Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей18Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 20.
    штатний скептик

Заварні тістечка...

Або еклери
    Экле́р (от фр. éclair — молния) — французский десерт в виде продолговатого пирожка из заварного теста c кремом (как правило, заварным). Создание эклера приписывается французскому кулинару Мари-Антуану Каре́му. Получил распространение в XIX веке. Одним из первых упоминаний в англоязычной литературе является рецепт в книге «Boston Cooking School Cook Book» 1884 года
    Я роблю їх не довгими, а круглими, тому - пиндики)))
    Їх випікати не так складно, як здається.
    Отже беремо півпачечки маргарину (можна і масла, я пробувала - мені не сподобалось, пахнуть класно, але не так піднімаються). Маргарин кладемо в каструльку, додаємо півложечки солі і заливаємо склянкою води. Ставимо на невеличкий вогонь - маргарин повинен розтанути повністю - і доводимо до кипіння. Знімаємо з плити і всипаємо ВСЕ борошно одразу - одну склянку, перемішуємо (я роблю це міксером). Отримана маса нагадує картопляне густеньке пюре, ставимо її знову на невеличкий вогонь на хвилинку-дві, перемішуючи.
    Миниатюры Миниатюры IMG_0462.jpg   IMG_0465.jpg   IMG_0468.jpg  

штатний скептик

Re: Заварні тістечка...

Знімаємо з вогню, додаємо яйця, 4-5 штук, вбиваємо їх по одному. Кожен раз гарно вимішуємо масу (можна міксером, тільки потихеньку, бо воно з каструлі вистрибує). Масу перекладаємо в шприц і висажуємо на нагрітий лист у вигляді невеличких булочок.
    Миниатюры Миниатюры IMG_0471.jpg   IMG_0472.jpg   IMG_0476.jpg   IMG_0478.jpg  
    штатний скептик

Ставимо пиндики в ГАРЯЧУ духовку, печемо хвилин 30. Дверцята не відкриваємо - вони цього не люблять! Поки пинидики випікаються, всередині них утворюється пустота.
    Миниатюры Миниатюры IMG_0481.jpg   IMG_0484.jpg   IMG_0486.jpg   IMG_0487.jpg  
    штатний скептик

Начиняти можна чим завгодно - паштетом, збитими вершками, білковим кремом, масляним кремом, просто вареним згущеним молоком. Можна зробити сирну начинку - тертий сир змішати з маслом і додати часник. Однорідну начинку я видавлюю через шприц, проколупавши дірочку. Неоднорідну, таку як сирна, - "хірургіческім путьом", надрізаю пиндик ножиком.
    Моє малятко любить пиндики без начинки, манюнькі такі роблю йому - лучче всяких крекерів і поп-корнів!
    Миниатюры Миниатюры IMG_0494.jpg   IMG_0496.jpg  
    наївний рибйонок

Ну всьо, роздражнили! Завтра роблю пиндики:)
    ри?

Ответ Сообщение от Любаша Посмотреть сообщение
    Однорідну начинку я видавлюю через шприц, проколупавши дірочку. Неоднорідну, таку як сирна, - "хірургіческім путьом", надрізаю пиндик ножиком.
    Оце єдине, шо потім не люблю - ну вже в процесі поїдання цих вкусностів - з отої проколупаної дірочки, коли куснеш пиндик, вилазить крееееем і випачкує Лайт з голови до ніг! :(
    За рецепт дяк - треба буде ще отакички зробити, бо у мене дещо інший...
    штатний скептик

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    з отої проколупаної дірочки, коли куснеш пиндик, вилазить крееееем і випачкує Лайт з голови до ніг! :(
    Тоді треба ще розробити техніку поїдання пиндиків.
    Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    бо у мене дещо інший...
    А який? Може луччий? Нада іспробовать...
    Пророк

Офтоп:
    Ответ Сообщение от Любаша Посмотреть сообщение
    ...
    Моє малятко любить пиндики без начинки, манюнькі такі роблю йому - лучче всяких крекерів і поп-корнів!
    Отдельное спасибо за красивые натюрморты )
    Пророк

оце тіки б їх їла!
    з заварним кремом! тіки я оце ці пиндики завжди мучаюсь ложкою викладаю, надо розщедритись та шприц купить.
    штатний скептик

Ответ Сообщение от cethy11 Посмотреть сообщение
    надо розщедритись та шприц купить
    У Миколая попроси))) Якраз шприц непогано під подушку влізе.
    А крем заварний в мене шось дуже рідкий получаєцця.
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя

Теги для этой темы