Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей41Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 5 из 9
Показано с 41 по 50 из 84.
    Новачок

Re: Пиво для настоящих мужчин! Пивоварня-ресторан "АВГУСТИН"

я не согласен!!!!! бокали просто прелесть и пиво в кусное!!!!!!!!!!!!

бог

Ответ Сообщение от kingon Посмотреть сообщение
    я не согласен!!!!! бокали просто прелесть и пиво в кусное!!!!!!!!!!!!
    ... Вот-вот! Всё, ПОКА хорошо...пиво класнейшее, еда просто превосходная...да, есть блюда не для всех...не то, что не по вкусу, скорее не по карману, но сетовать на то, что кухня неважная может только тот, кто хоть 30-40% из меню попробовал...а если судить по самым дешёвым греночкам...ИДИ ДОМОЙ и суди себе перед теликом в запердженых спортивках.
    Одно смущает, что молодёж, которая посещает "Августин" то-ли не здешняя...с провинции что-ли, или просто быдловато-туповатая в априори...шумят, неуважительно к персоналу... если судить по прикиду...узенькие штанишки, смешные пидарские причёсочки...то претензий нет...это диагноз, но думаю все эти "акции" и создают этот голимый движ с шаровым пивом и приходом ебланов в приличное заведение... с такой публикой уже начинаешь быть избирательным в выборе времени посещения и дня... а так, пока всё хорошо.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Jedi_Lee, я вам вже пояснював, ще раз повторюватись не буду. Скажу одне, якби ви спробували справжні баварські сосиски, ви б сказали, що в Августині готувати не вміють. До речі, грінки я не замовляв, мене пригостила людина, яка теж пожалкувала потім за такий вибір, і спробувавши одну не виникло й краплі сумніву. Бо якщо з'їсти замовлену порцію - печія гарантована.
    І ще, занадто насичене меню. Перша думка, яка виникає у такому випадку - це готується зі свіжих продуктів? 70%, що це заморожені, приготовані заздалегідь страви або як мінімум відповідь офіціанта: "Зараз ми не зможемо це приготувати", або "Цю страву треба замовляти завчасно". Далі, питання на засипку - звичайну людину (відвідувача закладу) можуть пустити поглянути на кухню, пивоварню? До речі, я вас просив для переконання запостити фото пивоварні - ви цього не зробили. Тому роблю висновок такий, я краще куплю пляшку пастеризованого німецького (баварського) пива за 20-25 грн, і буду 100% впевнений, що воно натуральне, а ніж витрачатиму 15 грн. на невідомо що.
    П.С. Рецептів "Красной книги Мишлена" (в російській мові дане слово іноземного походження не відміняється, тому вірно писати "Мишлен") не існує, так само як цієї книги. Подумайте головою, який з шеф-кухарів, що має хоча б одну зірку Мішлен, розкриє свої секрети/рецепти? Існує "Красный гид Мишлен" (Michelin Guide), у якому є список закладів з короткими їх характеристиками.
    бог

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    Jedi_Lee, я вам вже пояснював, ще раз повторюватись не буду.

Скажу одне, якби ви спробували справжні баварські сосиски, ви б сказали, що в Августині готувати не вміють.

До речі, грінки я не замовляв, мене пригостила людина, яка теж пожалкувала потім за такий вибір, і спробувавши одну не виникло й краплі сумніву. Бо якщо з'їсти замовлену порцію - печія гарантована.
    І ще, занадто насичене меню. Перша думка, яка виникає у такому випадку - це готується зі свіжих продуктів? 70%, що це заморожені, приготовані заздалегідь страви або як мінімум відповідь офіціанта: "Зараз ми не зможемо це приготувати", або "Цю страву треба замовляти завчасно". П.С. Рецептів "Красной книги Мишлена" (в російській мові дане слово іноземного походження не відміняється, тому вірно писати "Мишлен") не існує, так само як цієї книги. Подумайте головою, який з шеф-кухарів, що має хоча б одну зірку Мішлен, розкриє свої секрети/рецепти? Існує "Красный гид Мишлен" (Michelin Guide), у якому є список закладів з короткими їх характеристиками.
    ...БЛА-БЛА-БЛА...

Далі, питання на засипку - звичайну людину (відвідувача закладу) можуть пустити поглянути на кухню, пивоварню? До речі, я вас просив для переконання запостити фото пивоварні - ви цього не зробили. Тому роблю висновок такий, я краще куплю пляшку пастеризованого німецького (баварського) пива за 20-25 грн, і буду 100% впевнений, що воно натуральне, а ніж витрачатиму 15 грн. на невідомо що.

...обращение к "ТС" Я не рассматривал в серьёз. Потом... откуда такая уверенность, что Я буду вообще что-то делать по вашей просьбе? Я и не собирался...Вам отказали? Ай-яй-я-ааа-й... а Мне, вот, нет и доказывать обратное Я не собираюсь... Свой интерес Я утолил, а ваш... да Мне всё равно!
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Jedi_Lee, ваші відповіді на рівні Валуєва.
    Пророк

Ответ Сообщение от Jedi_Lee Посмотреть сообщение
    http://s40.radikal.ru/i087/1305/62/49d70489a19b.gif

http://s019.radikal.ru/i631/1305/ef/71a0932b65f5.gif

http://s006.radikal.ru/i214/1305/dd/85f6a77defdf.gif...БЛА-БЛА-БЛА...

http://s017.radikal.ru/i426/1305/76/e39005c26bbe.gif

...обращение к "ТС" Я не рассматривал в серьёз. Потом... откуда такая уверенность, что Я буду вообще что-то делать по вашей просьбе? Я и не собирался...Вам отказали? Ай-яй-я-ааа-й... а Мне, вот, нет и доказывать обратное Я не собираюсь... Свой интерес Я утолил, а ваш... да Мне всё равно!
    а у вас другие картинки есть или у вас универсальный набор?
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Вам отказали?
    в чому саме? У візиті на кухню? Я навіть не намагався туди потрапити, мені вистачає того, що я бачу у себе на тарілці.
    .БЛА-БЛА-БЛА...
    Інтєлєкт так і прьот... До речі, мені теж нас рать на вашу думку, а інші нехай читають і роблять висновки.

Офтоп:
    Ответ Сообщение от andy Посмотреть сообщение
    а у вас другие картинки есть или у вас универсальный набор?
    не питайте у хворого здоров'я ))
    бог

Jedi_Lee, ваші відповіді на рівні Валуєва.

в чому саме? У візиті на кухню? Я навіть не намагався туди потрапити, мені вистачає того, що я бачу у себе на тарілці.

Інтєлєкт так і прьот... До речі, мені теж нас рать на вашу думку, а інші нехай читають і роблять висновки.

не питайте у хворого здоров'я ))
    Пророк

Да это обычная заурядная "титУшка" - что вы с ней заигрываете? Там диалоги невозможны.
    Пророк

Офтоп:
    чувак відкрив для себе http://gifgif.media.mit.edu/search
+ Ответить в теме
Страница 5 из 9