Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей183Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 17 из 81
Показано с 161 по 170 из 810.
 1. #161
  kit
  Offline
  Гуру

  Re: Чому можна довіряти Біблії?


  Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
  Таких дій, як описані у статті, жодна християнська конфесія не підтримує. Н.Д. ж не закликала вбивати дітей, то чому має на це відповідати?
  А взагалі - жах.
  А ритуалы изгнания бесов проводит (церковь)? Никто не собирался - просто так вышло...
  А как определяли в древние времена ведьма или нет? Топили. Если утонула - значит не ведьма, оправдана, душа спасена - вот и тут душу спасали...
  Ну ладно, это было раньше. Но ведь в наше время нужно быть хотя бы умнее. Вот ещё:
  Вся правда о изгнании бесов

 2. #162
  Offline
  2.0

  Re: Чому можна довіряти Біблії?


  kit, читайте "Молот Ведьм" або він же "Маллеус малефікарум". Класична хрень про узаконений церквою геноцид.

  kit, ваша ссилка - кладезь мудрості. за нею в пару реверансів находиться замєчательна група - Екзорцист. За підтримки ПРавославної церкви. А тепер без прикола - кліп мені внатурі подобається, знаменита Кадаверія зацінила б точно.
  http://www.youtube.com/watch?v=m7_Zg...layer_embedded

  отутечка всяка красатень http://unikel.net/
  а также не exorcist.tv
  в лавах цих лапушок числиться Иероманах Владимир (Гусев) экс-солист, автор слов.
  я вважаю, більшої феєрії світ не бачив.
 3. #163
  Offline
  Banned

  Re: Чому можна довіряти Біблії?


  Нет ничего проще, чем заключить сделку с дьяволом: говоришь себе: "я готов", впрочем вот и все, 100% свобода действий.
  Ну, последствия, а никто и не говорил, что дьявол заберет себе твою душу после смерти, он и при жизни это прекрасно сделает :- ))

  Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
  http://www.youtube.com/watch?v=m7_Zg...layer_embedded
  Ыыыы, прикольная готичная солистка :- ))
 4. #164
  Offline
  скажений регент

  Re: Чому можна довіряти Біблії?


  Ответ Сообщение от rust Посмотреть сообщение
  Бога просто нет
  Есть....
 5. #165
  Offline
  Пророк

  Re: Чому можна довіряти Біблії?


  Скорее нет, чем есть
 6. #166
  Offline
  part of me

  Re: Чому можна довіряти Біблії?


  Скоріше за все щось є, але людина ще надто обмежена, щоб осягнути і зрозуміти. Але ще більш ідіотська ідея вірити казкам релігіозників, яким по одній, дві тисячі років.
 7. #167
  Offline
  Гуру

  Re: Чому можна довіряти Біблії?


  Головним аргументом тих, хто не вірить у Бога є те, що вони його не бачили. Але поміркуймо над таким питанням: як людина може побачити Бога котрий створив безмежний усесвіт з безліччю потужних, чи над потужних зірок, галактик, що вражають уяву, всесвіт, що його досліджуючи вчені знаходять все більше запитань, а звичайна людина не може намилуватись його незрівнянною красою...
  http://znaniya-sila.narod.ru/universe/uni001_12.htm

  "Багато вчених, вивчаючи закони природи, заперечують ідею про те, що Всесвіт не має мети. Їх захоплюють фундаментальні сили, які діють у Всесвіті. Закони, котрі лежать в основі цих сил, настільки точні, що завдяки їм існує життя. «Навіть незначна зміна в цих законах могла б призвести до фатальних наслідків,— зазначає Пол Дейвіс.— Наприклад, якби протони були трохи важчі за нейтрони, а не навпаки, тоді всі протони перетворилися б на нейтрони». Чи це призвело б до якихось проблем? Дейвіс пояснює: «Без протонів і їхнього електричного заряду не існували б атоми».

