Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей99Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 11 из 20
Показано с 101 по 110 из 195.
    Гуру

Re: Кому належить життя?

Якби Ісус зараз був на землі, то йому теж, мабуть приписали б деструктивні культи. Нічого дивного. Однак, у що тоді ви вірите? Що для вас цінне? Невже так важко взяти до рук Біблію і перевірити те, про що говориться? Насміхаєтесь над тим, чого не розумієте, або не знаєте. Для цього великого розуму ані зусиль не потрібно.

Постійний відвідувач

Я вот не пойму - что там вычитывать? Великая книга, несомненно, но она написана так обтекаемо, что там можно найти ответ на любой вопрос в зависимости от того, как ее трактовать. А я, например, люблю конкретику...
    змія болотяна ОЧКОва

Н.Д., ви така ж цікава, як і Ваші колега по цеху.
    кожен вірить у те, в шо йому подобається, або потрібно вірити. Вас у Вашій вірі ніхто не чіпає. Добре, аби і Ви чинили так само, хоча це не Ваш метод.
    два, яким чином перевірити те, шо написано в біблії? Метод Ваш і Ваших друзів підтвержувати цитату з другої сторінки, цитатою з 22-ої, здатен викликати рак мозку. інших методів Ви не маєте. принаймні, тут не продемонстрували.
    три, Ви знущаєтеся над умами співвітчизників - будьте ж готові до реакції у відповідь. Про Ваші знанні тут вже склалося враження. спасіба, не нада.
    ну і на останок, про розум і зусилля, з огляду на все інше, ви загнули, канєшно!
    2.0

Н.Д., "але не вірю я у силу слова, а вірю я у силу звіздюлів" - майже Лесь.
    я от фізику ядерну не розумію, але не насміхаюся над нею, бо там об"єктивність і науковість. або генетику, чи приміром математику. а художній твір, тобто біблію, потрактувати може кожен так, як йому те в голову стрілить. ваші проповідники трактують повішення Ісуса на стовпі, ортодокси - на хресті. католики хрестять двома пальцями, бо в них один компонент трійці випадає, а ортодокси-православні - трьома, бо у них з трйцею чікі-пікі.
    і скажіть мені де об"єктивність. наприклад у етилового спирта об"єктивна формула - не докопаєшся. а тут суцільна філософія і бла-бла-бла
    Зануда

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    наприклад у етилового спирта об"єктивна формула - не докопаєшся.
    Да-да! Саме у етилового спирта формула взагалі - прекрасна! А вже ефект.... точно об"єктивний.
    Пророк

Ответ Сообщение от Н.Д. Посмотреть сообщение
    ... Невже так важко взяти до рук Біблію і перевірити те, про що говориться?...
    Хм. Дело в том что даже разные религиозные ветви по разному трактуют Библию. И каждый считает свою трактовку самой правильной и каждый ссылается на Библию. Может стоит всем течениям объединиться в одно, ведь Библия одна и Бог един, и тогда уже проповедовать массам это единое учение, а не вносить сумятицу в мозги. Ан нет, имеем массу интерпретаций одного учения. Почему так, задумывались?
    2.0

fabulist, а у метилового спирту теж дія цілком об"єктивна. і головне - безповоротна. бо наприклад поняття віри - сьогодні є, а завтра випарувалося. хоча мені дуже сподобалося, як сказав лікар Пирогов: «Мені був потрібен відсторонений, недосяжний, високий ідеал віри. І, взявшись за Євангеліє..., я знайшов для себе цей ідеал». Отут щиро Велика Людина хоче не бути крайньою інстанцією. А ви про "хороші стосунки з богом"... попсня.
    так же можна обговорювать купу інших об"єктивних речей, а не теорії, навколо яких самі адепти товчуть одне одному пики.

пс: Пирогову з тим що він робив, був потрібен імхо, "супервайзор"
    до речі, ось класна стаття про нього http://www.umoloda.kiev.ua/number/1788/162/63414/
    оператор уранового лома

Невже так важко взяти до рук Біблію і перевірити те, про що говориться? Насміхаєтесь над тим, чого не розумієте, або не знаєте. Для цього великого розуму ані зусиль не потрібно.
    Библия, с упущениями - историческая книга еврейского народа. Какие ответы я найду там для себя? Я ж не Яша, и не Изя, чтобы принять и осознать ее культурную ценность. Ни о каких насмешках речи нет - верьте на здоровье.

Якби Ісус зараз був на землі, то йому теж, мабуть приписали б деструктивні культи.
    Фабулист уже писал, я повторю - что где-то 30х годах прошлого столетия он уже (с точки зрения Иеговистов) уже незримо пришел на Землю. Или концепция поменялась за 80 лет? И про концы света 1914, 1915, 1925 годов мы тут тоже писали)

Невже так важко взяти до рук Біблію і перевірити те, про що говориться?
    Да, взял бы библию, как канонические письмена, так и апокрифические :), с подстрочным переводом. А не Еговские, где корректоры вставили 3000 раз слово Иегова, и покромсали текст.

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    Может стоит всем течениям объединиться в одно,
    Такая куча "избранных" не сможет сосуществовать в одной организации) Да и денег не поделят - будет отстрел. Ведь секта, кроме того, что это информационное оружие в виде религии, еще и крупное финансовое предприятие (америку открыл)))).
    Новачок

Шановнй(а) Н.Д.! дякую за тему, я прошу Вас не бути такої вже поганої думки про наше суспільство!!!! Можливо я оптимістка, але щиро вважаю, що глибоко в душі кожна людина знає про вічні цінності.... а те, керується ними чи ні в своєму житті це вже, так би мовити, особиста справа кожного
    lan
    Постійний відвідувач

Н.Д., Вам проплачивают за каждого привлеченного?
+ Ответить в теме
Страница 11 из 20