Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей16Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 3
Показано с 11 по 20 из 22.
    .

Re: Журнал духовного просвещения "Цивилизация Богочеловека"

Golubka, А при чем тут мои документы? Я же всякую хуйню людям не впариваю здесь, не привлекаю в секты и т.п. Просто хочу убедиться, что Ваша секта не находится вне закона.

Если на принцип пойти, то могу скан выслать. Что Вас конкретно интересует? Или думаете у меня нет паспорта? ))))

Пророк

хочу в секту! беру не дорого, 3000е в месяц + соц пакет
    Пророк

Ответ Сообщение от Golubka Посмотреть сообщение
    Шановний добродію! З усією повагою до деяких створених Вами тем, але що це за совєцько-режимна позиція: "я єтого нє чітал, но уже осуждаю" ? Хіба думаюча людина (а саме така думка складається про Вас) формує своє судження лише за "топіком", а не по суті пропонованої інформації? А мені відверто сподобалися деякі публікації http://bogochelovek.com.ua/, всі шість номерів ще треба опрацювати, інформація дійсно протребує вдумливого неквапливого читання. Та це вочевидь щось нове та досить оригінальне. Принаймні сміливе

...
    Спасибо за внимание к моим темам. Когда я писал что достаточно топика это не имелось в виду - "я єтого нє чітал, но уже осуждаю".
    Имелось в виду что если пойти по ссылке то увидим тот же набор слов и Слов но в большем количестве, что сути не прибавит.
    Новачок

Ответ Сообщение от Gonosuke Посмотреть сообщение
    Golubka, А при чем тут мои документы? Я же всякую хуйню людям не впариваю здесь, не привлекаю в секты и т.п. Просто хочу убедиться, что Ваша секта не находится вне закона.

Если на принцип пойти, то могу скан выслать. Что Вас конкретно интересует? Или думаете у меня нет паспорта? ))))
    Щиро дякую! Ви вже і мене "порахували"! То на кого працюєте: ... Даруйте, але із власною приналежністю, чи незалежністю дотепер визначаюся самостійно, але -- на разі дякую -- тепер матиму на увазі до кого звернутися у разі потреби, якщо зненацька така потреба виникне.
    Отже, виправте мене, будь ласка, якщо помилюся.
    Щоби, як Ви з усією повагою до людей висловлюєтесь: "всякую хуйню людям не впаривать здесь", пропоную конкретизувати предмет особисто мого із Вами діалогу.
    Ми з Вами спілкуємося у темі "Журнал духовного просвещения "Цивилизация Богочеловека"?
    На форумі? в інтернеті?
    Тоді й справді -- до чого тут документи Ваші чи ще чиїсь?
    Навіть моїх скромних здібностей вистачило, щоб набрати ключові слова теми в пошуковій системі і отримати один з результатів: http://telekritika.kiev.ua/news/2010-01-15/50442.
    То до чого тут Ваша сектофобія (щиро співчуваю) і які закони Ви маєте на увазі?
    Рішення Мінюсту України Вас не переконує?
    Чи за тим посиланням теж стоїть ще один представник якоїсь всюдисущої секти?
    А, які принципи Ви маєте на увазі? Може, толерантності, елементарної розумності та неупередженості у судженнях та оцінках людей, речей та подій?

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    Спасибо за внимание к моим темам. Когда я писал что достаточно топика это не имелось в виду - "я єтого нє чітал, но уже осуждаю".
    Имелось в виду что если пойти по ссылке то увидим тот же набор слов и Слов но в большем количестве, что сути не прибавит.

Даруйте, але на мою скромну думку, у людей, вихованих в кращих традиціях української ментальності, схильність до написання важливих для них слів з великої літери вже точно аж ніяк не пов'язана із запропонованою вище інструкцією "хромого спартанского царя ". Найімовірніше -- це вияв шанобливого ставлення до понять чи категорій -- саме наповнених суттю для того, хто їх так уживає. Загально відомим є написання власних назв з великої літери в нашому правописі. Отже, швидше за все, для людини, котра вжива Любов, Життя, Правда, Істина та Слово Боже таким ось чином, ці слова -- аж ніяк не загальні поняття, а -- близькі серцю, сповнені цілком конкретним сенсом. І тоді навіть не так уже і важливо, якою мовою сформульовано висловлювання, важливо -- яким серцем, яким надбанням попередніх поколінь та традиціями керувався дописувач. Суть відчуваєте?
    Завсідник

