Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 3 из 3.
 1. #1
  Offline
  Новачок
  Lol

  Екологічна акція у Харкові


  28 березня Харківський осередок Організації провів спільно з місцевими мешканцями акцію на захист лісу поблизу селище “П’ятихатки” від вирубки. Нагадаємо, що недоторкана бидлоеліта з їх місцевими покровителями з числа очільників міста зібралась вирубити величезний шмат вікового лісу під будівництво гольф-клубу. 27 гектарів землі на яких розташовано понад 14 000 дерев стали об’єктом загарбницьких дій відомого олігарха Сапронова- колись ярого прихильника помаранчевих, а тепер заступника біло-блакитного губернатора Добкіна.
  О 10 годині ранку на місці проведення мітингу вже зібралось біля 300 чоловік. Неабияку активність виявили жителі П’ятихаток у захисті свого лісу. Представники різних вікових категорій прийшли цього дня показати свою громадську позицію, і не дати знахабнілим багатіям вирубити український ліс.
  На початку та наприкінці мітингу виступив представник Організації, у своїй промові він зазначив, що розпродаж української землі та вирубка лісів є нашим спільним лихом і ми повинні боротись проти цього разом. Також, ми не маємо жодного морального права сидіти склавши руки, коли знахабнілі олігархи нищать нашу екологічну систему та легені міста для свої елітних розваг. Їм плювати на те, де місцеві мешканці будуть гуляти зі своїми дітьми та займатись спортом. Сп’янілі від своєї безкарності вони нищать все на своєму шляху не зважаючи на думку і права інших.
  Більшість з мешканців П’ятихаток позитивно сприйняли присутність патріотів на мітингу, адже вони розуміли що патріоти – це єдині хто не тільки словом, але й ділом зможуть їм допомогти.
  По закінченні основної частини мітингу, коли патріоти трохи розійшлись від місця проведення акції – два провокатори кримінальної зовнішності та дебелої статури знайшли двох наймолодших та найменших за комплекцією прихильників Організації та почали зривати з них організаційні пов’язки. Відповідь не примусила себе довго чекати і невідомі патріоти вже через кілька хвилин повалили шакалів на землю і старанно обґрунтували неприпустимість про вокативних дій на громадських акціях. Провокатори отримали гідну відсіч і відразу сховалися за спинами прибулих лівоохоронців, які навіть не поцікавились перевірити в них документи та розібратись у ситуації, а постаралися якнайшвидше зам’яти цю справу. В нас не має сумнівів що це була запланована провокація, яка відбулась під прикриттям прикритям влади.
  Ми прекрасно розуміємо, що однією акцією не вирішити цієї проблеми і щоб перемогти потрібна тривала та скоординована боротьба усіх зацікавлених сил, але незважаючи ні на що ліс залишиться цілим, а українські діти будуть бачити перед своїми очима зелені дерева, а не величезні паркани за якими ховаються збагатілі шахраї від простого народу.
  Перемога буде за нами!

  sna.in.ua

  **************
  Вночі 28 березня біля 20 невідомих активістів – природозахисників підкріпили свої наміри по захисту лісу від вирубки (див. Екологічна акція у Харкові ) прямою дією. Група вирушила на ділянку лісу “викуплену” під зруб та провела шипування понад 200 дерев.

  Як відомо, шипування є одним з найбільш дієвих засобів боротьби зі знищенням лісів (див. Шипование деревьев ).

  Слід зазначити, що все відбувалось під носом охорони гольф-клубу, яка не висовувалась зі своєї будки і тільки направляла прожектори у бік захисників лісу.

  Загалом, цей захід окрім своєї природозахисної функції став ще гарним тренуванням по проведенню нічних диверсійних акцій.

  sna.in.ua

 2. #2
  Offline
  Новачок

  Re: Екологічна акція у Харкові


  Екологічна акція у Василькові
  3 квітня членством Київського та Васильківського осередків було проведено толоку в м.Васильків. Історична святиня нашого народу «Змієві вали» була вщент засмічена. Ледве стримуючі емоції на адресу тих, кого батьки не навчили тому, що за собою треба прибирати бійці взялися за справу. Впродовж декількох годин безліч пакетів було наповнено різноманітним сміттям.
  Соціал-націоналісти звертаються до населення : «В майбутньому на цій планеті жити нашим з вами дітям, замислитесь над цим. Що ми залишемо майбутнім поколінням? Квітучий рай, чи звалище сміття?»
  sna.in.ua
 3. #3
  Offline
  Новачок
  Hmm

  Re: Екологічна акція у Харкові


  18 квітня відбулася екологічна акція у Чернігові у заповіднику “Ялівщина”. У ній взяли участь організація “Патріот України” , “Еколог” та “Партія Зелених України”. У заповіднику був зруйнований культурний шар грунту велосепидистами-екстремалами, яким, мабуть, всерівно до майбутнього заповідника. Тому учасниками акції було здійснено рівняння ландашфту. Організація домовилася і про подальшу співпрацю в екологічному напрямку. Залишимо здорову природу для наших нащадків!
  SNA
+ Ответить в теме

Похожие темы

 1. Акція!!! 26.04.86.
  Prymara в разделе Екологія
  Ответов: 8
  Последнее сообщение: 26.04.2010, 08:31
 2. Ответов: 3
  Последнее сообщение: 17.04.2010, 13:21
 3. Пам'ятник УПА в Харкові
  Jonik в разделе Політика та Історія
  Ответов: 22
  Последнее сообщение: 15.05.2008, 21:11
 4. Ответов: 12
  Последнее сообщение: 27.07.2007, 20:48

Теги для этой темы