Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей183Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 81
Показано с 11 по 20 из 810.
    ри?

Re: Чому можна довіряти Біблії?

Ответ Сообщение от Н.Д. Посмотреть сообщение
    Прошу звернути увагу на посилання в моїх попередніх дописах на іншій темі цієї гілки. Можливо знайдете для себе щось цікаве.
    Ох мааааать, підзадовбали ці проповіді і лінки....
    Буду собі вірить тихенько, а в оці розмови краще не встряватиму. Ліпшеє для нервів і внутрішнього спокою моєї душеньки.
    Удачі Вам!!

П.С. Боже авторство Біблії так і висітиме в повітрі...чи в астралі...чи де там воно має висіти.

Пророк

...
    Это значит, по-видимому, что Вы сами исследуете Библию, если можете судить об этом?
    А что Библия только для исследователей?Если так, зачем вообще такие темы открывать?

...Тому поговоримо про унікальну книгу автором якої є Бог.
    Почему вы так думаете?
    Частий гість

Н.Д., Ваш вывод правильный.
    Гуру

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    А что Библия только для исследователей?Если так, зачем вообще такие темы открывать?
    Якби Біблія була звичайною книгою, то не вимагала б до себе стільки уваги. Натомість вона є унікальною книгою, бо містить звістки від Бога. Це не просто книга, а джерело знань та мудрості. Лише той хто докладає зусиль може знаходити в ній те, що можна назвати скарбом.
    Крім того: "У Біблії міститься багато різних тверджень, для яких немає фізичних доказів. Наприклад, те, що вона говорить про невидиму сферу, яку заселяють духовні створіння, неможливо довести або спростувати науково. Але чи це означає, що через такі твердження Біблія суперечить науці?
    Таке питання виникло в одного планетарного геолога, який вивчав Біблію зі Свідками Єгови декілька років тому. «Мушу визнати, що на початку мені було важко погодитися з Біблією, бо я не міг науково довести деяких її тверджень»,— пригадує він. Цей щирий чоловік продовжував вивчати Біблію і зрештою переконався — наявні докази підтверджують, що ця книга — Боже Слово. «Так у мене зменшилося прагнення, щоб мені довели кожну окрему думку з Біблії,— пояснює він.— Людина, схильна до наукового мислення, повинна мати бажання досліджувати Біблію, застосовуючи духовний підхід, інакше вона ніколи не сприйме правди. Неможливо сподіватись, що наука знайде пояснення кожному біблійному твердженню. Але якщо деякі твердження недоведені, це не означає, що вони неправильні. Головне — точність Біблії доведено в кожному можливому випадку». Вартова башта, 1.04.1998
    Нервова, курррва

Людина, схильна до наукового мислення
    По вас цього не скажеш. Ви швидше схильні до фанатизму і гіпнозу! Або вам зручніше просто не думати!
    Гуру

Вам мабуть хочеться поговорити про мене, але тема яку ми обговорюємо: Чому можна довіряти Біблії? Ця тема Вам не цікава?
    Частий гість

Абсолютно с Вами согласен. Просто цитирование с проамериканской идеологией с корнеговским привкусом.

Вам мабуть хочеться поговорити про мене, але тема яку ми обговорюємо: Чому можна довіряти Біблії? Ця тема Вам не цікава?
    Еретик Вы, милейший. Е РЕ ТИК!
    Нервова, курррва

Н.Д., точно. Хотілось би про вас поговорити. Як нормальна доросла людина може так зафанатіти? Просто з цікавості.
    І так, ані біблія, ані, бог, ані церкви і сєкти мене не цікавлять!
    Гуру

Библия - это прошлое, настоящее и будущее)
    змія болотяна ОЧКОва

sharasha, тобі це не нагадує потяг "Львів-Харків". ті ж слова, ті ж доводи. ееех, харашо ми тоді розважились з свідками )))
    RAMM, для них постійне перечитування - синонім дослідження.
    ми тоді в потязі в них запитували про інші релігійні книги, так друззя казали, шо не мають інтелектуальної змоги всі їх прочитать (шо зрозуміло), але всебічний розвиток вони нормально замінюють "дослідженням" біблії. от.
+ Ответить в теме
Страница 2 из 81

Внешние ссылки (?)