Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей99Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 7 из 20
Показано с 61 по 70 из 195.
    Гуру

Re: Кому належить життя?

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    на чім основано? кухонні психологи, о, розумію... бува.
    Вислухати людину, коли її щось турбує чи цікавить – звичайна вихованість та співчуття. Поради ж давати – не моя компетенція. Можу лише поділитися знаннями чи досвідом, а вирішувати кожен має самостійно. Як вважаєте?
    …слухайте, а хіба секс - це не весело? ну або алкоголь … хряпнуть …, доки він не перетвориться в .., що обжираться нехарашо. …
    Чому Ви думаєте, що Біблія забороняє сексуальне задоволення? Адже, саме Бог створив подружжя і наказав їм плодитись та розмножуватись, звісно, без статевих стосунків це зробити неможливо. А щодо вживання алкоголю, то пригадаймо перше Ісусове чудо. На весіллі в Кані Галілейській він перетворив воду на вино. Яке це було вино? Розпорядник свята похвалив нареченого: «Завжди подають спочатку добре вино, а коли люди вже трохи сп’яніють,— гірше. Ти ж добре вино тримав аж досі» (Івана 2:9, 10).

Як Ви слушно зауважили, що у Святому Письмі пияцтво прирівнюється до обжерливості, тому її радиться уникати (Повторення Закону 21:20). Отже, дехто робить висновок, що в Біблії забороняється вживання алкоголю, тоді виходить, що їсти також не можна. Насправді ж Бог засуджує тих, хто впивається та переїдає, а не тих, хто вживає у поміркованій кількості спиртні напої та їжу.
    …до слова, ваша братія не визнає паску, різдво і таке інше. …бо традиції святкування цих календарних дат мають питомо українську сутність. змушуючи відмовитися від святкувань, ви вбиваєте в нас історичну память, і перетворюєте на космополітів. …
    По-перше: ніхто нікого не може примусити робити будь-що проти волі. На те є закони і їх треба дотримуватись.
    По-друге: доведіть, що паска і різдво, то українські свята, що так збуджують Вашу історичну ??? пам'ять.
    І останнє: глобалізація вже давно і впевнено крокує вулицями і проспектами України… може ще забажаєте відключити інтернет? Або телебачення? :) :)) :))

2.0

Н.Д., традиції святкування, традиції! читаєм уважно. до чого тут інтернет? інтернет не витіснясняє нам реального спілкування, ми десь когось та бачимо, щось комусь та говоримо. а тут тупо - шифт-дел традиціям. і так нині якшо ходять колядувати, то щось на кшталт "дайте дядьку пятака", а є класні колядки, вертепи. а купальські містерії. вопщем, ви зрозуміли, да ж?
    стосовно того, щоб відключити телебачення - прекрасна ідея. На жаль, батьки дивляться. А я, наприклад, можу спокійно перебиватися без зомбоящика.
    Новачок

"Зомбоящик"? Вас зомбує? Мене ні!!!!!!!!!!!!
    2.0

INNESSA, але ж то зомбоящик. постійні комедії, аби народ не думав про насущні трабли, плюс ментовські серіали, аби памятав, що Рука Караюча пам"ятає про тебе. Плюс випуски новин всуціль з м"яса. По вашому це не політика сформувати певний психотип?
    до речі, отак як ото ви кажуть алкоголіки - "хто алкоголік? я алкоголік? нєєє..."
    Гуру

Н.Д., традиції святкування, традиції! читаєм уважно. до чого тут інтернет? інтернет не витіснясняє нам реального спілкування, ми десь когось та бачимо, щось комусь та говоримо. а тут тупо - шифт-дел традиціям. і так нині якшо ходять колядувати, то щось на кшталт "дайте дядьку пятака", а є класні колядки, вертепи. а купальські містерії. вопщем, ви зрозуміли, да ж?
    стосовно того, щоб відключити телебачення - прекрасна ідея. На жаль, батьки дивляться. А я, наприклад, можу спокійно перебиватися без зомбоящика.
    Були за часів Ісуса такі собі фарисеї, так от вони теж дуууууже обстоювали традиції. Ось як про це написав у євангелії Матвій: "Потім до Ісуса прийшли з Єрусалима фарисеї та книжники і сказали: «Чому твої учні порушують
    традиції своїх прабатьків? Приміром, вони не миють рук, коли збираються їсти».
    У відповідь він запитав: «А чому й ви порушуєте Божу заповідь заради своїх традицій? Наприклад, Бог сказав: «Шануй батька і матір», а також «Нехай той, хто злословить батька чи матір, помре». Ви ж говорите: «Достатньо сказати батькові чи матері: «Все, що я маю, чим ти міг би скористатися від мене,— це дар, присвячений Богові»,— і можна взагалі не шанувати батька». Так ви заради своєї традиції позбавили сили Боже слово. Лицеміри, Ісая влучно пророкував про вас: «Ці люди шанують мене своїми устами, але серце їхнє далеко від мене. Проте даремно вони поклоняються мені, бо видають людські заповіді за Божі вчення».
    Я не проти добрих традицій, народного мистецтва та б.ч.іншого, але ж є такі, що не подобаються Богові. Скажіть, будь-ласка, nickeler, чи є щось таке, ради чого варто псувати добрі стосунки з Богом ?
    Инвалид умственного труда

Отсутствие в списке семи смертных грехов: Не обмани, вызывает некоторую настороженность...
    2.0

Н.Д., а хто вам сказав, шо у вас з б-гом добрі стосунки? бггг. ми з вами трохи різними мовами говоримо. ви мені хоч одну конкретну причину налагоджувати ці стосунки з б-гом назвіть. ну окрім там спасіння душі, внутрішнього спокою, шо там в вас ще програмне єсть... мені дорожчі традиції мого народу, тільки через те люблю брати участь у колядуваннях. священослужителі, з якими доводилося перетинатися, дипломатично ставляться до мого вибору. максимум, що скажуть - ніколи не пізно повірити. але отакої ментальної атаки, як від вас (я ви, я думаю, просто місцевий проповідник, без сану) ні від кого з них не було. чим більш людина компетентна, тим більше вона розуміє, що є такі речі, які не в її системі координат.
    Гуру

Стосунки з Богом як і будь-які стосунки будуються на певних засадах. Бог створив людину так, що вона може з ним спілкуватись. Адам і Єва були створені досконалими. Тож вони могли без перешкод звертатися до Бога, так само як дитина звертається до свого батька. Однак їхній гріх поклав кінець такому довірливому спілкуванню. Виявивши непослух Богу, Адам і Єва втратили близькі взаємини з ним (Буття 3:8—13, 17—24).

Коли ми читаємо Біблію та роздумуємо над прочитаним, то починаємо «бачити» Бога таким, яким він є насправді. Це наближує нас до нього. Тож Біблія, безсумнівно, щось більше, ніж історія, пророцтва чи закони. Вона показує, як кожен з нас може мати особисті стосунки з Богом. Ось що робить цю книгу справді унікальною і дуже цінною (1 Івана 4:8, 16).
    Крім того, Єгова є не тільки нашим Творцем, але й Спасителем, тому від нього залежить наше життя. Без добрих взаємин з Богом людина не може бути по-справжньому щасливою.
    Пророк

Н.Д. , как и любой религиозный шулер, вы начали тему с обмана. Вы создали тему "Кому належить життя?". Когда я увидел ее, то предположил, что здесь будет поднят вопрос об эвтаназии, смертной казни или абортах. Именно для обсуждения данных вопросов, такая тема была бы уместна. Но я встретил здесь примитивного пропагандиста свидетелей иеговы, который все сводит к рекламе своей религиозной идеологии.

Не пробовали вести себя как честный и порядочный человек? Создайте тему "Спроси у свидетеля иеговы" и общаетесь там со всеми, кто действительно хочет пообщаться с представителями вашей религиозной организации.
    оператор уранового лома

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Но я встретил здесь примитивного пропагандиста свидетелей иеговы, который все сводит к рекламе своей религиозной идеологии.
    +100500
    Согласен. Сверкнуть глубинами своих глубин автору топика пока еще не удалось. Мотивация то понятна - расширять и стабилизировать структуру секты. Но действительно, пользователь форума, по умолчанию проигнорировал бы тему, будь она верно названа. А так - заходит пипл, пребывая в правомерном заблуждении из за неверного названия.

Я вон, недавно был чуть не стал свидетелем, опоздал чуток, как одна из адептов свидетелей не побрезговала принять денег от недееспособного человека, живущего (вернее - существующего) на мизерную пенсию. Приему денег предшествовало их выпрашивание, т.к. об этом намисано в сами знаете где. Увидел бы воочию эту свидетельницу - надавал бы тумаков по башне (не сторожевой) и накормил ее собственной башней (уже сторожевой).
+ Ответить в теме
Страница 7 из 20