Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей99Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 9 из 20
Показано с 81 по 90 из 195.
    модератор

Re: Кому належить життя?

зачем нарушать покой? они не спрашивают удобно ли говорить мне и т.п.) они навязываются.... а это нехорошо)

Нервова, курррва

Фаб, та вони мені всі однакові. Я ж не тойво.. Просто коли взагалі межи очі лізуть - не переношу!
    Пророк

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    Ну так, вони відразу через телебачення, інші ЗМІ,через державну владу...навіщо їм по квартирах ходити? От до шкіл хочуть пробратися...ні, по квартирам нормальні не підуть.
    Так, так, вони не стукають тихенько у двері, та не питають, чи можна з вами поспілкуватися, вони пускають під сокиру дерева наших парків, та будують там свої храми, вважаючи, що не царське то діло, ходити по домівкам, треба ставити свої маєтки посеред міста, щоб люди туди несли свої гроші. Та й вулиці перекривають не заради "свідків", а щоб "віруючи" комфортно паски та верби посвятили, та різні кирили з ескортами проїхали...

Ответ Сообщение от Н.Д. Посмотреть сообщение
    А чому б заради справедливості, хоч раз вислухати, аби дізнатися чому люди прийшли і що хочуть сказати?[/url]
    До чого тут справедливість? Нічого нав’язуватись, - розвісьте рекламу, якщо когось ваші ідеї чи питання зацікавлять, вони звернуться до вас. Наприклад, я взагалі не люблю, коли в моїй квартирі дзвонить дверний дзвінок, в той час, коли я не чекаю на гостей. Я звик що любі візити заздалегідь обговорюються по телефону.
    Гуру

Можна й по телефону. Не це головне. Важливо те, що людина виконує не свою забаганку Вас потурбувати, а наказ Ісуса Христа: "Ісус підійшов та сказав їм: «Дана мені вся влада на небі і на землі. Тож ідіть та робіть учнями людей з усіх народів, хрестячи їх в ім’я Батька, і Сина, і святого духу, навчаючи їх дотримуватися всього того, що я вам наказав. І я буду з вами всі дні, аж до закінчення цієї системи» (Матвія 28:18-20).
    Чому Вас турбують? Ісус пояснив, що світ Сатани буде знищений, а однією з ознак близького кінця цієї події він назвав проповідування доброї новини: "І цю добру новину про царство будуть проповідувати по цілій населеній землі на свідчення всім народам, а тоді прийде кінець" (Матвія 24:14).
    Той, кому належить життя, буде судити світ через свого сина задля того, щоб відновити справедливість та встановити умови, що свого часу були втрачені у раю нашими прабатьками Адамом та Євою.
    Хіба це не достатньо поважні причини?
    Нервова, курррва

Н.Д., аааа... так ви інформаційники! Ви новості доносите до людей! А я ж і не туда. Думала, шо може ви якогомога більше слабохарактерних і слюнтяїв до себе в сєкту хочете затащить, а у вас он які наміри! Ааааа!
    Чули, а той, ану-ка бігом навскідку нам скажіть: де ви працюєте? якшо ніде, то як давно вас вигнали за проповіді? скільки людей особисто ви затягли в сєкту? скільки здаєте богу на прожиття (ну, він же не працює, нада ж чуваку якось жить, да?) яка у вас освіта? скільки книжок ви прочитали у житті (біблія не в щьот)? чи був у вас струс мозку? і так далі, їх ще багато, та хоч на шось дайте відповідь.
    Нічого особистого, просто намагаюся скласти типовий психопортрет сєктанта, та ще й активного.
    Пророк

Важливо те, що людина виконує не свою забаганку Вас потурбувати, а наказ Ісуса Христа…Чому Вас турбують? Ісус пояснив, що світ Сатани буде знищений…Хіба це не достатньо поважні причини?
    Це яскравий прояв вашого сектантства та обмеженості, за який вас так не люблять оточуючі. Я, громадянин світської держави, поясню, що мені не цікаві ваші релігійні думки, та неприємно, коли ви мені заважаєте, та порушуєте мій спокій, дзвонячи у двері зі своїми проповідями. А ви замість того, щоб сказати "вибачте", продовжуєте грузити про свою "велику місію".
    Ви не чуєте громадян, які кажуть вам "геть". Це невихованість та безкультур’я.
    Гуру

Я не розумію в чому проблема. Якщо мене щось не цікавить, або я чогось не хочу, то жодних проблем нема, завжди можна це владнати кількома способами сказавши "ні".
    Чому розсудливо вірити в те, що Бог створив всесвіт ?
    Пророк

Я не розумію в чому проблема. Якщо мене щось не цікавить, або я чогось не хочу, то жодних проблем нема, завжди можна це владнати кількома способами сказавши "ні".
    В тому ж і проблема, - вам кажуть "ні", а ви "не розумієте".

Буває, якась сусідська бабуся перестріне на дорозі, та починає розмови про речі, які мене мало стосуються, чи турбують. Я їй чемно натякаю, що у мене справи, й всім свої єством демонструю, що не зацікавлений у цій бесіді, але вона тупо продовжує розповідати своє, не відпускаючи. От ви такі ж "не розуміючі", та надокучливі.

Бачу, що з вашою набридливістю та безкультур’ям, прийдеться скоро вішати на двері табличку: "релігійним проповідникам, та розповсюджувачам товарів дзвонити заборонено". Та ви ж все одно дзвонитимете, й розповідатимете, що "релігії несуть оті погані церкви, а у вас не релігія, а істина та слово від бога".
    Гуру

Мабуть, Вам нічого не залишається, як здаватись
    Зрештою, раджу Вам не перейматися цим дуже, бо з усього видно, що незабаром усе має закінчитись!
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

незабаром усе має закінчитись!
    Ви нас нарешті покинете?
+ Ответить в теме
Страница 9 из 20