Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей183Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 13 из 81
Показано с 121 по 130 из 810.
 1. #121
  kit
  Offline
  Гуру

  Re: Чому можна довіряти Біблії?


  Если он (она) свидетель - то видел (а) ли сам (а) бога? Если нет - то это лжесвидетель, если да - то доктор, диагноз?

 2. #122
  Offline
  Новачок

  Re: Чому можна довіряти Біблії?


  А вот интерестно если появиться пророк типа Ноя и скажет епт опять потоп забирайтесь в корабли запасайтесь провизией готовьте ковчеги послушаються их сведетели иеговы. Предполагаю что не послушаються посчитают за психа сразу возникает вопрос "почему?"
 3. #123
  Offline
  Гуру

  Re: Чому можна довіряти Біблії?


  Ответ Сообщение от lan Посмотреть сообщение
  НД, а сколько лет прожил Ваш Иегова на земле? Вы в курсе, какой период времени охватывает написание Библии? Вы так красиво пишите о передергивании, а сами же распространяете ложь.
  Бог как духовная личность, живет вечно. Кроме того, он может влиять на людей и передавать им свои мысли различными способами.
  http://www.watchtower.org/u/20100301/article_02.htm
  Ответ Сообщение от lan Посмотреть сообщение
  В тупик Вас ставят не оппоненты, а "факты", описанный в Библии, противоречащие друг другу, здравому смыслу и законам природы.
  Очевидно, что это правильное утверждение, но только относительно Вас.
  По личному опыту знаю, что недостаточные знания могут препятствовать познанию истины. Поэтому, я не останавливаюсь в познании, а стараюсь продолжать исследовать.
 4. #124
  Offline
  Гуру

  Re: Чому можна довіряти Біблії?


  тогда как форма Иегова (Jehovah), введенная в употребление одним христианским писателем около 1520 г., неправильна и основана на недоразумении
  Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
  Н.Д., ну правильно, за вашим посиланням
  Жодна людина сьогодні не може з упевненістю сказати, як це ім’я колись вимовлялося по-єврейськи. Чому? На початку в біблійній єврейській мові на письмі позначали тільки приголосні звуки, голосних звуків не позначали. Коли мова була у щоденному вжитку, читачі могли легко вставити правильні голосні. Проте з часом у євреїв розвинулося забобонне уявлення, що вимовляти Боже особисте ім’я вголос недобре, тому вони почали вживати замість нього інші, замінні вирази. Кілька століть пізніше єврейські вчені розробили систему значків, які показували, котрі голосні слід вживати при читанні текстів староєврейською мовою, але коло чотирьох приголосних, якими позначалося божественне ім’я, вони ставили голосні з тих замінних виразів. Таким чином початкова вимова Божого імені була втрачена.
  Багато дослідників віддають перевагу формі «Ягве», але немає впевненості щодо такого написання і вони не можуть дійти до згоди. З другого боку, «Єгова» — це найвідоміша форма цього імені, тому що віддавна вживається в українській мові.
  Дж. Б. Ротергам у своєму перекладі «Емфесайзд Байбл» [«The Emphasised Bible»] постійно вживав у Єврейських Писаннях форму «Ягве». Проте у своїй пізнішій праці він вживає форму «Єгова». Він пояснює: «JEHOVAH [Єгова]. Вживання цієї англійської форми Пам’ятного імені... у теперішньому перекладі Псалтиря не є продиктоване побоюваннями, що це правильніша вимова, ніж Yahwéh [Ягве], а пояснюється суто практичними, на мою думку, міркуваннями, що бажано рахуватися зі сприйняттям широкого загалу в такій справі, коли головним є легке розпізнання Божественного імені» («Дослідження Псалмів» [«Studies in the Psalms»], Лондон, 1911, с. 29).
  Обговоривши різні варіанти вимови, німецький професор Густав Фрідріх Елер зробив такий висновок: «Відтепер я вживатиму слово «Єгова», тому що фактично це ім’я вже стало більш звичайним у нашій лексиці і його неможливо витіснити» («Теологія Старого Завіту» [«Theologie des Alten Testaments»], друге видання, Штутгарт,
  1882, с. 143).
  Єзуїтський вчений Поль Жоюон каже: «У наших перекладах замість (гіпотетичної) форми Yahweh [Ягве] ми вживаємо форму Jéhovah [Єгова]... яка є загальноприйнятою літературною формою у французькій мові» («Граматика біблійної єврейської мови» [«Grammaire de l’hébreu biblique»], Рим, 1923, примітка на с. 49).
  Більшість імен до деякої міри змінюються при переході з одної мови в іншу. Ісус народився євреєм, і по-єврейськи його ім’я, мабуть, вимовлялося Йешу́а“, але натхнені письменники Християнських Писань без вагань вживали грецьку форму цього імені — Іесоу́с. У більшості інших мов це ім’я вимовляється трохи інакше, але ми вільно вживаємо форму, яка є звичною в нашій мові. Те саме можна сказати і про інші біблійні імена. Отже, як нам виявляти відповідну повагу до Того, кому належить найважливіше з усіх імен? Чи виявимо повагу тим, що ніколи не будемо вимовляти чи писати його ім’я, бо не знаємо точно, як воно вимовлялося на початку? Чи швидше ми виявлятимемо йому повагу, якщо будемо вимовляти й писати його ім’я так, як узвичаєно в нашій мові, а також якщо будемо прославляти його Власника і, як його поклонники, поводитись так, щоб це приносило йому честь?
  кн. "Обговорення на основі Писань"
 5. #125
  Offline
  2.0

