Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей183Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 22 из 81
Показано с 211 по 220 из 810.
    Гуру

Re: Чому можна довіряти Біблії?

Чи хтось казав Вам, rasta-koy, що матеріальні блага не потрібні? Як уже написали вище Lera та fabulist йшлося про те, що є цінності, що можуть принести більшу користь, бо лише Бог може дати людині все необхідне для щастя. Хоч часто нам людям важко у це повірити.
    Згадалося мені повідомлення у новинах про смерть багатого чоловіка, що володів компанією що займалась комп"ютерними програмами. Він помер від раку. Нажаль, гроші не завжди можуть вирішити наші проблеми...

Родовище золота у каналізації
    Як повідомляє інформаційне агентство Рейтер з Японії, у префектурі Нагано, що в північно-західній частині Токіо, «знайдене нове джерело мінеральних ресурсів — каналізацію». Вчені виявили великий вміст золота у попелі, що утворюється від спалювання відходів, зібраних очисними спорудами міста Сува. Вміст золота там був більший, ніж у руді, яку видобувають в найбагатших золотих копальнях Японії. За один фінансовий рік префектура сподівається отримати дорогоцінного металу на суму 15 мільйонів єн, а це понад 167 тисяч доларів. Згідно з повідомленням, дехто вважає, що високий вміст золота в каналізаційних стоках можна пояснити «великою кількістю в тій території підприємств електронної промисловості, які використовують цей метал».

Прошу Вас, не сердьтесь. З вищенаведеного уривка видно, що людина здатна знаходити вихід у різноманітних ситуаціях. І така винахідливість теж свідчить про те, що ми створені Богом. Тож Він знає як нам зарадити. Є лише одна проблема: наскільки охоче ми прагнемо отримати цю допомогу.

змія болотяна ОЧКОва

о боже, какая глупость)))) ну як, як винахідливість японців може свідчити про те, шо їх створив бог? аби Ви сказали про то, шо в тій країні немає нічого, шо здатне забезпечити безбідне життя без необхідності працювати, - було б логічно.
    Гуру

Мабуть, Ви не до кінця зрозуміли наведений приклад. Якщо людина вважає, що може вирішити проблеми лише з допомогою грошей, то навіть у цьому випадку наш розум може допомогти. Якщо для Вас це не логічно то, мабуть Ви не згодні з тим, що розум людині дав Бог. А наскільки успішно ми ним користуємось, - то вже інше питання.
    змія болотяна ОЧКОва

Ви таке забавне! про гроші не йшлося взагалі. Запитання було сформульоване так:
    як винахідливість японців може свідчити про те, шо їх створив бог?
    ЗІ: казати, шо людина Вас неправильно зрозуміла - некоректно. як з точки зору етикету (на шо мені, впринципі чхать), так і з точки зору елементарної логіки. Ібо, як висловлюєтеся, так і розуміють. Стів Джобс, кстаті, свій мозг нормально юзав. Чого ви його приплели сюда. він то не був християнином.
    Зануда

Як на мене, винахідливість свідчить лише про те, що за роки існування у досить ворожому середовищі людська зграя навчилася пристосовуватися і виживати. Тобто, значною мірою це набуті якості, за які заплачено мільйонами життів у боротьбі за виживання.
    З ваших дописів добре видно, що коли людина наперед у чомусь переконана, то їй все свідчить на користь її переконань. Так, наче відбувається зниження або навіть втрата здатностей до аналізу. Що не побачить - Бог, Бог.... вибачайте, образити не хочу.
    Завсідник

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    Як на мене, винахідливість свідчить лише про те, що за роки існування у досить ворожому середовищі людська зграя навчилася пристосовуватися і виживати. Тобто, значною мірою це набуті якості, за які заплачено мільйонами життів у боротьбі за виживання.
    З ваших дописів добре видно, що коли людина наперед у чомусь переконана, то їй все свідчить на користь її переконань. Так, наче відбувається зниження або навіть втрата здатностей до аналізу. Що не побачить - Бог, Бог.... вибачайте, образити не хочу.
    Или происходит намеренная подтасовка фактов - манипуляция

Н.Д., а для чего Вы создавали эту тему?

и какая цель у Вас сейчас? просто интересно узнать.

Ответ Сообщение от Н.Д. Посмотреть сообщение
    лише Бог може дати людині все необхідне для щастя
    Вам не кажется, что это несколько ограничивает человека, насколько полезна такая вера в собственную беспомощность?

Згадалося мені повідомлення у новинах про смерть багатого чоловіка, що володів компанією що займалась комп"ютерними програмами. Він помер від раку. Нажаль, гроші не завжди можуть вирішити наші проблеми...
    А по-поводу Стива Джобса, то он не стремился заработать как можно больше, ему принадлежат слова: " Я не хочу быть самым богатым человеком на кладбище", он старался зделать мир лучше в меру своих ЧЕЛОВЕЧЕСКИХ возможностей. А чего Вы добились в жизни? Перекладывая ответсвенность за свою жизнь на Бога и на книгу, написаную людьми цель которых управлять нами, как можно проще - получив обычное стадо баранов, беспрекословно слушающихся своего пастуха.
    Пророк

Секта "свидетелей" ИМХО зло редкое.
    И совершенно безсмысленно вести с их представителем какие-либо религиозные диспуты, по причине крайней степени чисто вымытых у оного представителя мозгов и неспособности к критическому восприятию разговорых аргументов. Вряд ли получится каким-либо образом сдвинуть их фирменую установку НЛП.
    Пророк

Як уже написали вище Lera та fabulist йшлося про те, що є цінності, що можуть принести більшу користь, бо лише Бог може дати людині все необхідне для щастя.
    ми не так написали.

Якщо для Вас це не логічно то, мабуть Ви не згодні з тим, що розум людині дав Бог.
    розум...хм, а що ви розуміете під розумом? )))
    Banned

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    Ну, наприклад, для мене золото вартує менше, ніж здоров"я дитини або батьків. Хіба це означає, що я маю віддати золото комусь іншому?
    Неправильный пример, потому что здоровье своих родителей или детей вы мне не отдаете :- ))
    Зануда

Офтоп:
    Ответ Сообщение от rasta-koy Посмотреть сообщение
    Неправильный пример, потому что здоровье своих родителей или детей вы мне не отдаете :- ))
    так і Н.Д. лише стверджує, що мудрість (або те, що вона вважає за мудрість) коштує дорожче золота. Не зрозуміло, чому Ви з цього робите висновок, що вона готова (чи мусить) віддати золото комусь (наприклад, Вам). Питання, власне, не стосується теми. Просто логіка мене зацікавила.
+ Ответить в теме
Страница 22 из 81

Внешние ссылки (?)