Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей99Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 20
Показано с 21 по 30 из 195.
    Пророк

Re: Кому належить життя?

по-моему, мы имеем дело с обычным религиозным троллем.

змія болотяна ОЧКОва

от йо! як на мене, то назва теми звучить не коректно. думаєш, шо тут інтірєсна діскусія, а тут ... Нашо Ви, многоуважаємая вєрующа гражданка в назві теми запитуєте кому належить життя, якшо не хочете дискутувати. скажіть зразу: "Ягова бла-бла-бла"
    в нас такі уже були проповєднікі... а "свідків", ящитаю, взагалі треба заборонить, як врєднєсущую в маси структуру. от.
    2.0

Офтоп:
    aneisha, my dear, єсть даже пісня тематична про яхову.
    співається на манеру госпелів )

Puscifer

And the angel of the lord led me into the belly of the holy mother
    A chamber black as pitch.
    But I felt no fear, only comfort, for I was as a child in the womb
    And she baid me here through yonder portal which looked upon the heavens, and behold! a morning angel'
    She ascended slowly from far beyond the horizon, her light like a heavenly finger pointing the way

And on yonder wall she traced for me a path which led me, fine directions, eight ????? to east and behold! As my feet landed firmly upon the final winter of the second score.

There appeared before me a heavenly star, a holy virgin, the bringer of life and breath, and she spoke unto me, saying 'fear not the movement of the heavens above or the earth below, for change is what we are, my child. Righteous are those who look up and sway with the wind, who look down and dance with the shifting of the soil, who swim with the movement of the tides, who seek the truth around them and discover we are and have always been in paradise.
    The reflections of heaven on earth.
    Amen!

And she spoke again, saying know, my child, that there is no devil seeking to corrupt the hearts of men.
    No evil, save blind faith, ignorance, and the desire for the unprepared to blame others for the devastation left in the wake of change.
    Change, my child. Change is in the heavens. Change is on this earth.
    Change is all around us, and we are reflections of the divine, we must roll with these changes, for we are these changes.
    Eyes wide open, we must look upon the heavens as a mirror.
    Wide awake, aware, deeply breathing.

And when the shit comes down, my child, you will be there, a true and holy survivor to inherit the kingdom of god.
    You will rise above the rumbles of the unprepared to greet the new day, to drink from the sweet fruit of the vine, the water of life, the blood of the risen christ, my child.

Go now, child, tell them all. The ignorant, the blind ???? of dogma, blinded by faith, the doubters, the nay sayers.
    Tell them all, child, they can not see the kingdom of god, they can not see paradise unfold before them, they can not drink from the chalice which holds the blood of christ, the water of life, until they get right with jesus.
    Until they get right with jesus.
    It's always gonna be sour grapes with you boy, until you get right with jesus.
    Гуру

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    А є беззаперечні докази?
    Відповідь на питання теми "Кому належить життя?" звучить просто - нам належить.
    ???
    «Хто води поміряв своєю долонею, а п’ядею виміряв небо, і третиною міри обняв пил землі, і гори ті зважив вагою, а взгір’я — шальками? Хто Господнього Духа збагнув, і де та людина, що ради свої подавала Йому? З ким радився Він, і той напоумив Його, та навчав путі права, і пізнання навчив був Його, і Його напоумив дороги розумної?» (Ісаї 40:12—14).
    Чи ж не повинні ми задуматись над цими запитаннями, що вселяють благоговіння? Чи можуть прості люди спинити припливи та відпливи могутніх морів? Аж ніяк! Однак для Єгови моря, що покривають землю, подібні до краплі води на його долоні. Чи можуть малесенькі люди зміряти неосяжне зоряне небо або зважити гори та взгір’я землі? Ні. Проте Єгова міряє небо так само легко, як людина міряє предмет за допомогою п’яді (відстань між кінцями розтягнутих великого і вказівного пальців). По суті, Бог може зважити гори та взгір’я на терезах. Чи можуть навіть наймудріші люди радити Богові, що робити за теперішніх обставин або в майбутньому? Безперечно, що ні!
    «Таж народи — як крапля з відра, а важать — як порох на шальках! Таж Він острови підіймає, немов ту пилинку! І Лівана не вистачить на запаління жертовне, не стане й звір’я його на цілопалення! Насупроти Нього всі люди — немов би ніщо, пораховані в Нього марнотою та порожнечею» (Ісаї 40:15—17).
    «До кого Мене прирівняєте, і йому буду рівний? говорить Святий. Підійміть у височину ваші очі й побачте, хто те все створив? Той, Хто зорі виводить за їхнім числом та кличе ім’ям їх усіх! І ніхто не загубиться через всесильність [«надмір динамічної енергії», НС] та всемогутність Його» (Ісаї 40:25, 26).
    Пророк

Офтоп:
    Хосспідя, виключте цей "поток сознанія". І хотілось би подискутувати, але безперспективність цієї затії очевидна :)
    Пророк

Scald, это была коронная цитата из записничка
    ри?

Н.Д., Ваша думка в принципі мені понятна, але давайте не будемо про слова-з-умних-книжок-блабла. Мені складно розгрібати оце все слововиливання.
    Я питаю про конкретні такі факти, що доводять створення життя Богом. Не те, що хтось десь у якійсь книжці вдесяте переписав на свій лад, а факти, доведені наукою. Таке є?
    Якщо немає, буду і далі притримуватися своєї думки, що ми пішли від богообізяноінопланетян. Не люблю ризикувати в цьому, надаю перевагу вірити у все зразу - так безпечніше :)
    Гуру

Невже Біблія для Вас не авторитет?
    laithemmer, не прикидайтесь, Вам це не личить ...
    Згадала одну історію, що трапилась з апостолом Павлом у Афінах.
    Дії апостолів 17:18-28 (не цитую, хто забажає - прочитає)
    Тож зазирнувши до книги книг можна знайти докази того, що Бог створив світ і все, що в ньому: "Бо кожен дім хтось збудував, а той, хто збудував усе,— це Бог" (Євреїв 3:4).

Рекомендую дві чудові брошури: "Чи виникло життя само по собі?", "Походження життя"(п"ять важливих запитань). Обидві видані Свідками Єгови. У них є те, про що Ви питаєте, тобто докази про створення життя. Я прочитала із задоволенням.
    Зануда

От хотів же щось написати. Спіймав себе на думці, що коли б що тут не написав...Загалом, мова - дуже гнучкий інструмент. Тобто напишеш якесь речення, і сам же тут же можеш його тлумачити у різний спосіб. Навіть до протилежного значення. Зазвичай той, хто пише, має на думці щось одне, а коли вже хтось читає, то зоооовсім не факт, що читає те, що малося на увазі. А для того, щоб співпало, треба насамперед бажання зрозуміти. )), сумбурно.
    А от я про що. Як зрозуміти це: "Кому належить"? Коли мені щось точно належить, якась штука з матеріального світу, наприклад, я можу нею розпорядитися. Тобто подарити, продати...зламати там...користуватися можу. І стосовно життя, так я щось не знаходжу аналогій. Не дуже розумію. Здається, якось частково належить. Бо робити з ним що хочу - неможливо. Вірніше, не все можливо. Але нехай, коли вже так ставиться питання.
    Якось відчувається, що право володіти своїм життям - невід'ємна частина визначення самого життя. Сподіваюся, що так і було задумано, якщо було.
    Власне, нехай так припустимо, як тут вище написано - Бог там...створює, потім володіє...жаліє, карає...розважається. От благоговєніє...внушає. Коли ти всемогущій і на долонях моря як краплі (так же, да?), і ти цього, звичайно, не досягнув якимось там трудом, а так просто сталося...то в чому твоя (чи Твоя) заслуга? Я про те, що благоговєніє в мене скоріше викликає людина, що наприклад, збудувала дім для себе і своїх дітей. Покористувалася життям своїм не бестолково. Бо їй було важко ж. Або хтось (не всемогущій, завважте) спасає якусь незнайому дитину. Може даже так розпорядитися своїм життям при цьому, що більше і розпоряджатися не буде чим.
    А тут - все знати (і наперед, що характерно), мати необмежену, абсолютну владу...і при цьому - створив. Це якось не "створив" як на мене, а "так вийшло".

p.s. "Надмір динамічної енергії" розчулив остаточно.
    ри?

Н.Д., звідки Ви знаєте, що мені личить, а що ні? Звідки Ви взагалі знаєте, прикидаюся я чи ні? Ви мене жодного разу не бачили і жодного разу не спілкувалися зі мною, щоб мати право так стверджувати.
    І так, для мене особисто Біблія не авторитет! Це просто книжка, десять разів переписана! Дайте мені факти, підтверджені наукою, що життя створив тільки Бог, - і я повірю. Читати всяку хрєнь, яку мені тикали з дитячого віку в руки, не маю анінайменшого бажання.

Дискусія закрита, бо з пустого в порожнє. Думала, щось нове буде, щось цікаве. Думала, мало лі, поки я тутай працюю, люди вже мають беззаперечні докази, а я ще не в курсі, все прохлопала. Ага, як же, щас...

fabulist, мені подобається оце "так вийшло" :) Це шось схоже на "случайний чпок", і вже всьо є
    Хароша така відмазка - то не я, так вийшлооооо
+ Ответить в теме
Страница 3 из 20