  Re: Чому можна довіряти Біблії?


  Ответ Сообщение от Н.Д. Посмотреть сообщение
  Жодна людина сьогодні не може з упевненістю сказати, як це ім’я колись вимовлялося по-єврейськи.
  поєхалі вилять )))
 6. #126
  Offline
  Гуру

  Re: Чому можна довіряти Біблії?


  Ответ Сообщение от kit Посмотреть сообщение
  Если он (она) свидетель - то видел (а) ли сам (а) бога? Если нет - то это лжесвидетель, если да - то доктор, диагноз?
  Вопрос к Вам: можно видеть ветер? магнитные поля? и пр.?
  Если люди не могут чего-то понять или увидеть, это вовсе не значит, что его не существует. Невидимо и земное притяжение, но кто может отрицать, что оно есть? Тот кто пропускал школу?
  http://www.watchtower.org/u/201002a/article_01.htm
 7. #127
  Offline
  Гуру

  Re: Чому можна довіряти Біблії?


  Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
  поєхалі вилять )))

  «Єгова» чи «Ягве»?
  «Гібрид», «суржик», «потвора». З приводу чого так категорично висловлюються знавці біблійної давньоєврейської мови? Предметом суперечки є те, чи «Єгова» (англійською Jehovah) — правильна форма вимови Божого імені. Полеміка навколо цього питання точиться вже понад сотню років. Нині більшість мовознавців схиляється до вживання двоскладового «Ягве». Проте чи можна сказати, що «Єгова» й справді є такою «потворною» формою вимови?
  Джерело суперечки
  Згідно зі сказаним у Біблії, Бог сам виявив людству своє ім’я (Вихід 3:15). Святе Письмо засвідчує, що у давнину Божі слуги вільно вживали те ім’я (Буття 12:8; Рут 2:4). Інші народи також його знали (Ісуса Навина 2:9). Це зокрема стосується періоду, коли, повернувшись з вавилонської неволі, євреї почали контактувати з людьми багатьох національностей (Псалом 96:2—10; Ісаї 12:4; Малахії 1:11). У «Тлумачному біблійному словнику» (англ.) говориться: «Існує чимало доказів того, що релігія євреїв, які повернулись із вавилонського полону, привабила багатьох чужинців». Одначе вже у першому сторіччі н. е. з приводу вживання Божого імені виникли забобони. Врешті-решт Боже ім’я вийшло із загального ужитку в єврейському народі, а дехто й взагалі заборонив вимовляти його вголос. Так було втрачено правильну вимову. А може, цього не трапилось?
  Що містить у собі ім’я?
  Давньоєврейською мовою Боже ім’я письмово передається словом יהוה. Ці чотири літери, які слід читати справа наліво, зазвичай називають тетраграмою. Багато біблійних імен та назв містять скорочену форму божественного імені. Чи ці власні назви піднімають хоча б край завіси над тим, як звучало Боже ім’я?
  Ствердну відповідь на це запитання дає Джордж Б’юкенен, заслужений професор у відставці з Теологічної семінарії в Уеслі (Вашингтон, федеральний округ Колумбія, США). За його словами, «у давнину батьки нерідко називали дітей іменами своїх богів. Це означає, що імена дітей вимовляли так само, як ім’я бога. Тетраграма була складовою частиною людських імен, а в їхній вимові завжди вживали середній голосний звук».
  Розгляньте для прикладу кілька власних назв з Біблії, що містять скорочену форму Божого імені. Ім’я Йонатан, передане єврейським словом Йог-на-та́н чи Єгог-на-та́н, означає «Яго або Ягова дав», як каже професор Бюкенен. Ім’я пророка Іллі давньоєврейською — ’Е-лі-я́г або ж ’Е-лі-я́-гу. За словами професора, воно має значення «мій Бог є Ягоо або Ягоо-ва». Так само і Єгосафат — давньоєврейською Єгог-ша-фа́т — означає «Яго присудив».
  «Ягве» — двоскладова вимова тетраграми — виключає можливість вживання голосного «о». Проте у великій кількості біблійних власних назв, що містять божественне ім’я, цей середній голосний звук стоїть і в повній, і в скороченій формі слова, наприклад, в іменах Єгонатан та Йонатан. Тож професор Бюкенен каже про божественне ім’я: «Голосного «оо» або «ог» взагалі не пропускали. Іноді скороченою формою слова було «Я», але ніколи «Я-вег». (...) Коли тетраграму виголошували одним складом, вона набувала форми «Яг» або «Йо». Її трискладовою вимовою було «Ягова» чи «Ягоова». А якщо тетраграму і скорочували до двох складів, тоді цю форму передавали словом «Яго» (часопис «Огляд біблійної археології», англ.).
  Ці коментарі дають змогу зрозуміти твердження Ґезеніуса, гебраїста XIX сторіччя, приведене у його «Давньоєврейському та халдейському лексиконі Писань Старого Завіту» (англ.): «Не зовсім позбавлений підстав погляд тих, котрі справжньою вимовою [Божого імені] вважають יהוה [Є-го-ва]. Завдяки цьому погляду можна ліпше пояснити скорочені склади יהו [Є-го] та יו [Йо], з яких починається багато власних назв».
  Однак у вступному слові до свого недавнього перекладу «П’ять книг Мойсея» (англ.) Еверет Фокс підкреслив: «Усі колишні й сучасні спроби відновити «правильну» вимову давньоєврейського [Божого] імені зазнали невдачі; також не вдається остаточно довести правильності ані деколи вживаного «Єгова», ані нормативного наукового «Ягве».
  Поза всяким сумнівом, учені й далі вестимуть дебати. Євреї перестали виголошувати ім’я правдивого Бога ще до того, як масорети розробили систему позначення голосних. З огляду на це, неможливо точно визначити, які голосні ставили біля приголосних ЙГВГ (יהוה). Усе-таки, саме імена біблійних постатей, правильної вимови котрих так і не було втрачено, дають добрий ключ до розуміння давньої вимови Божого імені. Через це принаймні деякі учені погоджуються, що, зрештою, «Єгова» — не така вже й «потворна» форма вимови.
  [Ілюстрації на сторінці 31]
  «Єгова» — найбільш поширена й відома форма вимови Божого імені.
  Вартова башта 1999 1 лютого с. 30–31 «Єгова» чи «Ягве»?
 8. #128
  Offline
  Зануда

