Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей26Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 5 из 7
Показано с 41 по 50 из 61.
    ри?

Re: Пєльмєшкі!

Ответ Сообщение от Meladon Посмотреть сообщение
    нафіга розігрівать пільмєні?
    Ну кагбе їсти халодні з халадільніка ніпрікольна - ужасна пратівниє ані, када прілімають змьорзлим мясом да зубов. От і надабна разагрєць. Кагнібуть...ілі в мікрахвільовцє, ілі на СКАВАРАДЄ ПАД КРИШКАЙ!!!

ТАК!

вчорашні пільмєні вже зхварені їсти?????????????????????? омг! капец!
    ФУУУУУУУУУУУУ
    ри?

Meladon, іногда буває і так...тоді ці вчорашніомгфууу жаряться на скаварадє - получаються засмажені.І чо сразу вчорашні?? Через дві години будуть холодні, як пінгвіни в Антарктиді, навіть якшо в холодільнік не запихувать.
    ТАК!

нафіга варить пілімєні шоп потім не їсти, чекати поки охолонуть і потім смажети!
    я худєю дарагає рідакція...
    і таких дівачат же зараз повно! ті шо пруть кругом майонез! і ше мішать з кетчупам!
    О часи, о Данія нещасна! Гамлєт.(с)
    ри?

О, блін. Слухай, Meladon, чи ти прикидаєшся, чи внатурі знущаєшся? Ну а якшо наварили багато і не поїли всього? запихатися, шоб аж вилазило, аби тільки не лишалося і шоб потом нініні, нівякомуразінегріти? Дурня бл...
    Не зли, чесслово...
    ТАК!

не варити багато
    а шо лишилося віддати тваринкам або бідним бомжам..а бо якшо дратую то просто викинути... алеж ви ото потім...ех... деяких людей мені нєпонять
    Пророк

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    О, блін. Слухай, Meladon, чи ти прикидаєшся, чи внатурі знущаєшся? Ну а якшо наварили багато і не поїли всього? запихатися, шоб аж вилазило, аби тільки не лишалося і шоб потом нініні, нівякомуразінегріти? Дурня бл...
    Не зли, чесслово...
    можно позвать меня, я кило пельменей под пару бутылок пива/ пол литра водочки скушаю в легкую!

греть пельмени не стоит, лучше сварить новые
    ТАК!

да я кг тоже могу, только сметаны нада много
    Пророк

Ответ Сообщение от Meladon Посмотреть сообщение
    да я кг тоже могу, только сметаны нада много
    ну мне пол литрового пакета сметанки 20% - 30% жирности хватает
    ри?

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    можно позвать меня, я кило пельменей под пару бутылок пива/ пол литра водочки скушаю в легкую
    Це шо, прямо з Фінляндії до мене на пільмєні приїдеш? :) Круть! Но боюсь, поки ти доберешся, вони не то шо замерзнуть, а вобщє!Даже собакам не викину - такі давні будуть)))
+ Ответить в теме
Страница 5 из 7

Теги для этой темы