Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей65Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 23 из 24
Показано с 221 по 230 из 235.
    kavapoltava

Re: Де купити? знайти? дістати? або інакше....

Ответ Сообщение от Гость Посмотреть сообщение
    По чем?
    По звоните...

Пророк
    где можно раздобыть карточку МЕТРО?

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    Терміново треба?
    та не так шоб особо. в принципе шоб була, бо иногда приходится на закупы ездить, там кой шо таки дешевле получается
    Пророк
    Спасибо Sky, вопрос решен.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Re: Де купити? знайти? дістати? або інакше....

Ответ Сообщение от pokemon Посмотреть сообщение
    где в Полтаве тротуарную плитку продают?
    в розділі "Кухня"... Цілий розділ виділили для подібних тем, а всіх тягне в "Кухню" http://www.poltavaforum.com/de-kupit...v-poltavi-510/
    штатний скептик

Re: [Кухня] Де купити? знайти? дістати? або інакше....

Гражданє, а хтось десь бачив отакі вершки? І молоко у них сухе непогане. Раніш брала на Мотелі, але вже тижнів три не бачу його там. Чи хто може надибав інше непогане сухе молоко, або вершки? А де?))
    Sky
    Небо в твоїх очах ©
    Любаша, Ічня? Непогане? Чесно кажучи - дуже здивований. Останні років 15-20 у них продукція була м'яко кажучи не дуже.
    П.С. Та й зараз я б не сказав. Влітку був у дядька (сусідній з Ічнянським район), взяв пачку їхнього вершкового масла - ніяке.
    П.П.С. До слова, у Ічні є два молокопереробних підприємства - Ічнянський завод сухого молока та масла й Ічнянський молочно-консервний комбінат. І обидва виробляють не дуже якісну продукцію. Згущене молоко останнього виробника - це взагалі жесть.
    штатний скептик

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    Ічня? Непогане? Чесно кажучи - дуже здивований. Останні років 15-20 у них продукція була м'яко кажучи не дуже.
    А з чим порівнювали? Які вершки кращі і доступні? Після ічнянського сухого молока купила якесь дніпропетровське - ото де жах... Грудочки, присмак - гидота... Хорольське молоко раніш вважалося непоганим, але його не знайшла, лише дитячі суміші.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Любаша, я сухим молоком і вершками взагалі не користуюсь ) Просто знаю, що завод не дуже славився якістю своєї продукції.
    Ответ Сообщение от Любаша Посмотреть сообщение
    Грудочки, присмак - гидота.
    Ну то не від виробника залежить, а від того, як воно зберігалось у торговельній мережі. Грудочки - через високу вологість, присмак - те само + висока температура, неправильне товарне сусідство (зберігання з продуктами, що мають різкі запахи і т.п.), тощо.
    штатний скептик

Sky, воно було розфасоване, як і має бути з продуктами, що вбирають вологу і запахи. На ічнянському молоці є попередження, що зберігати молоко потрібно щільно закритим і без доступу світла, пакет фольгований (згадайте, так само у фольгованих пакетах продавались і дитячі суміші) Жодного пакета сухого молока, яке було б непрозорим, я більше не зустрічала.
    Не купувала раніше ічнянського молока, не можу сказати, спаскудилось воно чи виросло, але яким воно було в моєму дитинстві (сухе молоко взагалі) ще пам'ятаю. Повірте, жодного натяку на схожість із сухим молоком у того, з грудочками і присмаком, немає. Хіба колір. А ічнянське мені сподобалось.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©
    Любаша, можна поцікавитись, а що ви робите з сухим молоком? Бо мені якось звичніше використовувати рідке :)

П.С. Герметичність упаковки - це дуже важливо. Ічні за це великий плюс, інші ж виробники, навіть скоріш за все фасувальники, не дбають про якість упаковки (виняток - мішок вагою 25 кг). Знаю, що хорольське було завжди кращим. Треба буде глянути, воно в МЕТРО буває.
+ Ответить в теме
Страница 23 из 24