  За допомогою електромагнітної взаємодії електрони притягуються до протонів, і так утворюються молекули. Якби ця взаємодія була значно слабшою, молекули не могли б утворюватись, бо електрони не втримувалися б на орбіті довкола ядра атома. Коли б ця взаємодія була набагато сильнішою, електрони приєднувалися б до атомного ядра. А в такому разі не відбувалися б хімічні реакції і життя було б неможливим.
  Незначні зміни електромагнітної взаємодії вплинули б на Сонце і сонячну енергію, яка доходить до Землі. Через такі зміни фотосинтез у рослинах проходив би дуже повільно або взагалі б не відбувався. Отож від точного налаштовування електромагнітної сили залежить життя на Землі.

  У книжці «Наука і християнство. Чотири погляди» міститься цікавий приклад того, наскільки легко порушити баланс сил та елементів у космосі. Автор спонукує читачів уявити «диспетчерський пункт цілого Всесвіту». Там міститься безліч циферблатів з різними величинами. Кожна з цих величин точно підібрана для того, щоб існувало життя. На одному циферблаті можна побачити показник гравітаційної сили, на іншому — електромагнітної взаємодії, ще на іншому — співвідношення між масою нейтрона і протона тощо. Звичайно, усі ці показники можна змінити. Але після багатьох підрахунків стає очевидним, що навіть незначна зміна на одному з циферблатів вплине на будову космосу, і життя перестане існувати. Проте кожна з величин настільки точно підібрана, що Всесвіт існує і придатний для життя. Чи розсудливо вважати, що всі ці величини налаштувались без чийогось втручання? Астроном Джордж Ґрінштейн сказав: «Розглядаючи безліч доказів, напрошується висновок, що за всім цим стоїть якась надприродна сила, радше сказати Сила. Важко повірити, що ми випадково, без жодних намірів, наштовхнулись на науковий доказ існування Всевишньої Особи.

  А що думаєте ви: така точна настройка у Всесвіті є наслідком розумного наміру чи бездумного випадку?» (Більше інформації ви знайдете на сторінках 10—26 книжки «Чи існує Творець, який піклується вами?», опублікованої Свідками Єгови).
 8. #168
  Offline
  Banned

  Re: Чому можна довіряти Біблії?


  Ответ Сообщение от Н.Д. Посмотреть сообщение
  А що думаєте ви: така точна настройка у Всесвіті є наслідком розумного наміру чи бездумного випадку?
  А вы сами что думаете?
  Я просто всегда поражался... Вот возьмем себе и представим, что бог есть и он именно тот, которого вы позиционируете. Скажите, вот мне, вы на самом деле верите в то, что ему надо, чтобы вы в него верили, ходили в церковь, носили пожертвования. Вам не кажется, что глядя на все существующие и познанные человеком на данный момент времени вечности и бесконечности, о которых людям известно, космические пространства и миллиарды галактик, состоящих из миллиардов звезд, сама идея ходить в церковь и трясти перед богом лбом кажется мягко говоря абсурдной.
  А идея того, что цель человечесва бить лбом о пол и хориком напевать божественные мотивчики, мягко говоря (очень мягко) вряд ли соответствует задумке господа.
  Ответ Сообщение от Н.Д. Посмотреть сообщение
  За допомогою електромагнітної взаємодії електрони притягуються до протонів, і так утворюються молекули
  Автар плохо изучал матан, иначе он бы был в курсе, что то, что к чему-то притягивается, таки рано или позно притянется и или упадет или улетит, а электроны к протонам не притягиваются.
  Ответ Сообщение от Н.Д. Посмотреть сообщение
  Багато вчених, вивчаючи закони природи, заперечують ідею про те, що Всесвіт не має мети
  Мягко говоря, это не совсем правда, а точнее совсем не правда. Не мае меты, которая указывает на челобития в церкви. Помните, что самая большая ложь - это полуправда? Впрочем для обращения адептов все средства хороши: на войне как на войне, хоть и информационной :- ))
  Ответ Сообщение от Н.Д. Посмотреть сообщение
  У книжці «Наука і християнство. Чотири погляди» міститься цікавий приклад того, наскільки легко порушити баланс сил та елементів у космосі.
  Ага, расскажите это создателям Большого Адронного Коллайдера, они вам расскажут, сколько ядерных электростанций должны питать установку, чтобы на миллиардную четверть микродолесекунды разрушить пространство-время и познать, как называют ее сами исследователи, частичку бога - бозон Хигса
 9. #169
  Частий гість

