Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей183Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 24 из 81
Показано с 231 по 240 из 810.
    Пророк

Re: Чому можна довіряти Біблії?

А шаблонні концепції, які викладаються на "зібраннях", "конгресах", та в журналах "свідків" і є яскравим прикладом фанатизму. Причому релігійністю тут і не пахне, просто ось такий бізнес-проект, тільки в своїй роботі використовує релегійні атрибути: "Бог", "Біблія", "Віра" і т.д.

Є набор шаблонів під які можна підвести будь-який діалог, чи обговорення, адже мета не вислухати ідеї та роздуми співрозмовника, а метою є загнати співрозмовника в кут штучно збудовних блоків виходом із якого я буде здаватися є тільки той, який пропагадують "свідки" причому тільки він.

Фанатиком будь-якої ідеї є той, хто беззаперечно вважає її і тільки її виключно правильною і такою, що навіть не допускає можливості її обговорення. Саме такими є "свідки" - фанатиками.
    А фанатизм зі своєю беззаперечністю втрачає дуже важливий аспект розумової діяльності - критичне і об'єктивне сприйняття оточуючої реальності.

Banned

И совсем не важно, доверяешь ты Библии или нет :
    Гуру

Ответ Сообщение от AlexDS Посмотреть сообщение
    А шаблонні концепції, які викладаються на "зібраннях", "конгресах", та в журналах "свідків" і є яскравим прикладом фанатизму. Причому релігійністю тут і не пахне, просто ось такий бізнес-проект, тільки в своїй роботі використовує релегійні атрибути: "Бог", "Біблія", "Віра" і т.д.

Є набор шаблонів під які можна підвести будь-який діалог, чи обговорення, адже мета не вислухати ідеї та роздуми співрозмовника, а метою є загнати співрозмовника в кут штучно збудовних блоків виходом із якого я буде здаватися є тільки той, який пропагадують "свідки" причому тільки він.

Фанатиком будь-якої ідеї є той, хто беззаперечно вважає її і тільки її виключно правильною і такою, що навіть не допускає можливості її обговорення. Саме такими є "свідки" - фанатиками.
    А фанатизм зі своєю беззаперечністю втрачає дуже важливий аспект розумової діяльності - критичне і об'єктивне сприйняття оточуючої реальності.
    Чому Ви вважаєте, що я не аналізую?
    Зрештою, за Вашою ж логікою виходить, що Ви фанатик, бо мабуть ніколи не сумніваєтесь у своїх висновках.
    Пророк

Н.Д., Так, вважаю, що Ви не об'єктивно сприймаєте все, що є навколо і все те, що говорять люди, зокрема на тему релігії.
    Не знаю наскільки Ви тісно пов'язані зі сектою "свідків", але якщо тісно (відвідуєте зібрання, конгреси і таке інше), то завдяки психологічній обробці Ви вже навіть не зможете зрозуміти цю відсутність об'єктивного реалізму і відсутність скептичного розмірковування над цим (і навіть будь-яким іншим, тому що всі інші все рівно у Вас зводяться до цього) питанням.
    Але можливо я і помиляюсь і Ви ще маєте можливість до всебічного осмислення питань, які піднімаете на обговорення.
    В будь-якому разі я маю можливість критично розмірковувати над цим :) і цілком нормально припускаю вірогідність того, що я у чомусь помиляюсь. І саме через це мене ніяк не можна вважати фанатиком, на відміну від Вас.

Цікаво, а що саме Ви берете для аналізу у своїх розмірковуваннях? Якщо вже Ви кажете, що розмірковуете.
    Чи можете Ви навести приклади питань по яких Ви наразі маєте відмінну думку від загальноприйтяної у секті? Чи може в яких ще не остаточно її для себе сформували.
    Чи допускаете Ви якусь найменшу вирогідність, що Ви можете помилятися у тому, що "вчить" секта?

А якщо повернутися до самої теми, яка означена на початку, то вже саме формулювання цього питання яскраво виражає обмеженність Вашого сприйняття. Звичайно, я розумію, що ця обмеженість лише наслідок психологічного программування у секті, так що не сприймайте це особисто.
    А кажу я ось про що. Якщо це питання, то воно має виглядати так:
    "Чи можна довіряти Біблії?"
    або
    "Навіщо довіряти Біблії?"
    Але у Вашії редакції вже присутнє приховане твердження, що довіряти можна. І вже питання перетворюється з прагматичного на демагогічне, тому що своєю постановкою дозволяє Вам навести п'ять "ссылок" на свій сайт, а далі "справа техніки" :)

Буду радий, якщо Ви своїми словами, самі висловитесь, щодо питання, наприклад "Чи можна довіряти Біблії?" без перехресних посилань.

Це якщо не вдаватися в більш детальні розмірковування над питанням секти. Якщо Вам будет цікаво відповісти і на них, буду радий ці питання написати.
    Пророк

Може, тріхи не по-темі.
    Хотів поділитися роліком, який заставив мене сильно задуматися що-до теорії Дарвіна та теорії Креационізму.
    http://video.yandex.ua/users/kapitonov-s/view/199/#
    Для тих, хто любить відео про тварин просто рекомендую, як гарний фільм.

Ще раз вибачаюся, що не по-темі...
    Banned

Можно ли доверять Библии?
    Если ситуация позволяет - можно, если не позволяет - нельзя :- ))
    модератор

нельзя
    Пророк

Нагадайте, будь-ласка, яке відношення мають зняті люди до Біблії? ;)
    Пророк

По сути уже давно никакого! :) Церковь, как институт (организация) уже давным-давно стала хорошим и успешным бизнес-проектом.
    А "Гроші" хорошенькие сюжеты делают.
    Пророк

От і я про то ж. Не треба путати м"якого з теплим.

Ответ Сообщение от AlexDS Посмотреть сообщение
    Церковь, как институт (организация) уже давным-давно стала хорошим и успешным бизнес-проектом.
    Знаю лише один храм, що не підлягає під такий критерій.

Але, в своїй більшості, нажаль, так і є.
    Причому, мені здаєтся, що це залежить від настоятеля храму. А він, хоч і одягнений в чорне, та має довгу бороду, така ж сама людина, як і ми з вами, з тими ж самими гріхами і спрагою до комфортного життя.
    Якщо чесно, навіть їх не засуджую - хтозна, що робив би я, на їх місці.

Але знаю принаймні одного настоятеля храму, для якого, все-таки, достаток не головний критерій.
+ Ответить в теме
Страница 24 из 81

Внешние ссылки (?)