    Много причин. Да, желание Бога, чтобы все спаслись и познали истину. Но...кто ищет - тот находит, стучащему - Бог видит желание, стремление и - открывает.))) Зачастую, людям - некогда. Некогда "постучать", или нет желания, или..., или...
    А бывает, совесть настолько проженна у человека, что Бог просто не может достучаться.
    Или человек сам считает себя богом, и ему другой - не нужен. Да уйма вариантов! Бог насильно не будет действовать Мы созданы - по Его подобию со свободой выбора)))
    Так, відповідь Ваша загалом стандартна. Але от що мене ще більше засмучує: це ж треба вважати, що ті, хто справді шукав - знайшов саме Вашу церкву з вірною доктриною і чудовими людьми. А решта, хто відвідує інші церкви, або взагалі шукав-шукав і не дошукався - це люди з отієї "уйми варіантів". Безсовісні, нещирі...не туди стукають. Особисто мій розум та відчуття постають проти такої думки. А Ви що думаєте?
    Гуру

Так, відповідь Ваша загалом стандартна. Але от що мене ще більше засмучує: це ж треба вважати, що ті, хто справді шукав - знайшов саме Вашу церкву з вірною доктриною і чудовими людьми. А решта, хто відвідує інші церкви, або взагалі шукав-шукав і не дошукався - це люди з отієї "уйми варіантів". Безсовісні, нещирі...не туди стукають. Особисто мій розум та відчуття постають проти такої думки. А Ви що думаєте?
    Ні, я так не вважаю. І католики, і православні, і протестанти - це Тіло Христове - Вселенська церква. Наша церква не претендує на монополію спасіння душ))))) Та і коли ми предстанемо перед Богом, Він не буде питати, до якої конфессії, церкви ти належав, а спитає чи вірував ти в Нього.))) Мені подобається в нашій церкві Я там служу Богу і людям. А в Полтаві багато гарних церков.)))
    part of me

а спитає чи вірував ти в Нього.
    Тобто пофіг, що людина жила без гріха, але головне чи вірила в Боженьку, чи ні?
    .

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    Вера прямо пропорциональна совершаемым грехам. Чем крепче вера, тем меньше грехов.

Я там служу Богу і людям.
    У Вас есть грехи?
    Гуру

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    Віра без діл - мертва)))) Коли віруєш - стараєшся не грішити))))
    Зануда

Ні, я так не вважаю. І католики, і православні, і протестанти - це Тіло Христове - Вселенська церква. Наша церква не претендує на монополію спасіння душ)))))
    А ця відповідь, мушу зазначити, якраз нестандартна. Цікаво, чи так само вважають керівники Вашої церкви?
    Гуру

Ответ Сообщение от Gonosuke Посмотреть сообщение
    вера прямо пропорциональна совершаемым грехам

У Вас есть грехи?
    Офтоп:
    Если бы я сказала, что нет - соврала бы)))))

А ця відповідь, мушу зазначити, якраз нестандартна. Цікаво, чи так само вважають керівники Вашої церкви?
    Так само!)))) Що, здивувала?))))))))))
    .

Если бы я сказала, что нет - соврала бы)))))
    Если так, а не лучше ли бы Вам потратить время на уничтожение своих грехов, чем проводить проповеди на форумах? Ваша основная задача перед Богом спасти свою душу. Поверьте, Бог "пригласит" к себе остальных и без нас с Вами )) Шанс дается всем, а у человека есть право выбора...

С Н.Д. все понятно, у нее и справка наверняка есть, но Вы-то должны понимать, что все эти проповеди на форумах только усиливают негатив к церкви в целом. Тем более, когда проповеди проводят не святые отцы, а такие дилетанты, как Вы или я
    Гуру

Ответ Сообщение от Gonosuke Посмотреть сообщение
    Если так, а не лучше ли бы Вам потратить время на уничтожение своих грехов, чем проводить проповеди на форумах? Ваша основная задача перед Богом спасти свою душу. Поверьте, Бог "пригласит" к себе остальных и без нас с Вами )) Шанс дается всем, а у человека есть право выбора...

С Н.Д. все понятно, у нее и справка наверняка есть, но Вы-то должны понимать, что все эти проповеди на форумах только усиливают негатив к церкви в целом. Тем более, когда проповеди проводят не святые отцы, а такие дилетанты, как Вы или я
    Не переживайте за меня, я со своими промашками - разбираюсь)))) Как говорится, совершаю спасение изо дня - в день)))) Что касается форума - здесь разные темы затрагиваются, я учавствую в обсуждении темы не только этой)))) Проповедывать в полном смысле этого слова - я еще и не начинала))))) И таким уж дилетантом я себя не считаю, все таки имею богословское образование)))
+ Ответить в теме
Страница 4 из 81

Внешние ссылки (?)