Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей183Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 11 из 81
Показано с 101 по 110 из 810.
    Зануда

Re: Чому можна довіряти Біблії?

XREM, а колись люди бачили блискавку, чули грім і через споглядання (і прослуховування))))) цього видимого явища пізнавали невидиме. Доходили висновку, що то великий птах хлопає велетенськими крилами і виблискує очима. Тепер це питання з’ясувалося, на щастя.
    Той факт, що людського розуму на поточному етапі розвитку не вистачає, щоб осягнути всі таємниці всесвіту - не дивно. Але це і не привід однозначно схилятися до "містичної" версії. Якісь питання з’ясуються найближчим часом, щось - пізніше, а щось - ніколи не відкриється. Ну то й що?
    Ответ Сообщение от XREM Посмотреть сообщение
    я з вами залюбки хотівби поспілкуватися залиште мені свої координати якщо хочете поспілкуватися.
    Налітайте, Н.Д.. Тут, судячи з тексту, не пахане поле.

Частий гість
    Chat

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    XREM, а колись люди бачили блискавку, чули грім і через споглядання (і прослуховування))))) цього видимого явища пізнавали невидиме. Доходили висновку, що то великий птах хлопає велетенськими крилами і виблискує очима. Тепер це питання з’ясувалося, на щастя.
    Той факт, що людського розуму на поточному етапі розвитку не вистачає, щоб осягнути всі таємниці всесвіту - не дивно. Але це і не привід однозначно схилятися до "містичної" версії. Якісь питання з’ясуються найближчим часом, щось - пізніше, а щось - ніколи не відкриється. Ну то й що?

Налітайте, Н.Д.. Тут, судячи з тексту, не пахане поле.
    по перше я ніколи не чув щоб люди думали що то велетеньський птах , по друге що не вистачає розуму , а ви не пробували просто довіряти цій книзі не такій уже і містичній , як ви самі уже зазначили що багато чого уже з"ясовується і багато чого з цієї книги уже з"ясувалося а саме те що раніше вважали міфом легендою зараз вчені досліджуюють навіть цілі міста які розкопали а раніше вони вважалися міфом , справа в тім що ви не можете повірити в те що не можете пояснити або побачити чи то поторкати , але ви багато чого не бачили на власні очі а вірите що земля кругла , ви бачили це власними очима ? Ні не бачили ви скажете по засобах массової інформації показують і кажуть що земля всетаки кругла , а я вам скажу що вона квадратна , але ви всетаки вірите що вона кругла , вірите тому що не бачили на власні очі , так чому не можна повірити що написано в Біблії , тим паче що там нічого поганого і не написано. Ащо до налітай тут не пахане поле , так це від того що у вас погано з обізнаностю цієї книги , якби ви її прочитали то вам булоб що обговорити про цю книгу на сам перед вона просто цікава як історична книга а потім коли ви її прочитаєте і щось зрозумієте із її змісту вам схочеться прочитати її як уже духовну літературу, я хочу пробачитись перед вами за можливо різку критику вас як особистості , я не хотів вас образити.
    Пророк

якби ви її прочитали то вам булоб що обговорити про цю книгу
    Я читал частично. Там нет ни одного четкого ответа ни на один вопрос. Все написано очень обтекаемо, настолько, что под любую ситуацию можно подставить
    Нервова, курррва

Ответ Сообщение от Sir_2006 Посмотреть сообщение
    Все написано очень обтекаемо, настолько, что под любую ситуацию можно подставить
    В цьому ж і вся соль..))
    Зануда

по перше я ніколи не чув щоб люди думали що то велетеньський птах
    Це дуже розповсюджене у стародавні часи уявлення. Можна назвати хоча б шумерського Анзуда, перського птаха Рок та легенди індіанців Північної Америки.
    так це від того що у вас погано з обізнаностю цієї книги , якби ви її прочитали то вам булоб що обговорити про цю книгу
    Помиляєтесь, я її неодноразово прочитав.
    Взагалі, я не казав ні слова про те, у що я особисто вірю. Я просто наголосив на тому, що коли людина чогось не може пояснити, то пояснення не завжди лежить у надприродній площині.
    Ні не бачили ви скажете по засобах массової інформації показують і кажуть що земля всетаки кругла , а я вам скажу що вона квадратна , але ви всетаки вірите що вона кругла , вірите тому що не бачили на власні очі , так чому не можна повірити що написано в Біблії
    Облиште, будь ласка, ці досить примітивні приклади з протестантських брошурок та цитати з проповідей напівграмотних проповідників.
    Щодо форми землі - існує багато доказів і свідчень, що вона має саме таку форму. Це астрономічні спостереження, розрахунки, фотографії з космічного простору.
    я хочу пробачитись перед вами за можливо різку критику вас як особистості , я не хотів вас образити
    будь ласка, не переймайтеся.
    Частий гість

Облиште, будь ласка, ці досить примітивні приклади з протестантських брошурок та цитати з проповідей напівграмотних проповідників.
    Щодо форми землі - існує багато доказів і свідчень, що вона має саме таку форму. Це астрономічні спостереження, розрахунки, фотографії з космічного простору.
    Але ви особисто своїма очима не бачили. А що до протистанських брошурок так я їх не читав і не уявляю що в них написано , мені достатньо Біблії , навіщо читать уже ізковеркану інформацію якщо е більш правдива. Хоча в кожного свій шлях до пізнання творця , і це не означає що він хибний можливо в кожному із них є щось правильнею.
    Зануда

Але ви особисто своїма очима не бачили.
    ну так я і не казав, що вірю лише у те, що бачив власними очима.
    А що до протистанських брошурок так я їх не читав
    Самі придумали сентенцію про "...ви вірите, що Земля кругла, хоча цього не бачили..."?
    Я цю "свіжу думку" вже багато разів чув ))).
    Частий гість

ну так я і не казав, що вірю лише у те, що бачив власними очима.
    а так і казать не треба , в цьому випадкові розглядаемо Біблію а приклад з тим що чи вірить чи ні в те що не бачив власними очима означає що не обов"язково бачить в те що віриш достатньо лише це знати і все.
    Я цю "свіжу думку" вже багато разів чув
    що до цього так це не свіжа думка це лише приклад що до віри і ви самі сказали що це з протистанських книжок а я вам скажу що до того що земля кругла так ця інформація є в Біблії а що там в цих брошурах протистанських я не знаю , хоча можливо і там є щось правдиве. З щирими побажаннями .
    lan
    Постійний відвідувач

XREM, а как Ваша вера относится к безграмотности проповедников (это я о Вашей грамматике и пунктуации)? Некоторые Ваши фразы вообще невозможно понять без пол-литра.
    Частий гість

Ответ Сообщение от lan Посмотреть сообщение
    как Ваша вера относится к безграмотности проповедников (это я о Вашей грамматике и пунктуации)? Некоторые Ваши фразы вообще невозможно понять без пол-литра.
    я не думаю о тех людях которые меня не понимают , мне хватает общения и с теми которые понемают , если вам нужно пол-литра так пейте, может тогда поймёте некоторые фразы и я не проповедник я просто человек ,и мне просто интересно вы все тексты проверяете на грамотность?
+ Ответить в теме
Страница 11 из 81

Внешние ссылки (?)