Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей66Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 9 из 22
Показано с 81 по 90 из 219.
    23q
    23-й участник

Re: Кавова тема для кавоманів

dim-dim, есть ручная мясорубка и электро, вроде одно и тоже, но есть нюанс. Только отличие в том, что фарш ты будешь крутить, в не зависимости, а вот кофе пить станешь реже, чем есть котлеты. ну или к старой добро турке вернешься.

Sky
    Небо в твоїх очах ©

23q, я рожковою кавоваркою користуюсь більше трьох років. Автомата не хочу. У мене комплект Saeco Aroma black і кавомолка Saeco 2002.
    П.С. Як на мене, порівняння не досить вдале.
    23q
    23-й участник

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    П.С. Як на мене, порівняння не досить вдале.
    да согласен, не удачное. тогда так: купить перфоратор, или шлямбур, в бетонном доме. А потом посчитать сколько за год сделал отверстий.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

23q, ви не кавоман.
    23q
    23-й участник

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    23q, ви не кавоман.
    все уже придумано до нас. ты не автомобилист, если ездишь на автомате.(и после автомата никто не пересядет на механику)
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
    ты не автомобилист, если ездишь на автомате
    Теж невдале порівняння. Цінителі кави і професійні баріста не користуються автоматичними кавомашинами. Відмінність лише в тому, що треба самому змолоти каву і втрамбувати каву (в залежності від конструкції ріжка кавоварки, цього можна й не робити, в тиж же Саєко лише злегка розрівняти повехню). Якщо ви помітили, а я думаю навряд, більшість професійних кавоварок ручні, автомат - велика рідкість.
    Постійний відвідувач

молоть и трамбовать кофе - не проблема =) спасибо за подсказки)
    я так понял Philips-Saeco- уважаемая компания, а есть от них еще достойные кофеварки в моем ценовом диапазоне? Или это очень мало?
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Ответ Сообщение от dim-dim Посмотреть сообщение
    Philips-Saeco
    тільки Poemia трьох модифікацій. В цілому - це одна й та сама кавоварка, тільки матеріали корпусу різні. Philips-Saeco Poemia Manual Focus Black - майже повністю пластиковий корпус і пластикова насадка панарелло. Philips-Saeco Manual Poemia Class - пластиковий корпус з металевою накладкою на панелі керування і металевим накриттям лотка для збору крапель, металева насадка панарелло. Philips-Saeco Manual Poemia Top - пластиковий корпус, запакований в поліровану нержавіючу сталь і металева насадка панарелло. Saeco Nina - більш давніша модель, теж пластиковий корпус, в залежності від модифікації можуть трохи відрізнятися органи управління. Відрізняється від Поемії "стандатним" діаметром холдера (ріжка) - 58 мм, як у професійних кавових машин. У Поемії, Ароми - 52 мм. Ще є Гаджиа (Gaggia) Evolution Espresso, Espresso Pure - фірма-виробник теж Саєко. У всіх Gaggia холдер 58 мм. Зараз Дім кави ще пропонує ДеЛонгі, але мені чомусь вони візуально не подобаються.
    Постійний відвідувач

Sky, какие обширные познания!! восхищен =) спасибо за советы, погнал выбирать магазин где цена вкусней
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Ответ Сообщение от dim-dim Посмотреть сообщение
    Или это очень мало?
    Не мало. Нормально. Просто вибір автоматів значно більших (за рахунок присутності/відсутності різних витребеньок).
    Свого часу брав Арому. Ніскільки не пожалкував. У них тоді з Ніною була одна ціна, але у Ароми суцільнометалевий корпус.
+ Ответить в теме
Страница 9 из 22