Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей17Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 3
Показано с 11 по 20 из 30.
    бог

Re: Творожный десерт

...а Я вот до сих пор не поинтересовался у своей мамули, как она готовит твороженную бабку...мммммммм!!!! Это нечто... уже дочь оттягивается, а Я до сих пор не знаю... надо взять рецептик... хотя всё-равно не получится так, как готовит мама-это однозначно.

Sky
    Небо в твоїх очах ©

Дівчата, якщо з цього рецепту прибрати желатин і запекти на 180-200 градусах - вийде чудова запіканка.
    П.С. Якщо виходить рідкувате - врятує манка, близько 1/3 склянки. Ну і додати туди родзинок, кураги.
    П.П.С. Чомусь сирі яйця не люблю використовувати, бо треба знати, що вони точно свіжі. Інакше: "Мементо море. Моментально. В море. ©"

П.П.П.С. А чого зерняток ванілі не видно?
    المزيد من النفط

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    Дівчата, якщо з цього рецепту прибрати желатин і запекти на 180-200 градусах - вийде чудова запіканка.
    П.С. Якщо виходить рідкувате - врятує манка, близько 1/3 склянки. Ну і додати туди родзинок, кураги.
    П.П.С. Чомусь сирі яйця не люблю використовувати, бо треба знати, що вони точно свіжі. Інакше: "Мементо море. Моментально. В море. ©"

П.П.П.С. А чого зерняток ванілі не видно?
    То вже вийде творожна запіканка.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Karen, а ви взагалі мій пост читали?
    المزيد من النفط

Це торішня творожна паска, яку я робила .

Karen, а ви взагалі мій пост читали?
    Ця тема не про запіканки .
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Karen, пані, якщо ви така розумна, то ця тема і не про сирні паски. І ще. Інформація для вас, сирна запіканка - це також різновид сирного десерту.
    المزيد من النفط

Офтоп:
    Ненавиджу коли чоловіки пхають свого носа на кухню !
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Karen, да ви жаркая женсчіна . Ви свої амбіції тримайте при собі. Добре? Ви краще розділ перегляньте. Його розпочав увага! чоловік. Правда зараз він нечастий гість на форумі. І мої теми заодно тут перегляньте. Я їх не перепощував зі сторонніх ресурсів :)
    штатний скептик

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    Ненавиджу коли чоловіки пхають свого носа на кухню !
    Ого... Воно, канєшно, на вкус і цвєт с фломастерами не вгадаєш... Но Ская ви не троньте, його лимонний пиріг - то взагалі шедевр.
    Кстаті... В сирну паску желатин не кладуть.
    المزيد من النفط

Ответ Сообщение от Любаша Посмотреть сообщение
    Ого... Воно, канєшно, на вкус і цвєт с фломастерами не вгадаєш... Но Ская ви не троньте, його лимонний пиріг - то взагалі шедевр.
    Кстаті... В сирну паску желатин не кладуть.
    У класичну , яку ставлять під гніт, звичайно не кладуть. Я робила за сучасним ,більш швидким рецептом.
+ Ответить в теме
Страница 2 из 3