Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей37Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 7 из 11
Показано с 61 по 70 из 105.
    Инвалид умственного труда

Re: Можно ли оставаться нравственным вне религии?

Библия все знает а коран нет?

зачем таки Ева съела яблоко?

Гуру

Ответ Сообщение от rust Посмотреть сообщение
    да нет там никого. Я очень хотел проверить. Проверил. Нет там никого. библия эт попытка описать что есть на самом деле. то что есть ни в одну книгу не поместиться, это надо просто увидеть. Но тут есть проблема, смотреть и видеть это разные вещи.
    А ніхто і не каже Вам сліпо вірити. Дехто намагався осміювати Біблію, приводились докази археологічних розкопок, але згодом ці докази були спростовані вже іншими знахідками... Часто люди розчаровуються через те, що довіряють пропаганді. Свого часу я читала такого роду літературу (Біблії у мене на той час не було)... Однак, якщо досліджувати Першоджерело, а не критику, то стає очевидним факт, що Біблія має ворогів, але вона може захищатись !

стока энергии и все зря....
    там все иначе устроено
    Гуру

1) Библия все знает а коран нет?

2) зачем таки Ева съела яблоко?
    1) Біблія справді унікальна книга. Вона дає відповіді на питання, що турбують багатьох..
    2) Чому люди не хочуть бути слухняними Богові?

стока энергии и все зря....
    А Ви пробували? Чому ж даремно?

таки почему Ева съела яблоко вы даже в Библии не удосужились прочитать...
    учите матчасть
    Зануда

Ответ Сообщение от Н.Д. Посмотреть сообщение
    Щодо Біблії, то докази, що вона натхнена Богом є.
    Тут ми знову повертаємося до питань термінології: що є "доказ"? Навіть у точних науках люди віками вважали доведеним те, що потім [зараз] виявилося значно складнішим. Просто навчилися точніше вимірювати.
    Наприклад, нам кумедно читати у Плутарха у "Застольних бесідах", чому м"ясо вівці, покусаної вовком, смачніше, а вовна - гірше. Так само, я впевнений, наші нащадки будуть потішатися над сучасними уявленнями про будову всесвіту тощо.
    Кожен дасть відповідь за себе.
    браво
    Тому людина має шукати таку релігію, що підтримує Божі постанови
    А раптом всі "релігії" лише пуста балаканина? Чи варто шукати в собі? Коли вже кожен дає відповідь за себе, то чи не слушно було б і кожному йти власним шляхом, без масовок, що мене особисто просто дратують?
    да нет там никого.
    Власне, так категорично стверджувати про те, що чогось нема - це те саме, що стверджувати, що щось є. Формальна, курва, логіка.
    Агностики мені імпонують найбільше.
    2.0

Н.Д., ага, типу викрутилися... мене підхарює те, що хтось заявляє про якісь фальшиві релігії, сам навіттьне припускаючи, що саме його релігія може бути фальшивою.
    докази про те що біблія натхненна богом - це жжжесть! документальні записи очевидців певно збереглися... ню-ню
    змія болотяна ОЧКОва

Щодо Біблії, то докази, що вона натхнена Богом є.
    от Ви тільки говорите про те, шо докази є. і жодного ще не видали. тримаєте театральну паузу?
    чи знову процитуєте письмо?

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    Власне, так категорично стверджувати про те, що чогось нема - це те саме, що стверджувати, що щось є. Формальна, курва, логіка.
    Агностики мені імпонують найбільше.
    А если я проверял? Верить в то что нет, не оч сложно, тем более что все вокруг верят. Как все быть проще. Я говорю то что я знаю. Природное любопытство вынудило проверить. Если вам интереснее верить общепринятому, тут я без комментариев.
    Гуру

Повертаючись до обговорюваної теми, хочу нагадати, що варто розглянути ще питання про те, ХТО має право встановлювати норми добра і зла? Адже саме це питання виникло на самому початку людської історії. Як згадано у книзі Буття, Бог назвав одне з дерев, які росли в Едемському саду, «деревом Пізнання добра і зла» (Буття 2:9). Він заборонив першій людській парі їсти плоди цього дерева. Однак, Сатана Диявол, сказав Адаму та Єві, що, коли вони скуштують плодів цього дерева, їхні очі розкриються і вони стануть «немов Боги, знаючи добро й зло» (Буття 2:16, 17; 3:1, 5; Об’явлення 12:9).
    Адаму і Єві довелось приймати рішення — дотримуватися Божих норм добра і зла чи обрати свої власні (Буття 3:6). Вони вирішили не послухатися Бога і з’їсти плоди з цього дерева. Що цей на перший погляд простий вчинок означав? Відкидаючи обмеження, накладені Богом, люди, так би мовити, заявили, що їм і їхнім нащадкам буде ліпше, коли вони самі встановлюватимуть норми добра і зла. Наскільки успішними були намагання людей, подібно до Бога, самостійно визначати критерії добра і зла?
    У «Британській енциклопедії» робиться огляд вчень провідних мислителів людства, який завершується таким висновком: з часів грецького філософа Сократа і аж до XX сторіччя тривають «постійні суперечки стосовно визначення поняття доброчесності та критеріїв добра і зла».
    Наприклад, у V сторіччі до н. е. відомими грецькими вчителями були софісти. Вони вчили, що критерії добра і зла визначаються поглядами загалу. Одному із софістів належить така думка: «Те, що кожному місту уявляється справедливим і прекрасним, те для нього і є таким, доки воно так вважає».
    Там же, у «Британський енциклопедії» в статті про етику сказано: «Здається, нікого не дивує, що навіть коли люди знають свій моральний обов’язок, вони роблять те, що їм вигідно. Одна з найважливіших проблем західної етики — навести таким людям причини, з яких слід чинити правильно». Біблія справедливо говорить: «Людське серце найлукавіше над все та невигойне,— хто пізнає його?» (Єремії 17:9). Чи ви покладалися б на лукаву людину?
    Безумовно, навіть ті, хто не вірить у Бога, здатні дотримуватись високих моральних принципів і встановлювати для себе систему етичних правил, практичних і шляхетних. Однак дуже часто ці шляхетні принципи — це просто відображення моральних норм з Біблії. Хоча люди можуть і заперечувати існування Бога, їхні ідеї свідчать про те, що вони мають вроджену здатність віддзеркалювати Божі риси. Це доводить правдивість сказаного в Біблії про те, що люди були створені «на образ Божий» (Буття 1:27; Дії 17:26—28). Як зазначив апостол Павло, люди «виявляють діло Закону, написане в серцях своїх» (Римлян 2:15).
    Звичайно, одна річ знати, що є правильне, а інша — мати моральну силу чинити правильно. Як же набути цієї моральної сили? Її можна розвинути. Оскільки поведінка обумовлюється спонуками серця, потрібно плекати любов до Автора Біблії, Єгови Бога (Псалом 25:4, 5). інформацію взято з журналу «Вартова башта» 01 12.2004
+ Ответить в теме
Страница 7 из 11