Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей66Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 5 из 22
Показано с 41 по 50 из 219.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Re: Кавова тема для кавоманів

Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    Якобз
    був взяв на пробу отой новий Якобз Еспрессо - горіла субстанція, яка називається мелена кава...

kavapoltava

Зразу ж скажу - не рахуйте дане повідомлення за рекламу ))

Каву полюбляю давно і посмакувавши нашими "магазінними" жокеями і жардінами вирішив щось пошукати інше...
    Зараз дома п_ю каву від київського виробника "Парадіз" - у них різновид всяких мелених кав ніби то з різних країн (Кенія, Бразилія, Гватемала ... ).
    Спробував Кенію - дуже круть )) Закупив через деяких знайомих по зниженій ціні 3 коробки - тепер ще й між знайомими перепродаю.

А на роботі п_ю каву з Німеччини - Bellarom - теж круть ))

Є один мінус у якісній каві - її хочеться пити все більше! ))

ПС: сьогодні дочекався Лавацци. Замовляв два види - Crema e Gusto - Густо Классіко (синя упаковка така) вже відома була і раніше. Добра, якісна.
    А от іншу Крему е Густо - Густо Ріко - раніше якось не зустрічав у нас. Спробував - бодрить! Висновок - Лавацца в який раз не підвела! )
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Я вже близько року на Lavazza Crema e Aroma (арабіка/робуста - 80/20). Мене і якість, і ціна влаштовують, адже маю змогу брати кілограмові пакети за оптовою ціною. Окрім неї ще подобаються Grand Espresso, Grand Crema, ще хочу спробувати !Tierra! А ще у Фаба гарна Куба.
    Пророк

Кст, кого интересует, в Метро щас акционная кофемашина Philips Saeco Xsmall продается за 3333 грн. Вполне годный автомат для дома. Наличие не скажу, видел в брошурке, что с 12го декабря начинают продавать.
    Гуру

А что уважаемые любители кофе могут сказать о кофе Servus Amadeus от Blasercafe? Пробовали ли кто такой сорт и какие отзывы?
    Пророк

арабика тоже нравится, сейчас много итальянской появилось, тоже интнрнсный вариант
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Ответ Сообщение от Lindorie Посмотреть сообщение
    Servus Amadeus
    Пробував колись давненько. Як на мене - сподобалось, що середня обжарка, але трохи кислувате (арабіка ж). Саме тому чисту арабіку мені важко підібрати, і тому беру суміші з частковим вмістом робусти.
    Зануда

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    Саме тому чисту арабіку мені важко підібрати
    Перуанська арабіка має досить делікатну кислинку, але яскравий аромат. 160 грн./кг можу запропонувати.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

fabulist, дяк Фаб. Мені й Куба теж ок. Але в мене ще 2 кг Лавацци лежить )) Брали на роботу і я присусідився (по моєму чи 165 чи 167 за кіло).
    Гуру

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    Пробував колись давненько. Як на мене - сподобалось, що середня обжарка, але трохи кислувате (арабіка ж). Саме тому чисту арабіку мені важко підібрати, і тому беру суміші з частковим вмістом робусти.
    Ну вот же ж оно! А я то думаю, что мне в ней не нравится, хотя все у нас нахваливают этот кофе. Кислинка слишком заметна! Спасибо, Sky,
+ Ответить в теме
Страница 5 из 22