Дерево благодарностей4Благодарности
  • 2 Сообщение от laithemmer
  • 2 Сообщение от laithemmer
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 10 из 10.
    Міньйонбанана

П’яна вишня :)

Оскільки весь день товклася на кухні, вирішила зробити корисну працю, - пофотати весь шедевральний, я б сказала, процес приготування мною торта:)
    Треба:
    10 яєць
    1.25 склянки муки
    1 неповна склянка цукру
    1 склянка консервованих чи свіжих вишень, або родзинок
    2 ст. ложки какао
    1 пачка масла
    1 баночка згущенки
    трохи горілки, трохи червоного десертного вина

Так як вишні я поїдаю відразу ж, і нічого такого, як консервовані або (ще дивніше) свіжі непоїджені вишні, у мене не спостерігається, то кладу в торт родзинки. Та й смакують вони мені необично)))
    Перво-наперво "мочимо" родзвинки у вині та горілці десь години три. Тобто починається робота ЗА ТРИ ГОДИНИ до випікання. Бажано "соку" з замочених родзинок за ці три години не надпивати, бо він нужен буде!

Сам корж понятно шо - бісквітний: дуже довго з ним нада мурижитися, трястися над ним і все таке.
    Відділити жовтки від білків у окремі кострульки - у мене є спеціальна розділялка (поки розділяла яйця, все думала, чи є така штукенція у Ская і Меладона?!). Збити білки, потім жовтки з цукром. В жовтки відполовинити білків, всипати муку, оберееееежно, трясущимися руками але швидко (вобщє, я тільки оце недавно дізналася як це - обережно, але швидко) вимішати, додати білки, що лишилися, і какао, опять швиденько все помішати, викласти у форму, змащену олією. Звичайно при випіканні бісквіта особливо прівєтствуєтса бумага для випічки - просто чудєсна річ!
    Миниатюры Миниатюры 2.JPG   3.JPG   1.JPG  

Міньйонбанана

Re: П’яна вишня :)

Поки випікається корж, збити масло зі згущенкою (вареною або ірискою, шо купите). Додати у крем родзинки, але без соку, бо масло відсічеться зразу ж. Коли корж спечеться, обережно зрізати верхушку, і вищупати середину коржа у крем з родзинками - отак просто взяти і зіпсувати все те, над чим ти так корпів :)
    Крем змішати з м’якушем і долити сік, який ніхто не надсьорбував! Начинку викласти у корж і нормально так натоптати. Накрити верхушкою. Розтопити шоколадку і залити нею торт.
    Так як у мене їстєствінно половину шоколаду, поки я не бачила, ззіли - завершальної фоти нема. Тому завтра якщо не забуду, викладу вже кінцеву роботу :)
    Ага, ще ж...бажано, щоб торт постояв і просякнувся алкогольною начинкою
    Миниатюры Миниатюры 4.JPG   5.JPG   6.JPG   8.JPG   9.JPG  

Sky
    Небо в твоїх очах ©

А ще кажеш: "В мене руки не звідти, щоб готувать"!
    Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    долити сік, який ніхто не надсьорбував!
    а шо - буває?
    поки розділяла яйця, все думала, чи є така штукенція у Ская
    в мене точно є.
    Міньйонбанана

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    А ще кажеш: "В мене руки не звідти, щоб готувать"!
    Та ну, хіба це шо? Це ж так....
    а шо - буває?
    Ну да, буває надсьорбують деякі наглі человєкі, і шоколад потім тихенько трощать, поки я "обережно, але швидко" калатаю тісто :)

мене точно є.
    Оце отака, як у мене? Чи якась інша? Ну дуже мені цікаво стало, поки готувала - хоч все кидай і йди питай))) До речі, я таких штуковін не бачила в продажу...а може просто належної уваги не звертала.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Оце отака, як у мене? Чи якась інша? Ну дуже мені цікаво стало, поки готувала - хоч все кидай і йди питай))) До речі, я таких штуковін не бачила в продажу...а може просто належної уваги не звертала.
    Схожа. Так стукнула б в асю чи позвонила ))) В мене є одна дрєвня (їй годів з двадцять) і новенька (з місяць тому купляв). В магазині сказали, що правильна воно називається "сепаратор для яєць".
    Міньйонбанана

В магазині сказали, що правильна воно називається "сепаратор для яєць".
    сепаратор!!!
    От спасибі, тепер знатиму. І раз ти купував недавно, значить воно в продажу єсць. Значить я не буду бомжом-колядником, єслі вдруг шо)))
    Філософф

Дайош торт "п'яна черешня"!!!
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Ответ Сообщение от Scald Посмотреть сообщение
    "п'яна черешня"
    Scald, наврядчи Черешня дасть згоду ))) Якщо серйозно - коли з'являться черешні - нема питань.
    Пророк

Ответ Сообщение от Scald Посмотреть сообщение
    Дайош торт "п'яна черешня"!!!
    Чіво ето ви тут, га? Таких тортоф не буває нікагда!
    Філософф

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    Чіво ето ви тут, га? Таких тортоф не буває нікагда!
    Убили мячту на взльоте блін

+ Ответить в теме

Теги для этой темы