  Re: Чому можна довіряти Біблії?


  Ответ Сообщение от rasta-koy Посмотреть сообщение
  А идея того, что цель человечесва бить лбом о пол и хориком напевать божественные мотивчики, мягко говоря (очень мягко) вряд ли соответствует задумке господа.
  попадался в литературе по сабжу отличный пример.
  Есть у вас, предположим, сын. Сын появился не без вашего участия, и вырос при всяческой поддержке с вашей стороны. Хотели бы вы, чтобы он тратил часы своей жизни, прославляя вас у вашей же фотографии, кланяясь и отрекаясь от удовольствий, самоотрекаясь от всего, произносящего молитвы в вашу честь и т.п.? Более вероятно, что нет. Вам захочется, чтобы это был реализованный человек в социальном плане, жизнерадостный, счастливый, и не забивавший голову разными примочками и припарками.

  Cмотрел по Дискавери как цитировали Будду - он тоже не хотел, чтобы его опыт передавали как учение, проводили молебны с челобитием и
  т.д. Хотя, что в этом очень-очень плохого? Красиво, по крайней мере. Экзотика. Буддистские храмы открыты для всех желающих (в т.ч. и туристов) в отличии от индуистских. А там ппц как красиво все происходит. Можно также попасть без особых трудностей и в мечеть. Для общего развития - просветляет. в А религия - имхо будет всегда. Надо терпимее относиться. Сам полюбляю самобытные религии. Не всяких Иегов и Свет жизни, а-ля в припеве Бог под ритм рок-н-ролла, а именно то, что существует много поколений, проверено временем, и многие там джастдуит. Да и язычество - реальная тема, неглупая отнюдь. А вообще Человеку нужна какая-то точка опоры, базис мироздания, чтоль. Если сам не придумает - добро пожаловать в мир, придуманный другими :)
 10. #170
  Offline
  2.0

  Re: Чому можна довіряти Біблії?


  Ответ Сообщение от Н.Д. Посмотреть сообщение
  Головним аргументом тих, хто не вірить у Бога є те, що вони його не бачили.
  неправільно. головним аргументом є суперечливість "бог є любов" і світового бардаку. Творець може бути як згусток енергії, як Абсолют, але повторююся, йому плювати на долю кожного окремо взятого генома, чи то людського, чи тваринячого. no love, no mercy. казки про любов придумали або бідні раби для власних дітей, або багаті рабовласники для своєї "власності". любов як категорія - можливо. але як засіб для спасіння світу і душі - ніколи.
+ Ответить в теме
Страница 17 из 81

Внешние ссылки (?)


Похожие темы

 1. Де можна познайомитися з хорошим хлопцем?
  @ssol' в разделе Стосунки, Кохання, Романтика
  Ответов: 39
  Последнее сообщение: 28.02.2011, 02:51
 2. Де можна вивчити Esperanto в Полтаві?
  Esperanto в разделе Запитання і відповіді
  Ответов: 1
  Последнее сообщение: 17.12.2009, 20:07
 3. Ответов: 1
  Последнее сообщение: 28.09.2007, 21:49
 4. Конституційний Суд. Чому він не діє?
  Taraslt в разделе Політика та Історія
  Ответов: 2
  Последнее сообщение: 07.02.2007, 12:20

Теги для этой темы