Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей6Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 20.
    Нервова, курррва

Скрипін - расист? Або багно в НТКУ

Арфуш vs. Скрипін. Скандал в прямому ефірі!

І кілька слів від ЖЖ-юзвєра Логвиненка:
    нацтелерадіоком (bad company)
    вчора давав інтерв'ю журналу Кореспондент щодо НТКУ і хаосу, який там був, є і буде.

чому був? бо він там існує ще із совка. коли західне телебачення розвивалося, українське було в далекій провінційній сраці, українське телебачення спеціально мавпувалося під "сільські вісті" і досі наш головний КАНАЛ, який передає нам жизнєнно важну інформацію, є тільки кормушкою, у якої крутяться модні телевізійні менеджери.

кожен з них приходить на КАНАЛ, аби його реформувати, і в кожного пачімуто не виходить. тому що формула проста - я собі прийшов і вкрав грошей, трошки наситився. але насправді ВОНИ (реформатори), вважають, що грошей не крадуть, ні, вони просто на телеканал приводять свої продакшиїни, просто "заробляють гроші", бо на "ставки", яких кожен має по п'ять-шість "прожити" не можуть. кожен новий гєнєрал цієї абсолютно небоєздатної армії буде в'їжджати на канал на афігєнних жипонах і сидітиме у руля, обхопившись за нього зубами і стиснувши кулачки проситиме тих, кого треба гнати в сраку - на пенсію або в будинок душевнохворих, не говорити про власні гріхи нікому. звісно жодна невдячна скотина не послухається і на наступний ранок про гріхи прєзіка чи віцика знатиме кожен щур, але вони всі не мають виходу назовні, бо це не медіа, це цвинтар.

а тепер - ще й нове щуряче правило. на в'їзді до кабінету українця, віцика НТКУ, кажіть - гітлєр капут, ібо я різко відчув себе расистом, подивившись оце відео. раптом і ви - живете собі на білому світі, а тут раз і дізнаєтесь, що ви - расист, а не расисти - зараз реформують канал, на який ми з жінкою скидуємся податками, щоб було за шо чай в кафе "гробкі" піть.ага

змія болотяна ОЧКОва

Re: Скрипін - расист? Або багно в НТКУ

мда, маразм крепчал. і да, я, виходить, расист, бо вважаю, конкретно Арфуш не має права посідати високу державну посаду, особливо пов’язану з формуванням всього, шо має формувати НТКУ. кесарю-кесарєво.
    2.0

плюс один проти Арфуша! шо тут пояснювати, як ця людина тут в якості окупанта. сидів би в своїм шоу-бізі...
    Нервова, курррва

ГГГ.. Я отут подумало, шо моя аватарочка якнайкраще показує ставлення до ліванця.
    І ще можу сказати: Да! Я точно расист!))
    Натворять вони з Бенкендорфом дєлов...
    Пророк

та да. тепер вимагати від державного чиновника знання державної мови дорівнює расизмові.
    "Украинцы все фашисты,
    Нехорошие они.
    Против них антифашисты,
    Толерантные они. "
    ри?

Ну, здається єслі так посудить я трошечки може буть но я канєшно не увєрєно но кажецця шо да ж - расіст :)
    Арфуш таааааааак прямо оскорбився, шо його ліванське коріння затронули, куда там? Цього ж не віднять! Я б гордилася! Да, мол, осьо я ліванець, і я в Україні он аж чого досяг! А він... "на ваші вапроси нібуду атвічать, бо ви расіст" - тьху!
    23q
    23-й участник

видимо это именно для него в первую очередь является проблемой, если он так реагирует на абсолютно нормальный вопрос.
    ри?

Ну так про то ж і мова. Питання звичайне - а він давай розмахувать прапором "Долой расізм з ТеБе!"
    Нєт, шоб дать відповідь на питання про подальшу долю каналу.
    23q
    23-й участник

ааа))) на одном сайте нашел)))

ЗАЯВЛЕНИЕ ОБЩЕСТВЕННОЙ ОРГАНИЗАЦИИ «ЖУРНАЛИСТЫ ПРОТИВ ДЕПУТАТОВ

Мы, журналисты, считаем, что Роман Скрипин перешел все границы профессиональной и человеческой этики, когда грязно намекнул Валиду Арфушу во время прямого эфира своей не всегда корректной программы о его ливанском происхождении!

Мы считаем, что ни в коем случае, и ни при каких обстоятельствах журналист не должен говорить ливанцу, что он ливанец, даже если это правда! То же касается и представителей других национальностей.

Мы хотим напомнить Роману Скрипину, что Валид Арфуш достаточно давно пребывает на территории Украины и имеет полное право оскорбляться на напоминания о своем ливанском происхождении.

Мы требуем уважения к этому человеку и напоминаем своим коллегам, что его крестный отец в православной вере ни кто-нибудь, а известный политик, народный депутат и министр чрезвычайных ситуаций Нестор Иванович Шуфрич, который рискуя своим здоровьем спас уже не одну кошку и одного крокодила.

Уверены, что Валид займет достойное место рядом с Нестором Шуфричем и своими не менее конструктивными и яркими поступками и действиями докажет всей Украине, что ливанец – это не повод для оскорблений, а слова «Биография» и «Сложная» не имеют право на существование в украинском языке!
    большего бреда я не слышал

очень позабавило)) прикольно написано)
    ри?

Це шо, серйозно?
    НЕ МОЖНА КАЗАТИ ЛІВАНЦЮ, ШО ВІН ЛІВАНЕЦЬ?
    Це єсть оскорблєніє???!!!

Здається, їм там через одного головочку полічить надобно. Срочно.
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя

Теги для этой темы