Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей99Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 8 из 20
Показано с 71 по 80 из 195.
    Гуру

Re: Кому належить життя?

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Н.Д. , как и любой религиозный шулер, вы начали тему с обмана. Вы создали тему "Кому належить життя?". Когда я увидел ее, то предположил, что здесь будет поднят вопрос об эвтаназии, смертной казни или абортах. Именно для обсуждения данных вопросов, такая тема была бы уместна. Но я встретил здесь примитивного пропагандиста свидетелей иеговы, который все сводит к рекламе своей религиозной идеологии. .
    Жодного обману нема. Тема якраз про життя, а Ви пропонуєте говорити про смерть евтаназія, смертна кара, аборти... Так що покиньте перекручувати очевидні речі. Для чого біле називати чорним, а чорне білим?
    Не пробовали вести себя как честный и порядочный человек? Создайте тему "Спроси у свидетеля иеговы" и общаетесь там со всеми, кто действительно хочет пообщаться с представителями вашей религиозной организации.
    Я не приховую того, що є Свідком Єгови. Мені нема чого соромитись, бо моя віра ґрунтується на знаннях та переконанні у тому, що Бог існує і Він має вплив на моє життя. Про це я й розповідаю, бо усвідомлюю наскільки це важливо для людей. Якщо Вам це не цікаво, то будь-ласка, не тривожтесь дописуючи на цій темі.

Карбофосе,будь-ласка, давайте домовимось, якщо Ви когось не встигли спіймати то це ваша проблема. Кожен має відповідати за власні вчинки, Ви згодні? То домовимось на майбутнє, що не обговорюватимемо те, що теми не стосується. Гаразд?

оператор уранового лома

Н.Д., попрошайничество прокомментируете? Вполне неудобный вопрос, как для Вас, но... Раз сами дали себя на растерзание в форуме, то не обессудьте.

Ответ Сообщение от Н.Д. Посмотреть сообщение
    якщо Ви когось не встигли спіймати
    Позвольте реплику на реплику. Не "когось", а именно адепта свидетелей. Вашего непосредственного коллеги по цеху.

То домовимось на майбутнє, що не обговорюватимемо те, що теми не стосується. Гаразд?
    Скорее я буду продавать пахлаву в оперном театре, протискиваясь между рядами посреди ключевых сцен спектаклей с криками "Па-а-а-а-хлава медовая", нежели буду оффтопить в этой теме.
    Пророк

Жодного обману нема. Тема якраз про життя, а Ви пропонуєте говорити про смерть евтаназія, смертна кара, аборти... Так що покиньте перекручувати очевидні речі. Для чого біле називати чорним, а чорне білим?
    Было бы удивительно, чтобы религиозный шарлатан признал, что пытался с помощью лукавства привлечь людей в данную тему. Понимание вопроса «Кому принадлежит жизнь?» очевидно, - кто вправе распоряжаться человеческой жизнью. Любому адекватному человеку понятно, что своей жизнью он распоряжается сам, а вопросы о том, кто еще вправе распорядиться жизнью возникают именно в случаях с эвтаназией, абортами и смертной казнью. Поэтому, очевидные вещи перекручиваете вы. Впрочем, не только здесь.

моя віра ґрунтується на знаннях …Якщо Вам це не цікаво, то будь-ласка, не тривожтесь дописуючи на цій темі
    Ваша вера базируется на учениях товарища Расселя, которые вам втерли в сознание. Если вы называете это знанием

P.S. И не нужно мне указывать, что и где я должен писать на форуме моего города, ок?
    Гуру

... «Кому принадлежит жизнь?» очевидно, - кто вправе распоряжаться человеческой жизнью. Любому адекватному человеку понятно, что своей жизнью он распоряжается сам, а вопросы о том, кто еще вправе распорядиться жизнью возникают именно в случаях с эвтаназией, абортами и смертной казнью. Поэтому, очевидные вещи перекручиваете вы. Впрочем, не только здесь.
    Нажаль, жодна людина не здатна панувати над даним їй життям. Ми можемо лише сподіватися на те чи інше, проте не в силі людини абсолютно керувати подіями у своєму житті. Можна планувати, робити зміни, вибирати шлях, але чи хоч один з нас може продовжити своє життя за своїм бажанням?
    Чи може людина здатна уникнути будь-яких непередбачених обставин, що є загрозою для життя та здоров"я?
    Соломон сказав: «Знову я бачив під сонцем, що біг не у скорих, і бій не в хоробрих, а хліб не в премудрих, і не в розумних багатство, ні ласка — у знавців — а від часу й нагоди [непередбаченого випадку, НС] залежні вони» (Екклезіястова 9:11).
    Крім того, хто може з упевненістю сказати, що станеться у майбутньому?

Ваша вера базируется на учениях товарища Расселя, ...
    Рассел досліджував Біблію, був ревним проповідником Доброї Новини та сприяв місіонерській діяльності у багатьох країнах. Він зробив дуже багато корисного, щоб виконувався наказ Ісуса.
    Однак, християни, що є Свідками Єгови, грунтують свою віру на Божому Слові. Дослідження Писань допомагає розуміти волю Бога та усвідомлювати своє місце в його намірах.

P.S. И не нужно мне указывать, что и где я должен писать на форуме моего города, ок?
    В жодному разі. Кожен шукає те, що йому до смаку.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Н.Д., увесь час задаюсь питанням - а чи ходять свідки до нормальних православних церков, чи тільки у свою секту?
    Пророк

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    нормальних православних церков, чи тільки у свою секту?
    А есть такие?
    Чем они лучше "сект"?
    Нервова, курррва

Чем они лучше "сект"?
    В усякому разі хоча б тим, що не задовбують людей на вулицях, форумах і теде.
    До мене в понеділок приходили Єгови. Дзвінок, відкриваю - стоять з журнальчиками: "Скажитє, когда канєц свєта?" Кажу: "Буде вам щаз, якшо я не закрию двері!"
    Ну, чесно, шо за наглість ходить по хатам порядних грішних людей?!
    Зануда

Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    В усякому разі хоча б тим, що не задовбують людей на вулицях, форумах і теде.
    Ну так, вони відразу через телебачення, інші ЗМІ,через державну владу...навіщо їм по квартирах ходити? От до шкіл хочуть пробратися...ні, по квартирам нормальні не підуть.
    модератор

sharasha,ко мне тоже приходили! каким будет следующий год?- положительным! почему? потому, что я оптимист и закрыл дверь
    Гуру

А чому б заради справедливості, хоч раз вислухати, аби дізнатися чому люди прийшли і що хочуть сказати?
    http://www.watchtower.org/k/jt/article_05.htm
+ Ответить в теме
Страница 8 из 20