Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей99Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 4 из 20
Показано с 31 по 40 из 195.
    2.0

Re: Кому належить життя?

плюс один в тому, що біблія не авторитет. і даже не то шо, а вообще!
    Еклезіаст філософськиій і розумний, книга Левіт шоп паржать, одкровення - сценарій до ужастіка. плюс багато брєда, що повторюється.
    і ще, чому Свідки вирішили, що саме їхня істина найістинніша? якшо вже і говорити, то з православними, керуючись навіть тимя, що після Володимира ця гілка релігії дана нам у спадок батьками. а ви - зайди зі своїми трактуваннями.

Гуру

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    А от я про що. Як зрозуміти це: "Кому належить"? Коли мені щось точно належить, якась штука з матеріального світу, наприклад, я можу нею розпорядитися. Тобто подарити, продати...зламати там...користуватися можу. І стосовно життя, так я щось не знаходжу аналогій. Не дуже розумію. Здається, якось частково належить. Бо робити з ним що хочу - неможливо. Вірніше, не все можливо. Але нехай, коли вже так ставиться питання….
    Захоплююсь Вашим умінням заглибитись у суть справи. Так, варто поміркувати над питаннями, що допомагають розкрити суть теми :)
    Хто є Творцем?
    Чи людина відповідальна перед Богом, який подарував їй життя?
    Чому Бог допускає страждання? Чи він нас залишив напризволяще?
    Чи ми можемо знайти відповіді на ці болючі питання?

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Н.Д., звідки Ви знаєте, що мені личить, а що ні? Звідки Ви взагалі знаєте, прикидаюся я чи ні? Ви мене жодного разу не бачили і жодного разу не спілкувалися зі мною, щоб мати право так стверджувати.
    Вибачте, будь-ласка, не сердьтесь! Не хотіла Вас образити, мала лише на увазі те, що Ваші слова і думки виказані у інших місцях форуму справили на мене таке враження. З цього я й зробила висновок, що Ви вірите в Бога. Але я Вас розумію, можна вірити в Бога, але не довіряти Біблії, не довіряти різним релігійним течіям. Ще раз сердечно прошу вибачення!

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    І так, для мене особисто Біблія не авторитет! Це просто книжка, десять разів переписана! Дайте мені факти, підтверджені наукою, що життя створив тільки Бог, - і я повірю. …
    «Кожен дім хтось збудував, а той, хто збудував усе,— це Бог» (Євреїв 3:4).
    Чи погоджуєтесь Ви з такою аргументацією? З часу написання цих слів пройшло приблизно 2000 років. Протягом усього того довгого періоду було зроблено багато наукових відкриттів. Отож чи сьогодні люди й далі переконані, що дивовижний світ природи вказує на існування Творця, або Бога?
    дивіться тут і
    тут

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    плюс один в тому, що біблія не авторитет. і даже не то шо, а вообще!
    дивіться тут
    Еклезіаст філософськиій і розумний, книга Левіт шоп паржать, одкровення - сценарій до ужастіка. плюс багато брєда, що повторюється.
    Аби розуміти Боже Слово треба докласти неабияких зусиль Боже Слово відповідає: «Якщо... до розуму кликатимеш своїм голосом, якщо будеш шукати його, немов срібла, і будеш його ти пошукувати, як тих схованих скарбів,— тоді зрозумієш страх Господній, і знайдеш ти Богопізнання,— бо Господь дає мудрість» (Приповістей 2:3—6). Уявіть собі, недосконалі люди можуть знайти «Богопізнання»! Цей подарунок — знання з Божого Слова — порівнюється зі «схованими скарбами».
    Боже Слово як копальня коштовного каміння. Кожен здобутий екземпляр має свою цінність. Кожна книга Біблії доповнює цілісну картину, що створена за бажанням Творця. Як в мозаїчному полотні, кожен клаптик має відображати лише часточку суцільної гармонії.

і ще, чому Свідки вирішили, що саме їхня істина найістинніша? якшо вже і говорити, то з православними, керуючись навіть тимя, що після Володимира ця гілка релігії дана нам у спадок батьками. а ви - зайди зі своїми трактуваннями.
    Усі люди грішні і мають схильність помилятись. Скажімо слова «Ми покладаємось на Бога» почали карбуватись на американських монетах 127 років назад. Журнал «Тайм» запитує: «Яким чином почали поєднувати Бога та американські гроші?» Ці слова взяли із кінцевого куплету національного гімну «Зорями всіяний стяг», у котрому говорилось: «Це буде наш девіз — «Ми покладаємось на Бога».
    Ніхто не вимагає віри у американські гроші лиш тому, що там написано про Бога.
    Бог Єгова подбав, щоб Його Слово було написане та перекладене на більшість мов світу. Тому можемо звертатись до Біблії, як до авторитетного джерела. Апостол Павло написав: «Усе Писання Богом надхнене, і корисне до навчання, до докору, до направи, до виховання в праведності» (2 Тимофія 3:16). Ці слова перегукуються з тим, що Ісус сказав у своїй молитві до Бога: «Твоє слово — то правда». Слово — це Свята Біблія, і нам слід за її допомогою перевіряти істинність своїх поглядів і моральних принципів (Івана 17:17).
    ри?

Ответ Сообщение от Н.Д. Посмотреть сообщение
    «Кожен дім хтось збудував, а той, хто збудував усе,— це Бог» (Євреїв 3:4).
    Чи погоджуєтесь Ви з такою аргументацією?
    Нє, не погоджуюсь.

З часу написання цих слів пройшло приблизно 2000 років.
    І що з того? ) Це є наче доказ??? Ну старизна написаного? ))
    Отож чи сьогодні люди й далі переконані, що дивовижний світ природи вказує на існування Творця, або Бога?
    Яким чином вказує? Тим, що він є? Гм-гм...
    part of me

Н.Д., по-перше, чому я повинен вірити єврєям??? Ви що знущаєтесь чи що? Вони навіть самі гордяться, що вони хитрі як сатана.
    Щодо біблії, то це повна фігня, книга була відверто передрана у асірійців. Читайте Івана Франка і буде вам щастя.
    Тільки у асірійців людина була людиною, а у євреїв вона стала рабом, який повинен приклонятися Богу.
    Як можна вважати біблію - авторитетним джерелом? Тому що так сказали євреї?
    Гуру

Мабуть Ви не розглянули докази, приведені у посиланнях. Для того, щоб повірити у існування Творця не потрібно бути великим науковцем. Звичайний здоровий глузд допомагає прийти до такого висновку. http://www.watchtower.org/u/20070215/article_01.htm

http://domivka.net/forum/entry.php?5...F0%E0%ED%EA%EE
    http://domivka.net/forum/entry.php?5...EE%E9%F1%E5%FF
    http://domivka.net/forum/blog.php?35...=6&y=2010&d=21
    part of me
    Мабуть Ви не розглянули докази, приведені у посиланнях.
    Н.Д., давайте ви не будете шукати пісчинки в моїх очах, поки не витащите бревно зі своїх, гаразд?
    Для того, щоб повірити у існування Творця не потрібно бути великим науковцем. Звичайний здоровий глузд допомагає прийти до такого висновку.
    Я агностік. Хто? Хто вам сказав, що я не вірю в якусь силу (яку ви називаєте творцем), що створила все? Де я про це писав? Я не вірю людям, вони брехливі, властолюбні і жадібні створіння, а саме вони створили біблію.

http://domivka.net/forum/entry.php?5...F0%E0%ED%EA%EE
    http://domivka.net/forum/entry.php?5...EE%E9%F1%E5%FF
    http://domivka.net/forum/blog.php?35...=6&y=2010&d=21
    Ну і що ви цим хотіли сказати? Ви можете хоч щось довести не використавши посилань на біблію? Хоча б щось?
    Я ніколи не повірю цій книзі, яку створила купка хитрожопих євреїв 2000 років тому.
    kit
    Гуру

Содрано с форума ассоциации "Русский стиль":
    Два националиста
    на митинге сошлись,
    и вот их спор неистов,
    его диктует жизнь.

Один вопрос тревожит,
    но каверзный вопрос:
    Какой нам Бог поможет -
    Перун или Христос?

- Я предан православью!
    - Язычник - я, и что ж?..
    - Приди же к покаянью!
    - Евангелие - ложь.

-Мы правду миру дали!
    - Мы - правнуки богов.
    -С Христом мы побеждали!
    - Нет, гибли от врагов.

Звучал их спор по-детски,
    Был каждый в чем-то прав:
    - Спасал Россию Невский!
    - Спасал и Святослав.

- Не убедишь, не надо!
    - Хоть бейся в стену лбом
    - Ты сгинешь в бездне ада!
    - А ты умрешь рабом...

С балкона, а не свыше,
    Над глупостью людей
    Хихикал, спор услышав,
    Довольный иудей.
    Инвалид умственного труда

если нет возможности объяснить существование цивилизации, надо шото придумать
    "библия это попытка тупым объяснить как все устроено" (с)
    Зануда

Хто є Творцем?
    Чи людина відповідальна перед Богом, який подарував їй життя?
    Чому Бог допускає страждання? Чи він нас залишив напризволяще?
    Коли я, не всємогущій і не дуже розумний, комусь щось дарую, то вважаю підлим потім не тільки вимагати звіту про те, але й взагалі згадувати вголос. А тут же постійно - я вам життя дав! Прєклонітєсь!
    І от в точності за назвою теми - коли комусь щось дарується, то кому те щось потім належить? То коли вже справді подарував життя, то кому належить життя?
    І многоє, як кажуть, другоє...віками переговорене та перемелене.
    .

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    А тут же постійно - я вам життя дав! Прєклонітєсь!
    Все не так конечно, ну да ладно... В Православии, во всяком случае. Я три года изучал Православие(ежедневное чтение различной литературы). Может это не красиво звучит, но это было мое хобби. Так вот, только после трех лет непрерывного изучения я начал что-то понимать. Главный вывод, к которому я пришел, так это то, что настолько все продумано и логично в Православии, что люди не могли придумать такую систему, тем более 2000 лет назад. Это лично мои мысли после определенного этапа изучения этой религии, какие сделают другие люди - не знаю, их выбор.

Можно конечно делать выводы о религии по статьям в желтой прессе, Ваше право. У всех людей есть выбор.

Офтоп:
    Н.Д., не копируйте цитаты, смысл которых Вы не понимаете
+ Ответить в теме
Страница 4 из 20