Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей300Благодарности

Результаты опроса: Нравятся ли вам женщины размера 48-52?

Голосовавшие
21. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Да

2 9.52%
  • Нет

12 57.14%
  • Мне всякие нравятся

7 33.33%
Опрос с выбором нескольких вариантов ответа.
+ Ответить в теме
Страница 15 из 27
Показано с 141 по 150 из 267.
    Пророк

Re: Модели размера плюс

ого! отэто у нее ср...корма!

Пророк

Печалька. Посмотришь, мордашка у нее вроде симпатичная. Но "чемодан в ж...пе" (((

Есть еще вариант, более печальный. Я называю его "фигура пропадает". Идет впереди тебя девушка с красивой фигурой. Пока лица не видишь - красота. Обогнал, а она "лошадь" ((( И такое весьма нередко.
    Пророк

Ответ Сообщение от Pentax Посмотреть сообщение
    Печалька. Посмотришь, мордашка у нее вроде симпатичная. Но "чемодан в ж...пе" (((
    про чемодан в ж*пе - это же адский огонь)))
    Пророк

Ответ Сообщение от Tail Посмотреть сообщение
    про чемодан в ж*пе - это же адский огонь)))
    Ну это из "чокнутого профессора" ))
    Філософф

Я - тьотка розміру 52, а в цицьках всі 54 і при цьому ще зросту 1,73. (До речі, вищепоказана голенька модель розміру ажніяк не 52, вона таки більша). Якщо ви бачили Тіхій Дон - то ото я така, казачка потомственна. Так от про що я . Якось так у мене виходить, що я сама по собі то різко гладшаю, то худішаю, була я і 54 кг, і 90, зараз я важу десь біля 80, і ця вага у мене тримається років 5. Я не лінива, хто знає мій спосіб життя, не жеру багато, скоріше, питання фігури мене не настільки цікавить. Коли я була 54 - 59 - то якось не дуже виглядало, синеньке таке хлоп"ятко з ребрами, у 23 на вигляд 15 років давали, хоча стандартне, ніхто не жалівся. Коли я вийшла заміж, на той період важила 90 кг, а не розжерлась у шлюбі. Чоловіку я завжди подобалась. Коли він різко погладшав - мене це не особливо колихало, бо з пузом чи без, а воно всеодно рідне, моє, того й не розумію чоловіків, які розлюбляють дружину, яка погладшала. Значить, не настільки любили. Я дивлюсь в зеркало, бачу свої великі цицьки, пару складок, місцями целюліт і т.п, але нічого глобально страшного я в своєму тілі не бачу, такого, що б змушувало мною гидувати, чи називати жирною, я не розумію, щиро, всі оці розмови: я набрала 2 кг, у мене складка і т.д. Коли моя мама мене народила, вона стала розміром з танк, ставлення до неї тата не змінилося, потім схудла. Все життя боролась за фігуру, а коли після важкої операції схудла до колись омріяних 50, вона зрозуміла, що такою страшною ще ніколи не була. Коли людині не подобається власне тіло, вона починає змінюватись, коли їй це насправді треба, а не якщо хтось найдорожчий тебе цькує. Що цікаво: найбільше переймається чужою вагою та людина, яка сама колись мала надлишкову вагу. Я ніколи не буду худа, бо мені не настільки треба, я ніколи не буду жерти в 3 шиї, але й не буду слідкувати за кожним кіло, я не хочу бути 90 кіло, бо тоді просто не влізу в речі, але меншою за 80 бути не планую. Я не страждаю від власного вигляду, але іноді страждаю від стереотипів щодо вигляду. Я можу виснажувати себе дієтами, але ніколи не стану тендітно худою, я буду хворобливо худою, але всі будуть у захваті. На мені прекрасно сидять молодіжні речі великого розміру, але звичайні речі закінчуються десь на 48, батальні починаються з 54, що носити мені? Пофіг яка, лиш би худа. Я повинна бути худою, бо це стереотип. Мене саме це боляче зачіпає. Я не хочу героїчно схуднути, потім народити дитину, набрати і почути : я не люблю тебе товстою. А якщо я захворію? І погладшаю? Мій чоловік піде шукати худу? Або мені треба рахувати кожен кілограм, бо в іншому разі мій чоловік побіжить шукати здоровіший генофонд? Бо жінка - не людина, це генофонд, який вміє готувати, якщо генофонд погіршується, то чоловік має право його "оздоровити". Чоловіків ми любимо різними. Ніхто ж не каже: любий, якщо ти полисієш, я піду. Я іноді дивлюся зважені і щасливі. Було 3 пари, де жінка худішала, бо чоловік скаржився. Дівчата схудли, але всі 3 пари розлучились. Може, справа була все ж таки не у вазі? Я не розумію, чим ми такі жирні, огидні і не маємо права бути, якими є. Мова не про 200 кг, коли це реально погано для здоров"я. Та сама Чехова - вона буде худою, якщо лише маніакально слідкуватиме за цим, матиме за смисл життя, Демі Мур - анорексичка нервостенічна, Вікторія Бекхем з обмороків не вилазить. Чого зеркало мені говорить одне, а світ намагається вмовити в протилежному: схудни і буде тобі щастя. Якщо усі горбаті, то нормальна постава вважається за каліцтво. Якщо в усього племені дирки в губі й тарілка, бо це красиво, то всі повинні робити дирку і вставляти миску. Що я повинна зробити, почувши щось типу: ти моя споріднена душа, але тобі треба схуднути, і тоді я увесь світ кину до твоїх ніг. Послати подалі людину, яка насправді тебе не любить, чи схуднути і боятися набрати хоч кіло - бо розлюбить, піде до худішої, а він ще до чогось докопається, бо просто тебе не любить, тому й шукає недоліки. Дивлюсь я навколо -і не бачу всі навкруг мадєлі (я розумію, що на вішалку простіше придумати одяг, ніж на 6 розмір, але чого я повинна страждати від маркетингового ходу якогось спритного кутюрье), але й не бачу, щоб всі навкруг заливалися слізьми і сиділи на дієтах. Живуть якось ваші жирні. А коли форум почитати - так пару кг- і можна йти стрілятись.
    Новачок