Ответ Сообщение от Golubka Посмотреть сообщение
    Щиро дякую! Ви вже і мене "порахували"! То на кого працюєте: ... Даруйте, але із власною приналежністю, чи незалежністю дотепер визначаюся самостійно, але -- на разі дякую -- тепер матиму на увазі до кого звернутися у разі потреби, якщо зненацька така потреба виникне.
    Отже, виправте мене, будь ласка, якщо помилюся.
    Щоби, як Ви з усією повагою до людей висловлюєтесь: "всякую хуйню людям не впаривать здесь", пропоную конкретизувати предмет особисто мого із Вами діалогу.
    Ми з Вами спілкуємося у темі "Журнал духовного просвещения "Цивилизация Богочеловека"?
    На форумі? в інтернеті?
    Тоді й справді -- до чого тут документи Ваші чи ще чиїсь?
    Навіть моїх скромних здібностей вистачило, щоб набрати ключові слова теми в пошуковій системі і отримати один з результатів: http://telekritika.kiev.ua/news/2010-01-15/50442.
    То до чого тут Ваша сектофобія (щиро співчуваю) і які закони Ви маєте на увазі?
    Рішення Мінюсту України Вас не переконує?
    Чи за тим посиланням теж стоїть ще один представник якоїсь всюдисущої секти?
    А, які принципи Ви маєте на увазі? Може, толерантності, елементарної розумності та неупередженості у судженнях та оцінках людей, речей та подій?

Даруйте, але на мою скромну думку, у людей, вихованих в кращих традиціях української ментальності, схильність до написання важливих для них слів з великої літери вже точно аж ніяк не пов'язана із запропонованою вище інструкцією "хромого спартанского царя ". Найімовірніше -- це вияв шанобливого ставлення до понять чи категорій -- саме наповнених суттю для того, хто їх так уживає. Загально відомим є написання власних назв з великої літери в нашому правописі. Отже, швидше за все, для людини, котра вжива Любов, Життя, Правда, Істина та Слово Боже таким ось чином, ці слова -- аж ніяк не загальні поняття, а -- близькі серцю, сповнені цілком конкретним сенсом. І тоді навіть не так уже і важливо, якою мовою сформульовано висловлювання, важливо -- яким серцем, яким надбанням попередніх поколінь та традиціями керувався дописувач. Суть зрозуміло?
    Хотел осилить, но не смог ...
    .

GLOOMEROK, +1000

куча словесного поноса, но так и не ясно что за секта.
    Непостоянный посетитель

и самое забавное, что Golubka действительно в это верит
    "Цивилизация Богочеловека"... только вдуматься в название. тьху, мракобесие на пару с кретинизмом.
    модератор

тема шлак)) пора закрыть ее)) пусть духовным просвещением занимаются в других местах
    2.0

Golubka, ви коонєшно не ображайтеся, але саме словосполучення "богочєловек" відправляє або до Ніцше, або до звіздєца. Якшо до Ніцше - то це харашо, філософськи і цинічно, харч для розуму і базис для знищення плебсу (о, дайте мені огнємьота і вантажівку гранат!). А якщо в релігію, то будь-яка релігія єсмь для задурі людського моску, ну або як заспокійлива пілюля, коли хочеться збагрити частину проблем на Когось Відповідальнішого.
    і на сайті ота фігня куртиться-крутиться-крутиться... голактего апаснастє....

от жеж самі провокуєте матюкатися... судячи з вашої логіки
    Отже, швидше за все, для людини, котра вжива Любов, Життя, Правда, Істина та Слово Боже таким ось чином, ці слова -- аж ніяк не загальні поняття, а -- близькі серцю, сповнені цілком конкретним сенсом.
    я боюся подумати, що в голові і серці людини, яка з великої літери пише слово на букву "Х"
    при всіх моїх толерантних ставленнях до багатьох - христьян-проповеднікофф - фтопку, ну або на Коморські острови, шоб на квитки назад грошей не вистачило.
    Зануда

Ответ Сообщение от Петр Посмотреть сообщение
    Но люди избрали целью своей жизни только материальное обогащение через борьбу с Природой и себе подобными,культивируя алчность, безумие низменных инстинктов, сознательное экологическое невежество.
    Наче вже час би й припинити дивуватися. Але от все одно. Мені незрозумілий механізм...чи то напрямок думок, коли людина (група людей) раптом (чи поступово?) усвідомлює необхідність рятувати решту людства від духовного зубожіння. Як відбувається процес відділення себе і свого наче виняткового духовного досвіду від тих, хто "ізбрал целью своєй жизні...обогащєніє..." Як ви все знаєте? Ну вдосконалюйте себе, воля ваша...викорінюйте там в себе..як ви визначили? - "бєзуміє нізмєнних інстінктов". Чи то вам так шкода решту людства? Чи то гординя непомірна? Чи таки гроші?
+ Ответить в теме
Страница 2 из 3