Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 4 из 4.
 1. #1
  Offline
  Новачок
  Lol

  МВС приховує правду про етнічну злочинність


  В газеті “Іменем закону”, яка видається МВС, друкуються матеріали з порадами до громадян, як не стати жертвою злочинців.
  В тому числі була надана інформація, що “працівники міліції затримали двох жінок циганської національності, які шахрайським шляхом заволодівали грошима і майном громадян Харківської області”.
  В коментарі до цього повідомлення були надані поради, як уникнути обману з боку шахраїв, які під виглядом соціальних працівників обдурюють стареньких дідусів і бабусь: – “Ні в якому разі не впускайте до своєї оселі осіб циганської зовнішності і не встановлюйте з ними контакт…”
  Ця, здавалось би, рядова подія викликала шквал критики з боку правозахисних організацій, які входять до Громадської ради при ГУМВС України в Харківській області. Ні, правозахисників обурила не зухвалість циганів – шахраїв, а те що міліціонери вказали на національність злочинців. Це начебто ображає всю циганську спільноту, розпалює міжнаціональну ворожнечу.
  Громадська рада своїм рішенням рекомендувала відмовитись від поширення інформації з зазначенням етнічного походження правопорушників і злочинців.
  Ці рекомендації були подані помічником Міністра МВС з прав людини в Харківській області Юрієм Чумаком під час проведення Громадських слухань “Дотримання прав людини в діяльності МВС”, що відбулися 2 жовтня 2009 року.
  Позиція так званих “правозахисників” просто шокує: права злочинців для них важать більше, ніж права і безпека пересічного громадянина України. Відсутність правдивої інформації обеззброює пересічних громадян, адже недаремно кажуть: – “Попереджений – значить озброєний!”.
  Приховування правди – перший крок до відвертої брехні.
  Такі дії по приховуванню дійсного стану речей щодо етнічної злочинності від широкої громадськості звужують можливості МВС щодо профілактики і попередження злочинів, які реально скоюються етнічними злодійськими угрупуваннями.
  На жаль, маскування етнічної та іммігрантської злочинності – це свідома і методична діяльність так званих правозахисників, ліберальних прозахідних політиків.
  Спочатку тихо, без розголосу в пресі, вилучили в міліцейській статистиці пункт щодо національності злочинця.
  Народний депутат Генадій Москаль вносить на розгляд Верховної Ради законопроект, в якому пропонується притягувати до відповідальності осіб за “поширення в засобах масової інформації і у видавничій продукції інформації щодо національності особи, яка притягується до кримінальної чи адміністративної відповідальності”.
  Це нагадує звичаї дикунів, у яких було заборонено, накладено табу, називати своїм ім`ям щось страшне, незрозуміле, небезпечне.

  SNA

 2. #2
  Offline
  Серега...

  Re: МВС приховує правду про етнічну злочинність


  Ответ Сообщение от VaRvaR Посмотреть сообщение
  “Ні в якому разі не впускайте до своєї оселі осіб циганської зовнішності і не встановлюйте з ними контакт…”
  Правильно сказано!
  А кто-нибудь в здравом уме и твердой памяти пустил бы цыган к себе в дом????
 3. #3
  Offline
  Філософф

  Re: МВС приховує правду про етнічну злочинність


  Багато галасу з нічого. Я, може, і погодився б раніше з вимогами не вказувати національність злочинців. Але.... Після того, як цигани обібрали мою родичку, я в цьому конкретному випадку на стороні міліції. Так, є, можливо, і нормальні цигани, які законним способом намагаються заробляти на життя (торгують шмоттям на базарі, наприклад), але є і ті, які наживаються з допомогою шахрайства. Речі потрібно називати своїми іменема. Як у сводці кажуть, наприклад, що затриманий Іванов Іван Іванович, такого то року народження, мешканець Котельви (наприклад) то нічого. А якщо мешканці Котельви висловлять завтра обурення: мовляів, згадування місця проживання злочинця автоматично асоціює і інших мешканців із проблемами з законом. Кароче брєд, висмоктування з пальця, дим без вогню і ще купу епітетів можна підібрати.
 4. #4
  Offline
  Серега...

  Re: МВС приховує правду про етнічну злочинність


  Правильно!!!! А "лица кавказской национальности".....- это как понимать???
+ Ответить в теме

Похожие темы

 1. Ответов: 1
  Последнее сообщение: 09.12.2009, 23:37

Теги для этой темы