  Re: Чому можна довіряти Біблії?


  Ответ Сообщение от Н.Д. Посмотреть сообщение
  Вопрос к Вам: можно видеть ветер? магнитные поля? и пр.?
  Але цілком можливим є бачити дію вітру, магнитного та гравітаційного поля. Їх можна зафіксувати приборами, виміряти або навіть згенерувати. Це приклад з раціональної площини.

  Ответ Сообщение от Ниакрис Посмотреть сообщение
  Чего свидетели вы? Нет такого бага как Иегова.
  оооо....приїхали. Так і такого Бога як Ісус немає.
  А якщо вже далі формалізувати, то таких міст як Париж та Рим теж не існує.
  мови, мови....Вавілон.)))
 9. #129
  Offline
  Гуру

  Re: Чому можна довіряти Біблії?


  А хіба не можна побачити у тому, що є довкола нас доказів того, що саме Бог усе створив?
  http://www.watchtower.org/u/200609/article_01.htm
  http://www.watchtower.org/u/20080501/article_01.htm
  http://www.watchtower.org/u/20080501/article_02.htm
 10. #130
  Offline
  Зануда

  Re: Чому можна довіряти Біблії?


  Ответ Сообщение от Н.Д. Посмотреть сообщение
  А хіба не можна побачити у тому, що є довкола нас доказів того, що саме Бог усе створив?
  Можна побачити, а можна і не побачити. Це виключно питання віри. А от коли Ви б не вірили у магнітне поле, я довів би Вам його існування досить простими експериментами.
+ Ответить в теме
Страница 13 из 81

Внешние ссылки (?)


Похожие темы

 1. Де можна познайомитися з хорошим хлопцем?
  @ssol' в разделе Стосунки, Кохання, Романтика
  Ответов: 39
  Последнее сообщение: 28.02.2011, 02:51
 2. Де можна вивчити Esperanto в Полтаві?
  Esperanto в разделе Запитання і відповіді
  Ответов: 1
  Последнее сообщение: 17.12.2009, 20:07
 3. Ответов: 1
  Последнее сообщение: 28.09.2007, 21:49
 4. Конституційний Суд. Чому він не діє?
  Taraslt в разделе Політика та Історія
  Ответов: 2
  Последнее сообщение: 07.02.2007, 12:20

Теги для этой темы