Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей9Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 13.
    ТАК!

Салат з тунцем по Меладонськи (слабокалорійний)

і для початку інфи, чіста шоп пачітатсь....

Тунець звичайний
    , тунець блакитний (Thunnus thunnus L.) — риба родини тунцевих, ряду окунеподібних; довж. до 3 м, вага до 600 кг і більше. Поширений у тропічних і частково в помірних водах; на Україні в Чорному й Азовському морях. Теплолюбна, зграйна, пелагічна риба, відбуває далекі міґрації; на весні підходить у прибережну зону. Нереститься у червні — липні; живиться дрібною рибою. Цінна промислова риба.

Салат з тунцем має дуже багато різних варіацій, оскільки зустрічається в багатьох кухнях.

Зараз найпоширенішими варіаціями є приготування салату з тунцем (що консервований в банці) - тому більшість називає цю страву представником американської сучасної кухні, але ж є стількох варіацій....
    перейдемо ближче до справи...

Даний варіант - це збірка різних варіацій з найменшою кількістю можливих калорій при збереженні загальних тенденцій

Тому тут підібрав інгредієнти з найменшим вмістом калорій (по можливості)

тож з інгрідієнтів
    у нас

*капуста
    *селера
    *морква
    *яйця
    *2 баночки тунця
    *баночка кукурудзи
    *домашній майонез
    *яблука
    *зелена цибуля
    *кріп для орнаменту

ТАК!

Re: Салат з тунцем по Меладонськи (слабокалорійний)

а далі все просто....
    рубаємо і тремо все по троху

а от моркву як потерли треба обробити щоб позбавитись присмаку земляного
    тут все просто
    додаємо трохи оцту (трохи цукру солі і чорного перцю)
    і заливаємо все киплячою олією (30-50 гр)
    я зазвичай грію в мікрохвильовці - а треба на сковорідці

а далі яйця
    всім раджу використовувати отаку яйцорізку
    дуже практично і швидко

трошки ремарка с приводу майонезу

в даному випадку я використовував замість води для розбавки майонезу юшку з консерв (консерви у власному соку)

завдяки чому навіть майонез отримав рибний смак

,

і далі складаємо все по троху

яйця, кукурудзу, моркву, яблука, селеру, капусту, зелену цибулю

після чого все пермішуємо з майонезом та викладаєм на тарілку прикрашаючи кропом
    Добрий модер ))

Гарно виглядає.
    Можна, я сюди ж запощу рецепт ще одного салату, де є капуста, селера, зелена цибуля, морква ну і трохи інших інгрідієнтів?
    Називається "Козел на городі"
    Беруться всі овочі, які є в холодильнику плюс ковбаса і смажена картопля.
    Викладається купками і безпосередньо перед поїданням перемішується з майонезом.

Sky
    Небо в твоїх очах ©

Meladon, треба спробувать. А яйцерізка (сітка як я кажу) в моєму арсеналі більше 6 років уже, нею ще гарно варені овочі, варену ковбасу (якої ти не рекомендуєш )))) на салати "нарізати". І краще купувати повністю металеві, які здебільшого польські.
    ри?

О! Мені нра’ у цьому салаті саме те, що він слабокалорійний) Завтра ж купить селери і тунця, - і нагодувать домашніх.
    ТАК!

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    Meladon, треба спробувать. А яйцерізка (сітка як я кажу) в моєму арсеналі більше 6 років уже, нею ще гарно варені овочі, варену ковбасу (якої ти не рекомендуєш )))) на салати "нарізати". І краще купувати повністю металеві, які здебільшого польські.
    повністю металева
    вітчизняна
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Ответ Сообщение от Meladon Посмотреть сообщение
    вітчизняна
    вони ламаються швидше, бо їх роблять "цеховики"
    ри?

Я вобщєм возмущєна до потєрі пульса!! Щойно як скажена собака ганяла по всих магазинах і магазинчиках, в пошуках тунця. І шо?! Ніде нема! Насилу знайшла на ринку....
    Зараз буду готувати, якраз до приходу голодающіх Поволжя.

П.С. Після приготування змусила малого їсти салат. Він його канєшно їв, але все примовляв: "Я шо тобі коза, чи шо? Марковку і капусту хавать. Нє, ну нехай капусту, а яблука тут нашо?! Слєдующий раз зроби без яблук" :)
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Meladon, оце думав - яблука ти які брав? Бо мені здається на цей салат треба тверденькі кисленькі. + ще як варіант - хочу спробувать такий салат, тільки з пекінкою замість звичайної капусти.
    Пророк

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Я вобщєм возмущєна до потєрі пульса!! Щойно як скажена собака ганяла по всих магазинах і магазинчиках, в пошуках тунця. І шо?! Ніде нема! Насилу знайшла на ринку....
    Зараз буду готувати, якраз до приходу голодающіх Поволжя.

П.С. Після приготування змусила малого їсти салат. Він його канєшно їв, але все примовляв: "Я шо тобі коза, чи шо? Марковку і капусту хавать. Нє, ну нехай капусту, а яблука тут нашо?! Слєдующий раз зроби без яблук" :)
    я теж думаю, шо краще буде без яблук, але це дуже сильне таке імхо, бо я вообще в салатах яблука, всі інші фрукти(раніше якось ще ївся ананас в салатах, а це вже і він нє), горіхи, сухофрукти не переварюю.
    вобще.. дуже не люблю, коли в якусь солону страву додають шось із десертних штук.
    не буду далі продовжувати мабуть... бо я почну згадувати солодкий кефір і і солодку гречану кашу....
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя