Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей12Благодарности

Результаты опроса: Чи ж прийдете?

Голосовавшие
5. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Так, звичайно!

0 0%
  • Постараюся, але хто-зна...

2 40.00%
  • Ні, маю інші плани

3 60.00%
  • Нефаталоще!! У насміждупрочім ФІЄРВЄРК!

0 0%
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 20.
    Філософф

Запрошую УСІХ форумчан 09.05.2010 на святкування Дня Перемоги і Дня Народження Рудої!

Шановні форумчани!
    В мене виникла ідея запросити на день народження усіх Вас. Заодно і познайомимось. Формат свята: зустріч на природі. Запрошуються всі. Подарунків не треба, але одна я такий масовий захід не потягну. Тому пропоную такий варіант: якийсь хавчик з мене і хто що може з Вас. Також з мене привід для зустрічі, тарілки, бадмінтон і що там ще буде потрібно по ходу. До речі, співати люблю і пісні знаю. Хто вміє грать на гітарі?
    Тому пропоную активно обговорити, як буде проходити ця зустріч.
    У ході підготовки виникають такі проблеми:
    1. Чи відпустять мене в Полтаву (бо я тимчасово живу в Житомирській обл.), але то найменша проблема, зазвичай мене начальство відпускає.
    2. Яка кількість народу збирається прийти ( від цього залежить, яку кількість чого закупляти і чи є сенс взагалі все це влаштовувати, бо самій кукурікать теж не хочеться)
    3. Як організувати абсолютно незнайомих людей, хто за що може відповідати.
    4. Місце зустрічі і на скільки
    5. Запасна хата (якшо буде погана погода, бо в Полтаві я зараз бомж)
    6. Хто що може принести.
    7. Хто мені допоможе тягать великі торби.
    8. Дрова, сокира і т.д.
    9. Ваші пропозиції і питання, можна в особисту.
    10. Нагадайте, шо я забула.
    Шановна адміністраціє, прошу приліпити дану тему на видне місце.
    Візьму до уваги всі пропозиції

модератор

Re: Запрошую УСІХ форумчан 09.05.2010 на святкування Дня Перемоги і Дня Народження Ру

буду в Тернополе! идея хорошая и смелая))) я думаю Скай и прочие организаторы помогут тебе.. удачно состыковаться!
    Філософф

Re: Запрошую УСІХ форумчан 09.05.2010 на святкування Дня Перемоги і Дня Народження Ру

Так, я бачу ви ще з тієї зустрічі не відійшли. Шановне панство! Мені вже треба визначатися. Тому дуже прошу, напишіть мені в тему або на особисту, у кого є бажання відсвяткувати зі мною день народження. Або передзвоніть 0502221729 Юля
    Бо якісь мляві відгуки. Я ж теж не можу конкретніше починати планувати, бо що то виставитись на 5 чи на 20+, різниця є. Якщо святкувати захочуть 5 і більш ніхто, це теж добре. Я розумію, 9 травня день для святкування противний, у всіх найперше плани на святкування Перемоги, у когось огород, у когось день сім"ї, хтось присутній на масовому заході, квіти дорогі, в кафе немає місць, по телевізору фільми про війну, від яких не святково стає, зато салют і вихідний день. Я з такою божевільнею кожен рік маю справу, коли влаштовую гулянку, от, мамо, дякую)))). Але хотілося б конкретніше знати Вашу думку. У Вас є дух здорового авантюризму? Не вийде - розбіжимось.
    Добрий модер ))

Руда, хотіла б бути, але в подруги також день народження в цей же день.
    Філософф

Я мабуть не зможу, бо чоловік судячи з усього в командіровці буде це більше місяця, а отже я сама з малим дома, це хіба ви не проти будете якщо прийду з дитиною і ненадовго)))
    І де планується гулянка?
    До речі, в мене є гітара, але грати я на ній не вмію))) Ну і можу предложити при поганій погоді свою квартиру(до 20 чол-люд нам не звикати), але опять же таки в мене малий )))
    модератор

скока малому?
    Пророк

Привіт!
    Якщо потрібна допомога, звертайся допоможу,... щодо інших, не знаю, бо судячи з останньої гулянки (доречі вже після неї) почалися серйозні розбори польтів. Буде потрібен телефон, запитай, надішлю в приват!
    Філософф

Майже три, а ти ж все одно не тут будеш?

То не разбори, то непорозуміння на грунті різного світобачення)))
    Пророк

Ответ Сообщение от Uksus Посмотреть сообщение
    Руда, хотіла б бути, але в подруги також день народження в цей же день.
    Все залежить від того, коли відбудеться святкування Д.Н. в подруги.
    В Рудої, я так розумію, саме 9-го і святкування.
    Пророк

Руда,
    1)може попросити адміністрацію прикрутити голосувалку до цієї теми?
    2) пластиковий посуд+салфетки+ кульочки+ пакет вугілля в нас залишились з минулої зустрічі для наступної. Зберігається все в Кобіти. Можна розраховувати на цей ресурс.
    3)Можеш взяти на себе щось.. наприклад алкоголь, щоб не перейматись всим. А інші нехай принесуть по одній приготованій страві.
    4) На Садах було непогано, але 9 травня будуть там ВСІ.
    5) Сама б хотіла бути, але ще не знаю, як складеться саме 9-го.
    Дякую за запрошення.
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя