Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей183Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 23 из 81
Показано с 221 по 230 из 810.
    Гуру

Re: Чому можна довіряти Біблії?

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    о боже, какая глупость)))) ну як, як винахідливість японців може свідчити про те, шо їх створив бог? аби Ви сказали про то, шо в тій країні немає нічого, шо здатне забезпечити безбідне життя без необхідності працювати, - було б логічно.
    Приклад був до того, щоб показати вміння людини знаходити вихід. Навіть той, хто не вірить у Бога може керуватись своїми розумовими здібностями для того, щоб вирішувати проблеми.
    Якщо в родині хтось хворіє, а тим більше дитина, то це боляче. Мабуть, rasta-koy пише про хворих дітей не просто так. Людина яка не вірить в Бога, має переконання, що єдиним вирішенням проблеми можуть бути лише гроші.
    Щодо логіки, то мені теж не завжди зрозумілі дописи інших. Що вдієш???

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    Ви таке забавне! про гроші не йшлося взагалі. Запитання було сформульоване так:

ЗІ: казати, шо людина Вас неправильно зрозуміла - некоректно. як з точки зору етикету (на шо мені, впринципі чхать), так і з точки зору елементарної логіки. Ібо, як висловлюєтеся, так і розуміють. Стів Джобс, кстаті, свій мозг нормально юзав. Чого ви його приплели сюда. він то не був християнином.
    Може й справді не коректно. Вибачте.
    Ось що я писала:
    Ответ Сообщение от Н.Д. Посмотреть сообщение
    Мабуть, Ви не до кінця зрозуміли наведений приклад. Якщо людина вважає, що може вирішити проблеми лише з допомогою грошей, то навіть у цьому випадку наш розум може допомогти. Якщо для Вас це не логічно то, мабуть Ви не згодні з тим, що розум людині дав Бог. А наскільки успішно ми ним користуємось, - то вже інше питання.
    Приклад про людину, що мала гроші, але все ж померла – це як приклад того, що гроші не завжди можуть щось вирішити. Той приклад аж ніяк не стосувався його чудових здібностей винахідника.
    Можливості людського мозку варті подиву, але навіть той, хто завдяки такому чудовому інструменту здобув мільярди не здатен буб перемогти лютого ворога – смерть.

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    Як на мене, винахідливість свідчить лише про те, що за роки існування у досить ворожому середовищі людська зграя навчилася пристосовуватися і виживати. Тобто, значною мірою це набуті якості, за які заплачено мільйонами життів у боротьбі за виживання.
    Що вплинуло на такий погляд? Чи не людські теорії на зразок теорії еволюції Дарвіна та інших подібних, що заперечують роль Бога у створенні людини?
    З ваших дописів добре видно, що коли людина наперед у чомусь переконана, то їй все свідчить на користь її переконань. Так, наче відбувається зниження або навіть втрата здатностей до аналізу. Що не побачить - Бог, Бог.... вибачайте, образити не хочу.
    Які образи? Себе важко реально оцінити… Але якщо я переконана, що наш чудовий організм створений Богом, а не виник внаслідок природного добору, - то це по-вашому, ознака релігійного фанатизму. Вважаю, що краще довіряти Біблії, аніж сліпо йти за людськими філософіями.

Адже Ви ж не будете заперечувати, що фанатизм це не виключно релігійне поняття? Краще погляньмо на те, як псевдо логіка і псевдо аналіз ґрунтуючись на буцімто наукових припущеннях приводять до хибних висновків:
    «Походження видів» запропонувало свій погляд на людську поведінку. Чому один народ здобуває перемогу над іншим? Чому одна раса має перевагу над іншою? «Походження видів», акцентуючи природний добір і виживання найбільш пристосованих, висунуло пояснення, котре підштовхнуло до дії передових філософів XIX сторіччя.
    Дарвін написав у листі другові, що, на його думку, в прийдешньому «безмежне число нижчих рас по всьому світі буде знищено більш цивілізованими расами». За прецедент він взяв підкорення європейськими народами інших і відніс його на рахунок «боротьби за існування».

Сильні світу цього негайно вхопилися за такі заяви. У своїй книжці «Історичні нариси» (англ.) Г. Дж. Уеллс написав: «Панівна верхівка наприкінці дев’ятнадцятого сторіччя вважала, що володарює завдяки боротьбі за існування, за якої сильні й спритні дістають перевагу над слабкими й довірливими. Відтак вони гадали, що повинні бути сильними, енергійними, безжалісними, «практичними», егоїстичними».
    Отже, «виживання найбільш пристосованих» набуло філософського, соціального та політичного підтексту, причому часто абсурдного ступеня. «Для декого війна стала «біологічною необхідністю»,— пишеться у книжці «Віхи історії» (англ.). У цій же книжці зазначається, що протягом наступного століття «дарвінівські ідеї склали істотну частину Гітлерової доктрини расової вищості».
    Звісна річ, ні Дарвін, ні Маркс, ні Ніцше не могли за свого життя побачити, правильно чи неправильно застосовуватимуться їхні ідеї. Вони сподівалися, що боротьба за існування поліпшить людський талан. У «Походженні видів» Дарвін писав, що «всі якості, тілесні і розумові, будуть прагнути до удосконалення». Священик та біолог двадцятого сторіччя П’єр Теяр де Шарден погодився з цим, теоретизуючи, що зрештою відбудеться «еволюція розумів усього людського роду; усі будуть злагоджено прямувати до однієї мети».

Надія, висунута в «Походженні видів», що людина буде тримати курс на досконалість чи бодай поліпшення, зовсім не справдилася. І ця надія з бігом часу неухильно втрачає свою вагу, бо від часу загального прийняття теорії еволюції людство надто часто опускається до дикунства. Зважте на такий факт: понад 100 мільйонів чоловік загинуло у війнах протягом цього сторіччя, причому 50 мільйонів тільки у другій світовій війні.

Чи це означає, що в минулі сторіччя не було воєн та звірств? Ні, вони, безперечно, були. Але прийняття еволюційної теорії, орієнтація на жорстоку боротьбу за існування, ідея виживання найбільш пристосованих не прислужилися людям на добро. Отже, хоча й еволюційну теорію не можна звинувачувати у всіх людських знегодах, вона допомагала підштовхувати людство до ще більшої ненависті, злочинності, насилля, неморальності та деградації. Оскільки широко визнано, що люди походять від тварин, то не дивно, що дедалі більше людей діють по-звірячому. (взято з Прбудись 8 серпня 1995р.)

Гуру

Ответ Сообщение от Rasta Посмотреть сообщение
    Или происходит намеренная подтасовка фактов - манипуляция.
    ???
    Н.Д., а для чего Вы создавали эту тему? .
    А для чого Ви її читаєте?

и какая цель у Вас сейчас? просто интересно узнать.
    Ціль проста як у більшості користувачів форуму – ділитись інформацією, дізнаватись думку інших, відстоювати свої переконання.
    Вам не кажется, что это несколько ограничивает человека, насколько полезна такая вера в собственную беспомощность? .
    Віра в Бога дає мені підтримку, але це не значить, що я позбавлена свободи вибору, чи здатності діяти та міркувати самостійно. Але чи дійсно люди є такими незалежними, якими хочуть видаватись?
    По-перше, людська свобода є обмежена тому, що Бог створив людину послужити для Його мети. Єгова «Достойний прийняти славу, і честь, і силу, бо Він усе створив, і з волі Його існує та створене все» (Об’явлення 4:11). Отже людина є відповідальною перед Своїм Творцем, Який по праву Творця видав закони на керівництво людині.
    По-друге, людська свобода є обмежена Божими законами природи. Немає сумніву, Божі фізичні закони обмежують свободу людини виконувати деякі дії.
    По-третє, людська свобода обмежується Божими законами про мораль. «Не обманюйтеся,— Бог осміяний бути не може. Бо що тільки людина посіє, те саме й пожне! Бо хто сіє для власного тіла свого, той від тіла тління пожне. А хто сіє для духа, той від духа пожне життя вічне». Безумовно, закони Бога Єгови про мораль також обмежують нашу свободу, але дотримувати їх є вимогою для життя.
    По-четверте, людська свобода є обмежена, тому що людина є частиною людського суспільства й повинна мати свободу тільки до такої міри, наскільки ця свобода не перешкоджає свободі інших.

А по-поводу Стива Джобса, то он не стремился заработать как можно больше, ему принадлежат слова: " Я не хочу быть самым богатым человеком на кладбище", он старался зделать мир лучше в меру своих ЧЕЛОВЕЧЕСКИХ возможностей. А чего Вы добились в жизни? Перекладывая ответсвенность за свою жизнь на Бога и на книгу, написаную людьми цель которых управлять нами, как можно проще - получив обычное стадо баранов, беспрекословно слушающихся своего пастуха.
    А хто казав, що він прагнув наживи? Мова ж про інше..
    Що ж до відповідальності, то саме знання з Біблії та розуміння того, яким Богом є Єгова, а також його син Ісус Христос допомагає мені розуміти те, як я маю жити, чому маю в житті керуватись не тільки природними потребами, бажаннями, а здебільшого, тими законами і принципами, що записані у Святому Письмі. До речі, Біблія дає нам багато прямих порад, коли йдеться про слідування більшості. Наприклад, ізраїльський народ одержав наступне повчання: «Не будеш з більшістю, щоб чинити зло. І не будеш висловлюватися про позов, прихиляючись до більшости, щоб перегнути правду». (Вихід 23:2; порівняйте Римлян 6:16). Цієї поради не завжди дотримувались.
    Ответ Сообщение от AlexDS Посмотреть сообщение
    Секта "свидетелей" ИМХО зло редкое.
    И совершенно безсмысленно вести с их представителем какие-либо религиозные диспуты, по причине крайней степени чисто вымытых у оного представителя мозгов и неспособности к критическому восприятию разговорых аргументов. Вряд ли получится каким-либо образом сдвинуть их фирменую установку НЛП.
    Дякую й за ИМХО..
    Ответ Сообщение от Lera Посмотреть сообщение
    ми не так написали.
    Це справді так. Ви писали : «кажись, это он размышляет почему если "золото вартує менше", почему раздают не его, а то, что стоит больше (наприклад,здоров"я).
    Вибачте.
    Ответ Сообщение от Lera Посмотреть сообщение
    розум...хм, а що ви розуміете під розумом? )))
    Розум описують як «абстрактну сферу розумових здібностей, прийняття рішень, сприймання, свідомості та самоусвідомлення».
    змія болотяна ОЧКОва

Приклад був до того, щоб показати вміння людини знаходити вихід. Навіть той, хто не вірить у Бога може керуватись своїми розумовими здібностями для того, щоб вирішувати проблеми.
    То, шо людина вміє знаходити вихід ... тут же коментувать нічого. А от друге твердження якось невловимо ранить ніжні почуття людей невіруючих, або віруючих не так сильно, як Ви. Бо виходить, шо мозгами шурупать можуть тільки ті, хто вірить у бога, або й гірше самі свідки єгови. жесть яка.
    Гуру

З усією повагою, як до віруючих так і тих, хто як ви кажете не дуже, повірте на слово, що мала на увазі лиш те, що написала, а не те що мені приписують.
    Новачок

я бы не стал доверять книге переписанной 300 раз. Я бы с удовольствием прочем оригинал, но, увы, это не возможно.
    Banned

Не зрозуміло, чому Ви з цього робите висновок, що вона готова (чи мусить) віддати золото комусь (наприклад, Вам).
    Потому что Иисус бы так сделал, даже глазом бы не моргнул. Как она может учить кого-то мудрости, когда не понимает ее смысла сама? Я же вижу ситуацию так: есть у меня материальные блага, добытые мною по дарвинистской теории, которую Н.Д. тут раскритиковала, а теперь мне надо их сохранить и объяснить всем дыбилам, что материальность стоит дешевле духовности и теория Дарвина, собственно по которой все мои/его/её матблага были добыты является проделками сатаны. Все поверили, моя материальность защищена надолго и всерьёз. Мне не надоело ездить на дорогих автомобилях, покупать себе брендовые шмотки, следить за модой и демонстративно звонить другу с нового Айфона. Меня это не бесит и я не раздражаюсь и не завидую этому, а раздражаюсь я тогда, когда мне рассказывают, что это глупости, а мудрость важнее.
    Ответ Сообщение от google_ad_section_start(weight=ignore) Н.Д. google_ad_section_end Посмотреть сообщение
    Надія, висунута в «Походженні видів», що людина буде тримати курс на досконалість чи бодай поліпшення, зовсім не справдилася.
    В борьбе за превосходство сторон было сконструированно ядерное оружие, последствия ядерной войны никто не может предсказать в совершенстве, но понятно без слов, что это будет лютый северный лис, началась война холодная, благодаря которой, вы знаете, появились мощные космические технологии, средства доставки спутников на орбиту, быстрый гражданский транспорт (реактивные аэробусы), компьютерные технологии и, собственно, сам интернет своему глобальному существованию обязан холодной войне и борьбе видов, которая уже вышла новый уровень, ядерная энергетика, средствами которой поддерживается тот же самый интернет.
    Заткнули церковных баранов и никто их не слушал и ихнюю божественность и прочая посылали куда подальше, создавая все более мощные технологии. Досоздавались.... Теперь вот появился блягодаря этому интернет, а благодаря интернету они снова повылазили, как грибы после дождя. Только теперь сидят и гадят в интернете (так и подначивает напомнить откуда он появился) и обсерают модель, собственно к этому и приведшую.
    Сами фашисты еще поискать таких надо, а некоторые даже радикальные и имеют совесть обсерать фашизм и тыкать в него носом.
    Фашизм на самом деле не производная философии Дарвина, а штука обратнопропорциальная количеству мыслительных способностей индивида. Чем тупее человек, тем больше он склонен к фашизму, в силу своей неспособности познавать внутренний мир окружающих его людей, и, как следствие, винящий их во всем и верящий в свою правоту и, как следствие, в свое совершенство и превосходство в том или ином виде перед другими людьми, объединенные им в группы и поделенные на классы.

Ответ Сообщение от google_ad_section_start(weight=ignore) aneisha google_ad_section_end Посмотреть сообщение
    Бо виходить, шо мозгами шурупать можуть тільки ті, хто вірить у бога, або й гірше самі свідки єгови. жесть яка
    А вот это как раз и есть тот фашизм, что описан выше.
    ---------
    И вот ЗЫ к вышесказанному: единсвенные, кто может позволить себе развязать ядерную войну люди являются религиозно зашторенными, ибо только религиозному кретину может в голову взбрести бредня, что когда все будут люто подыхать, то его спасет бог.

З усією повагою, як до віруючих так і тих, хто як ви кажете не дуже, повірте на слово, що мала на увазі лиш те, що написала, а не те що мені приписують.
    Вы считаете себя хорошим человеком? Ответьте честно.
    Зануда

Ответ Сообщение от rasta-koy Посмотреть сообщение
    Потому что Иисус бы так сделал, даже глазом бы не моргнул.
    З чого б це? Ви хіба потерпаєте від злиднів? Чи не маєте змоги працювати? Ні, Олександре, Ваш закид щодо "віддайте мені 2 грами золота" я вважаю недоречним. )))

Ответ Сообщение от rasta-koy Посмотреть сообщение
    Мне не надоело ездить на дорогих автомобилях, покупать себе брендовые шмотки, следить за модой и демонстративно звонить другу с нового Айфона. Меня это не бесит и я не раздражаюсь и не завидую этому, а раздражаюсь я тогда, когда мне рассказывают, что это глупости, а мудрость важнее.
    Так а це дійсно хіба не "глупості"? Власне, кожен обирає для себе, чому це має дратувати.
    Banned

Віра в Бога дає мені підтримку, але це не значить, що я позбавлена свободи вибору, чи здатності діяти та міркувати самостійно. Але чи дійсно люди є такими незалежними, якими хочуть видаватись?
    А собачки, кошечки, комары? Как насчет их, почему они не верят в бога, по крайней мере я ни разу этого не видел, чтобы они хоть как-то проявили свою веру... Это верить в бога людям надо поучиться у животных.
    По-перше, людська свобода є обмежена тому, що Бог створив людину послужити для Його мети.
    Просто бог - тщеславный самодур, некому ему было молиться и он сделал людей, чтобы на ихнем фоне казаться сомореализовавшимся

З чого б це? Ви хіба потерпаєте від злиднів? Чи не маєте змоги працювати? Ні, Олександре, Ваш закид щодо "віддайте мені 2 грами золота" я вважаю недоречним. )))
    Я бы не взял, важна была готовность отдать :- )) Какая нахрен разница во что верит человек, если он не верит в любовь между людьми и самопожертвование...

По-друге, людська свобода є обмежена Божими законами природи. Немає сумніву, Божі фізичні закони обмежують свободу людини виконувати деякі дії.
    Ну да, вот 200 лет назад сказали бы, что человек, конечно, может полететь, если его как следует запустить с катапульты, но так как он нарушил божественные ограничения, то полет - это будет последним, что человек увидит в своей жизни, ибо посадка будет весьма фатальной...
    По-третє, людська свобода обмежується Божими законами про мораль. «Не обманюйтеся,— Бог осміяний бути не може. Бо що тільки людина посіє, те саме й пожне! Бо хто сіє для власного тіла свого, той від тіла тління пожне.
    Ну вот бог оказался прав, он знал заранее, что такие люди как я будут высмеивать его за его коплекс неполноценности :- )) Пусть пожинает то, что сам для себя и посеял.
    Зануда

Чи не людські теорії на зразок теорії еволюції Дарвіна та інших подібних, що заперечують роль Бога у створенні людини?
    ні, просто власний досвід + я читав кілька книжок, у т.ч. і Біблію. От такі висновки.

Які образи? Себе важко реально оцінити… Але якщо я переконана, що наш чудовий організм створений Богом, а не виник внаслідок природного добору, - то це по-вашому, ознака релігійного фанатизму.
    я не про створення кажу, а про набуті властивості - щодо навичок виживання зокрема. Тут протиріччя ніякого немає, адже і людина і суспільство загалом навчаються поступово, набувають досвіду, який допомагає виживати. Ви часто приписуєте співрозмовникам шаблонні концепції зі своїх журналів, і пишите дууууже довгі цитати, щоб їх розвінчати. Довгі дописи ніхто не читає, повірте.
    Banned

Ответ Сообщение от Н.Д Посмотреть сообщение
    Розум описують як «абстрактну сферу розумових здібностей, прийняття рішень, сприймання, свідомості та самоусвідомлення».
    Нифига я не разумный, потому что нифига не понял из вышесказанного... Может быть потому что тот кто хотел это сказать сам не понял, что сказал.... Как можно понимать того, кто сам себя не понимает, кроме того, что ты понимаешь, что не он не понимает того, очем говорит, как некоторые студенты на экзаменах :- )) Набор умных слов и словосочетаний, призванных показать интелектуальную силу и запутать мыслительный процесс аппонента :- ))
    ---
    Ну и, видимо из "происхождения видов" фраза про разум была стырена, да?
+ Ответить в теме
Страница 23 из 81

Внешние ссылки (?)