Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей2Благодарности
  • 1 Сообщение от laithemmer
  • 1 Сообщение от Olio
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 6 из 6.
    ри?

Клафуті - класичний французький десерт

Цей простий і ніжний французький десерт поєднує в собі запіканку й пиріг.

Традиційно у Франції клафуті наповнюють свіжими вишнями з кісточками, але в сучасному варіанті нерідко використовують і інші фрукти: персики, яблука, груші. У сезон добре робити ягідний клафуті, а в інший час підійдуть і заморожені фрукти.

Сьогодні ми пропонуємо вам приготувати класичний вишневий клафуті.

Вишневий клафуті

Перш за все, увімкніть духовку на 170 градусів і дайте їй добре прогрітися. У велику форму для запікання, змащену маслом, викладіть одним шаром вишні і злегка присипте їх цукром. Для посилення аромату ягоди можна побризкати вишневим лікером.

Приготуйте тісто. У 125 г борошна додайте трохи солі, 100 г цукру й поступово введіть 3 яйця. Додайте півпачки ванільного екстракту й, помішуючи, влийте 300 мл молока. Добре розмішайте, щоб не було грудочок.

Тістом залийте вишні й поставте в духовку на 35-40 хвилин. Готовність перевірте традиційним способом: проткніть тісто паличкою - вона має виходити з пирога сухою й чистою.

Дістаньте клафуті з духовки, посипте цукровою пудрою. При подачі кожен шматочок слід доповнювати сметаною або йогуртом.
    тут
    __________________________________________________ ______________________________________________
    Просто і смачно))) Для ліньків якраз - роботи на раз-два.

Здібна учениця

Re: Клафуті - класичний французький десерт

laithemmer, щось, я бачу, ти розійшлася не на жарт))) та біля духовки в таку спеку - краще вбийте мене!))
    ри?

Olio, ну та цей жеж....понімаєш лі, хочеться вкусного. А купувати одне і те ж - набридає. А шо біля плити - яка різниця? Pакриваєш кампоти, а воно печеться - всьо одно на кухні товчешся в жарюці. Тим більше мені тріхо пощастило: у мене вдома сквозняки і таке як вже холодно!!! Тому на теплій кухні харашоооооооо
    Здібна учениця

laithemmer, я переселяюся до тебе)))
    ри?

Офтоп:
    Olio, без питань - будеш ходить у тєльніку, домашніх штаніх і ватяних носках, як я)))
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Для літа такий швидкий у приготуванні десерт - саме те, що треба. Тіко я з вишень все одно люблю кісточки повиймати, щоб потім не проковтнути або зуба не зламать ))
+ Ответить в теме