Ответ Сообщение от Tiramisu Посмотреть сообщение
    Малоуспешной её не назовёшь.
    Обаяшка, но на фотке этого не разглядишь - а контуры внушают.

Ответ Сообщение от Руда Посмотреть сообщение
    Я не розумію, чим ми такі жирні, огидні і не маємо права бути, якими є. Мова не про 200 кг, коли це реально погано для здоров"я. Та сама Чехова - вона буде худою, якщо лише маніакально слідкуватиме за цим, матиме за смисл життя, Демі Мур - анорексичка нервостенічна, Вікторія Бекхем з обмороків не вилазить. Чого зеркало мені говорить одне, а світ намагається вмовити в протилежному: схудни і буде тобі щастя.
    Если невротический способ приведения в норму - тогда да. Типа синдрома навязчивых состояний. Но мы же говорим о здоровых людях, свободных от всяких неврозов. Таблица калорий, удар себя дубиной по голове за плавленный сырок после шести вечера. Срыв. Обжиралово. Пробежка одна в год (и два года разговоров в ней) + два дня питаемся травкой (три года разговоров об этом). Диета неделю. Потом снова свинная рулька и ведро холодца + каппучино на ужин (держим в секрете). И так по кругу. Это путь в никуда.
    Вот его именно Вы и описываете, сгущая краски.
    Общался с одной багенимаделей, она очень хвасталась, что ела в тот день только немного винограда. И вечерний кофе с ложечкой сахара - прям бал-маскарад зловредных калорий. Но то было скорее самолюбование и вброс. А вот то, о чем предыдущий абзац - самобичевание.

И почему именно 200 килограмм? С лишней двадцаткой-тридцаткой пройдя километров 6 чувствуешь себя Афанасием Никитиным, сходившим за три моря.. А поднявшись на институтскую гору - самим Хиллари, покорителем Эвереста. Без этой лишней обузы подъем на ту же институтскую гору с сигаретой в зубах (общаясь по телефону) совершенно незаметен. Это ж как колесо от Жигулей на спине таскать. Мы не даем оборотов своим непрогретым мотором на железяках, жалея их. А отправляя в себя ж.д. состав жареного жира собственный моторчик игнорируем.

Ответ Сообщение от Руда Посмотреть сообщение
    Я дивлюсь в зеркало, бачу свої великі цицьки, пару складок, місцями целюліт і т.п, але нічого глобально страшного я в своєму тілі не бачу, такого, що б змушувало мною гидувати, чи називати жирною, я не розумію, щиро, всі оці розмови: я набрала 2 кг, у мене складка і т.д.
    Я жирдяй)) И в зеркале вижу себя так, если бы Алешу Поповича скрестили с Бредом Питтом. Но фоткаться стесняюсь. Т.к. это не зеркало - фотики они беспощадны. Особенно если фотографу пох на то, как ты получишься на фотке, и он сделает картинку в повседневном ракурсе
    Пророк

Плавленный сырок я бы не стала есть и до шести вечера.
    Новачок

Плавленный сырок я бы не стала есть и до шести вечера.
    Вы добрая душа, спасли жизнь одного сырка) Излишки есть? Договоримся?))
    Пророк

Ответ Сообщение от Подол2 Посмотреть сообщение
    Излишки есть? Договоримся?))
    Нет. Я такие жирные неполезные продукты не употребляю.
    Новачок

Нет. Я такие жирные неполезные продукты не употребляю.
    А как полезность определяете? На входи или на выходе (прибор какой)?
+ Ответить в теме
Страница 15 из 27