Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей5Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 13.
    штатний скептик

Булочки з кунжутом

Зайшла тут розмова за хлібопічки і я згадала, що жодного разу не пробувала пекти хліб. А оскільки хліб у мене використовується частіше для гарячих бутербродів (та і взагалі - така "одноразова" форма мені подобається більше) - дебютувала з булочками)) Якби знала, что вийдуть такі класнючі - були б фотки всього процесу, а так... лише отриманого шедевру)) Булочки вийшли справді гарні - пухкі, м'які, смачні, одна біда (може, шановне панЬство поділиться думками, як можна їх змусити рум'янитися зверху) - довелося їх перевертати догори ногами і так допікати - дно готове, а верх ще блідий)
    Отже... Склянку сироватки трошки підігріємо. Додамо в неї дріжджі (хз, скільки, "на око" - десь чверть стограмової пачки Львівських, будемо вважати, що 25 грамів), пару ложок цукру, пару ложок борошна. Нехай стоїть хвилин п'ятнадцять і дує бульби)) Потім додамо яйце, чайну ложку солі, трошки м'якого вершкового масла (пару ложок приблизно), пару ложок також олії, борошна пару склянок - на око, суміш повинна стати такою, щоб іі можна було викласти на стіл і місити руками, досипаючи борошна ще - скільки візьме тісто. Місити треба довго, не менше десяти хвилин (це важливо!) Після цього залишимо тісто в спокої і теплі на годину-півтори в якійсь посудині з кришкою або під полотниною - воно додасть в об'ємі втричі. Як підійде - вимісимо знову, просто щоб вигнати повітря з тіста. Лист застелимо пергаментом, щоб потім менше мити, і викладемо на нього кульки з тіста. Залишимо розстоюватися хвилин на тридцять, нехай добре піднімуться і змастимо сумішшю жовтка і води (дві ложки) Тепер на них триматиметься кунжут - можна посипати змащені кульки зернятами і випікати.

модератор

Re: Булочки з кунжутом

А блендером месить нельзя? Я только блендером умею:(
    И еще не написано сколько времени выпекать и при какой температуре...
    штатний скептик

Паш, наверное, можно, если твой блендер тесто повернет)) Но руками приятнее - хендмейд не блендермейд)) При маленькой температуре выпекать - 170-180, минут пятнадцать, но лучше глазами и носом контролировать.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Нє-нє-нє. Я спалив свого Брауна, коли намагався замісити не дуже густе тісто. Це при тому, що використовував фуд-процесор зі спеціальною насадкою-тістомісом (ота штукенція, яка на фото з під'єднаним моторним блоком)

Якщо у духовці можна вимикати нижній нагрів, то це найпростіший варіант. Піднялись, почали запікатися і тоді зразу ж вимикаємо низ. І бажано випікати десь на середньому рівні духовки при близько 180°. Ну а з часом тут трохи складніше. Треба повністю покластися на свої відчуття.

До речі, хтось бачив зараз у продажу чорний кунжут?
    المزيد من النفط

До речі, хтось бачив зараз у продажу чорний кунжут?
    Влітку брала у Фуршеті.
    штатний скептик

Та була б електродуховка - не було б питань, пеклися б вони зверху - і я б не морочилась... Попробую наступного разу на фольгу викласти.
    Пророк

Ручным блендером тесто месить - явный изврат. Он скопытится при первом же замесе. Ручной блендер не расчитан на такие манипуляции, только на 5-10 сек эпизодические работы.
    У меня тесть так фарш пытался делать брауном то тоже блендер не выдержал.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Ответ Сообщение от froguz Посмотреть сообщение
    так фарш пытался делать брауном то тоже блендер не выдержал.
    ним можна хіба 100-200 г перереробить ) Благо, що можна окремо придбати моторний блок.
    Пророк

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    Благо, що можна окремо придбати моторний блок.
    Только он стоит как 80% нового блендера. Когда доллар был еще 14, то блок стоил в районе 450-500 грн. Это в Киеве на сайте по запчастям.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Ответ Сообщение от froguz Посмотреть сообщение
    блок стоил в районе 450-500 грн.
    Зараз 600-700. А я брав ще коли був курс трохи більше 8 за 350.
    Любаша, я знаю, що в старих газових духовках, щоб не горів низ, клали пару цеглин або щось подібне вогнетривке. Це дозволяло більш рівномірно розподілити температуру.
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя