Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей66Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 22
Показано с 11 по 20 из 219.
    Постійний відвідувач

Re: Психологическое действие кофе

Як на мене - то мені вона незаснути недопомогає, тиск в мене низький, так "балуюсь" по півлітри надень :))

Инвалид умственного труда

Энергетики имха эффективнее када клевание носом происходит
    ри?

Ответ Сообщение от Skystalker Посмотреть сообщение
    Настоящее кофе я робовал только в "доме кофе", и обстановка там соответстующая, советую посетить.
    Повністю погоджуюся, хоча не люблю чисту каву в її першочерговому вигляді (моя думка - кава гляссе кращіще). Психічно вона на мене ніяк не впливає. Спати хочеться ще дужче!! До того ж так, шо дійсно одного разу заснула на роботі на клаві. Добре, шо хоч моя нач. не зазирнула! Тому п'ю чай. До того ж якісний чай, як і каву, важко знайти. Лише у спеціальних магазинчиках. Отам вибирай. Заходь і падай на коліна, дякуючи Бозі за справжні сорти, які можеш сьорбати і не думати, шо то тричі перепакована гидота.
    Раджу зелений чай з сандалом!!!
    2.0

Кавова тема для кавоманів

Попоную просто потриндіть по сабжу. Особисто я дуже люблю цей напій, і знаю багатьох форумчан, які теж таке полюбляють.
    От наприклад мені пощастило побувати на лекції одного львівського барісти. Так от він розказав, що найправильніша кава - по-львівськи, або ж по-каптестерські. Тобто 5-8 грамів мелених зерен залити окропом і почекати кілька хвилин. Власне, у Львівській "Білій каві" так і подавали.
    Так от коли я про це дізналась, мені від серця відлягло - ніколи не готую в турці (мало того, що лінь, так ще мені така кава не подобається, я думала шо це я неправильна), так само маю гейзерну кавоварку, але не дійшли лапки. Тому не зраджуватиму своєму способові надалі. І найголовніший аргумент - компліменти друзів за зроблену каву. )))
    оце таке...
    ри?

Re: Кавова тема для кавоманів

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    5-8 грамів мелених зерен залити окропом і почекати кілька хвилин
    5-8 - це сіко в ложках?
    Взагалі мені теж лінь в турці варити, але так получається, шо каву і чай я роблю одночасно. Ну тобто коли каву роблю, то чайник вже кипить, і я просто в турці кіпятком заливаю, і воно сразу пошті кипне - і сьо. Добавляй молока і сьорбай собі. Але взагалі-то нада ж, шоб тричі доходило (дето я таке читала) - я то канєшно понімааайууууу, але це ж так довго, а кофе так паааахне! Вобщім раз закипить - і прівєт) От такий я негурман. І нічо не смислю в правильній каві.

маю гейзерну кавоварку
    це кавоварка в гейзері?))))) вибухає кавою?
    Завсідник

Подобається кава по-польски: чашку ошпарити кип'яченою водою, насипати на дно меленої кави за смаком, залити кип'яченою водою, трохи перемішати, намагаючись не руйнувати піну, накрити блюдцем, сидіти і чекати 4-5 хвилин. Можна додати трохи кориці, кому як подобається )
    2.0

laithemmer, це отака є спецова мірна ложка. її з горкою. але не всі люблять міцне, тому можна скільки душа хоче.

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    це кавоварка в гейзері?))))) вибухає кавою?
    це отака

по суті, якшо вірити баристі, прототип еспрессо-машини

Fokus, нууу...блюдцем якраз не радять накривати... а піна да, тримає аромат. можна туда ще самбуки капнуть..ммм
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

так само маю гейзерну кавоварку
    Не сподобалось такою користуватися. З туркою багато мороки. Краще вже просто в чашці окропом залити або в френч-пресі. А так використовую еспресо-кавоварку (і варіації з нею: шот-еспресо, еспресо лунго або американо)
    Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    5-8 - це сіко в ложках?
    це столова ложка з дебелою гіркою ))

якшо вірити баристі, прототип еспрессо-машини
    принцип роботи схожий. Це щось середнє між туркою (треба гріти на вогні) і еспресо-кавоваркою (де через каву проходить вода під тиском)
    Зануда

Так от він розказав, що найправильніша кава - по-львівськи, або ж по-каптестерські.
    ну яааааак це "найправильніша"? Які критерії?) Воно ж, вибачте, як? "кто как хочет, так і дрочіт" (с) Є.Г.
    я от полюбляю у турці, найдрібнішого помолу, і дуже багато кави.
    Під настрій додаю кардамон або ще щось.
    Головне, як на мене, то якість сировини. А решта, у т.ч. і сорт кави - справа смаку.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    ну яааааак це "найправильніша"?
    отут згоден. на вкус і цвєт фломастєри різні ))
    Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    Головне, як на мене, то якість сировини.
    точно. хтось дав спробувати "Жокей Традиційний" в зерні. Ригачка рєдкосна (с)
+ Ответить в теме
Страница 2 из 22