Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей18Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 2
Показано с 11 по 20 из 20.
    Пророк

Re: Заварні тістечка...

Любаша, мм..а я його так люблю, ложками б їла!
    в миколая...думаю він максимум шоколадку принесе)

штатний скептик

cethy11, поділись рецептіком. Бо я пробувала з пакетиків-брикетиків, то шось не полюбила)
    Пророк

Любаша, фе...з пакетиків невкусно, ну прийдеться тоді зараз йти на ринок купувати шприц та молоко!
    от миколая недождьосся
    ТАК!

Шедеврально!
    большое спасибо за рецепт!
    богиня

Ответ Сообщение от Любаша Посмотреть сообщение
    cethy11, поділись рецептіком. Бо я пробувала з пакетиків-брикетиків, то шось не полюбила)
    3-4 яйца смешать с 1 стаканом сахара, ванилькой, добавить 1,5 ст. молока. Поставить на медленный огонь и мешать до загустения. Когда, слегка остынет, взбить со сливочным маслом (размягченным)2-3 пачки.
    ps сначала взбить масло, а потом потихоньку добавлять смесь
    ps 2 это не совсем классический заварной крем, но для начинки таких пирожных классический немного редковат
    ри?

Щойно оце вирішила зробити заварні на ДР мами, вона їх любить страшенно.
    Хм, мені чомусь здавалося, що у мене рецепт не такий записаний, а воно лише кількостями інгрідієнтів відрізняється :) 125 гр маргарину, 1.5 склянки муки, склянка води, 6 яєць. Робила все так само, тільки вимішувала не міксером, а ложкою, бо шось якось так зручніше. І викладала на лист не шприцем, а теж ложкою (СТОЛОВОЮ ) бо зі шприцем мороки багато ))))
    Заварні люблю робити, бо швидко - поки мокне ізюм на "П’яну вишню", ти ото його за пять сєк накалатаєш і поробиш пірожнів)
    Теперича оце гущонку розвести і в дірочки заварних натикати, шоб потім було зручно вимазуватися при поїданні.
    ТАК!

ждем фоты и отчет
    ри?

Meladon, з чого отчот?
    ТАК!

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Щойно оце вирішила зробити заварні на ДР .
    оце....
    ри?

Meladon, так господі Боже мой, заварні так довго не живуть, шоб ще й фоти робить - я тільки шо останній доїла, а фоти самого приготування не робила, бо Любаша ж оно які шедеври повикладала, куди мені до неї. Рецепт тільки інгрідієнтами відрізняється, кажу ж. А заварювала так само :)
    П.С. Може правда, десь один кадрік пірожнів разом з тортом і є, але це вже треба буде дивитися...
+ Ответить в теме
Страница 2 из 2

Теги для этой темы