Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей3Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 2
Показано с 11 по 17 из 17.
    Здібна учениця

Re: Фуршетні закуски

ну значить так... з роботою обломилося (сили і бажання покинули мене на останньому редуті), але вдома вирішила таки побавитися з наявними продуктами і ось що вийшло:
    Миниатюры Миниатюры S5002706.JPG  

Здібна учениця

шось я невкурю як фотки додавати, щоб великі були )))...отож будемо як вміємо). Інгрідієнти: 150гр пряженого молока, 200гр борошна, 3 яйка, пачка розрихлювача, 0,5 ч.л. солі, спеції (зразу скажу, що злякалася і кинула малувато, десь 0,5ч.л., а так можна більше і інакших, в рецепті взагалі-то був базилік))
    Миниатюры Миниатюры S5002688.JPG  
    Здібна учениця

змішуємо яйця з молоком, борошно з порошком. Потім рідку масу з борошняною, додаємо сіль, спеції. Тісто виходить як густа сметана.
    Миниатюры Миниатюры S5002690.JPG   S5002692.JPG  
    Здібна учениця

Начинка: звиняйте, шо мала, те й кидала))) і вам раджу)) Куряче копчене бьодришко порубане на шматочки, сир копчений сулугуні мав таку ж честь бути пошматованим. Також були додані невідомо як виживші після нового року оливки (правда з кісточками, але до смаку))
    Миниатюры Миниатюры S5002698.JPG  
    Здібна учениця

В форму змащену олією викладаємо столову ложку тіста, далі начинка (не жаліємо!) знову прикриваємо тістом і в нагріту до 180 духовку на 15-20хв. (тіста вистачило на 12шт). Смачного!
    Миниатюры Миниатюры S5002701.JPG   S5002702.JPG  
    ТАК!

пасіба!
    супер!!!
    за останнім заїздом по мгазинам всеж таки куплю собі формочок
    Здібна учениця

На здоров'я!)) форми є в Кишені за 21грн (вони там правда якісь пошкрябані і пахнуть не дуже))), перебрала з десяток, доки вибрала). Я хотіла силіконову, але не було
+ Ответить в теме
Страница 2 из 2

Теги для этой темы