Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей12Благодарности

Результаты опроса: Чи ж прийдете?

Голосовавшие
5. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Так, звичайно!

0 0%
  • Постараюся, але хто-зна...

2 40.00%
  • Ні, маю інші плани

3 60.00%
  • Нефаталоще!! У насміждупрочім ФІЄРВЄРК!

0 0%
+ Ответить в теме
Страница 2 из 2
Показано с 11 по 20 из 20.
    Філософф

Re: Запрошую УСІХ форумчан 09.05.2010 на святкування Дня Перемоги і Дня Народження Ру

Я б така, щоб з мене ящик пива. Але проблема в тому, що 9 травня - день кармічний), усі на нього мають плани на пів-року.
    Шановна адміністраціє, прикрутіть, якщо Вам не важко, голосувалку до цієї теми.
    До дітей я ставлюсь спокійно. Головне, щоб їм було комфортно.
    Дякую за паперово-вугільний ресурс, дуже знадобиться. На гітарі я теж грати не вмію).
    Де це може бути - на Садах, на Леваді, за Співочим Полем. Як більшість вирішить.
    На котру годину - те ж саме. Після 16, я так думаю.
    Я б також перенесла може святкування на 1 травня, там по вихідним дням краще, якщо брати відгули, але ж святкувати раніше - погана прикмета!
    Коротше кажучи. До 1.05.09 дайте мені знати у будь -який спосіб, хто зможе прийти. Я думаю, 1 числа це всі приблизно будуть знати. Ну не вийде, так не вийде, вийде -харашо, всі найкращі гулянки влаштовуються спонтанно.

Нервова, курррва

Re: Запрошую УСІХ форумчан 09.05.2010 на святкування Дня Перемоги і Дня Народження Ру

Руда, думаю, основна маса людей одпишеться завтра!
    Ми, мабуть, працюватимемо 9-го, хоча...
    змія болотяна ОЧКОва

Руда, я б із задоволенням з Вами познайомилась.
    Тільки не можу нічого обіцять стосовно 9-го. Роботой може привалить.
    Фієрвєрки нам протівні ))))
    Пророк

В нас з Уксус вже вирішилося - йдемо на Д.Н. подруги.
    Так шо, не вийде.
    Думається мені, шо було б набагато продуктивніше зібратися не 9-го, а 10 чи 11.. чи якого там.
    Бо явно ж всі 9-го з своїми батьками, дітями, друзями смажать когось і ходять на паради.
    Пророк

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    Думається мені, шо було б набагато продуктивніше зібратися не 9-го, а 10 чи 11.. чи якого там.
    Бо явно ж всі 9-го з своїми батьками, дітями, друзями смажать когось і ходять на паради.
    Повністю вас підтримую, звісно це теж лише моя думка, але я думаю що в мене легко вийде прийти 9 чи 10, це точно, що ж до раніше, то навряд, суди...справи...суди і так щодня((( До речі я так зрозумів що основна маса що прийде живе на садах, так і ми можемо, якщо заздалегідь прийдемо зайняти стоянку.!
    Пророк

Ответ Сообщение от Руда Посмотреть сообщение
    До 1.05.09 дайте мені знати у будь -який спосіб, хто зможе прийти.
    Я більше всього що вільна 9.05., але загальний настрій незрозумілий. Може отакий варіант: 9.05. десь після 16-17 години зустрітись і піти до монастиря. Це туди займе годину, там полазити час, назад годину, потім можна випити кави в "100 доріг". Такий формат ДН може бути? Щоб нічого не готувати і не думати скільки прийде людей, не тягти нічого. Прогулянка.
    Ну, це як варіант. Якщо подобається, то напиши пост остаточний і нехай подяки поставлять ті, хто може прийти.
    part of me

Народ після 6 річниці негативно налаштований. Ідея цікава, але день (неділя), для мене, наприклад, не дуже зручний.
    2.0

Офтоп:
    fragov, не переживай, мене не буде.
    part of me

Офтоп:
    nickeler, бугага.
    Пророк

Черешня, ваш варіант теж не поганий, думаю можна і так!
+ Ответить в теме
Страница 2 из 2