Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей7Благодарности
  • 6 Сообщение от Sky
  • 1 Сообщение от Sky
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 7 из 7.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Імбирне печиво

Інгредієнти:
    2 склянки борошна (просіяного)
    1 склянка цукру (або 2/3 цукру та 1/3 меду)
    100 г вершкового масла (кімнатної температури)
    1 яйце
    шматочок кореня імбиру (або 1-1,5 ч.л. сухого)
    5-6 гвоздиків гвоздики
    1 ч.л. меленої кориці
    1 ч.л. розпушувача

Приготування
    У ємності змішуємо сухі складові - борошно, розпушувач, розтерті у ступці гвоздику з корицею.

Дрібно нарізаємо (або натираємо) очищений імбир і додаємо до приготованої сухої суміші.
    Духовку попередньо розігріваємо до 180°С.
    Масло збиваємо з цукром (та медом) і поступово до нього вводимо борошно зі спеціями.
    Як варіант (коли робимо все вручну) - пересікти масло з борошном. Вимішуємо тісто, додаємо яйце. Тісто має бути пластичним і не дуже тугим.
    Тіста на фото немає, але воно має такий колір, ніби воно з житнього борошна. В холодильник його можна не класти, якщо не використовуєте формочки для видавлювання, а робитимете так, як це робив я.
    Відділяємо шматочок тіста, катаємо з нього ковбаску, далі ножем ділимо на однакові шматочки. З них катаємо кульки, яким долонею надаємо форму круглого печива.
    Виклаємо на деко, вистелене пергаментом. Можна прикрасити печиво дрібно посіченим мигдалем, родзинками, кольоровою присипкою і проч.
    Випікаємо хвилин 25-30 (це залежить від духовки) до золотавого кольору.

П.С. За бажанням - в тісто можна також додати цедру цитрусових.

Новачок

Re: Імбирне печиво

спасибо за рецепт ! Попробовала сделать - очень вкусно ! И домашним моим такие печенюшки по вкусу )))
    Здібна учениця

вобщєм: думаю, наступного разу тісто точно буду класти в холодильник, бо мені здалося замало борошна, додала, і в результаті воно трошки відчувалося у випичці. а назагал - очєнь даже)))
    Новачок

вспомнил, как сотрудниц угощала домашним имбирным печеньем:)) вкуснщее было...
    Новачок

надо будет попросить девушку сделать такое... может и сюда пару рецептов своих выбросит)))
    23q
    23-й участник

James999, девушку попросить(тем более чужую) каждый сможет, а ты возьми и приготовь печенье.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

James999, якщо ви помітили, то я готую сам, і не викладаю чужого.
+ Ответить в теме