Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1Благодарности
 • 1 Сообщение от Gonosuke
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 3 из 3.
 1. #1
  Offline
  Новачок
  Flame

  Історія одного хлопчика.


  Активісти Васильківського осередку Організації “Патріот України” близько 22.00 прогулюючись вечірнім Васильковом зустріли малого хлопчика який в одному з кіосків просив поїсти. Бійці Організації придбали хлопцеві їжу та розпочали з ним спілкування. Як з’ясувалося, хлопця звуть Антоном, йому сім років. Дві доби тому мати покинула його на квартирі яку знімала і за яку довгий час не платила. Виявляється мати хлопчика покинула його батька і пішла жити до якогось “дяді Гени”. В свою чергу зі слів Антона “дядя Гена” постійно вигонив його на вулицю, а якщо і залишав у себе то знущався над ним. Наприклад бив хлопчика на голові пустий посуд. Матері як стало зрозуміло зі слів Антона він також став непотрібний. Одного разу коли хлопець вже опинявся на вулиці долю Антона намагалися вирішити працівники Васильківського райвідділу міліції. Тоді хлопця хотіли відправити до дитячого будинку але завадила мати в якої нібито прокинулася совість.
  Вислухавши історію Антона бійці Організації “Патріот України” прийняли рішення знайти його матір і переконавшись, що хлопець говорить правду облаштувати його подальшу долю.
  Спочатку бійці Організації відвідали будинок в якому раніше мешкав Антон і його мати. Саме в цьому будинку, а вірніше у зйомній не оплаченій кімнаті і покинула матір Антона. На місці її не виявилося та й господарі мало цікавлячись долею хлопця, заявили, що його мати тут не з’являється, а кімнату вони збираються здати іншим квартирантам.
  Поївши та прийшовши трохи до тями Антон розповів, що десь недалеко від міста працює його рідний батько, а в смт. Калинівка живе “дядя Гена” в якого мабуть і знаходиться його мати. Без довгих вагань бійці Організації “Патріот України” вирушили в Калинівку. Прибувши на місце члени Організації були шоковані умовами проживання в яких живе “дядя Гена” і мама Антона. В будинку не першої свіжості проживає до десяти квартирантів. В одній з кімнат спали пяні в смерть “дядя Гена” та мама Антона яка виявилася спитою жінкою віком до 30 років. Після проведення виховної роботи з “дядьою Геною” та мамою Антона на тему “Виховання українських дітей” ці два суб’єкти на колінах попрохали у Антона пробачення і дали бійцям Організації телефон рідного батька Антона який як з’ясувалося працював на будівництві дачного будинку в селі Кожухівка.
  Зідзвонившись з кровним батьком Антона бійці Організації відвезли Антона до нього. Як з’ясувалося і він і мати Антона прибули на Васильківщину з Дніпропетровська (Січеслава) на заробітки. І поки батько заробляв гроші мати вдарилася у всі тяжкі гріхи.
  Батько Антона гарантував, що протягом двох діб він поїде з Антоном до дому в Дніпропетровськ (Січеслав) де на хлопця чекає бабуся, а восени школа.
  Подальша доля Антона перебуває під постійним контролем Васильківського осередку Організації “Патріот України”.
  SNA

 2. #2
  Offline
  Пророк

  Re: Історія одного хлопчика.


  яки гарни хлопци - патриоты украины, та який гарный сайт gymor.at.ua

  аж душа радие ейбо!
 3. #3
  Offline
  .

  Re: Історія одного хлопчика.


  Раз уж запостил в тему "Религия"

  Доброде дело это хороший поступок в отношении ближнего. Но любой добрый поступок напичкан целой кучей пороков. Например, если кому-то рассказать этот поступок, то в итоге получается что он совершается не для ближнего, а для себя, чтобы другие видели какой я хороший, для тщеславия. А если результат доброго дела свелся к тщеславию, то он практически полностью теряет свою значимость.
+ Ответить в теме

Похожие темы

 1. Історія тролейбусних маршрутів
  LAEN в разделе Тролейбуси
  Ответов: 5
  Последнее сообщение: 27.11.2016, 11:31
 2. Історія (пісня)
  fragov в разделе Сльози
  Ответов: 1
  Последнее сообщение: 02.09.2009, 22:26
 3. С одного женского форума
  P0rn0 в разделе Гумор
  Ответов: 3
  Последнее сообщение: 12.11.2007, 19:56

Теги для этой темы