Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей8Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 16.
    2.0

Актуальні шеврони

Я бачила,там хтось цікавився купівлею шевронів...
    Так от, мені мало моїх поточних геморів. Я готова помогти закупити шеврони у виробника для Полтавських камрадів, оскільки стосунки ніби як дружні склалися з виробником.
    Інша мотивація особисто для мене - частину від прибутку він направляє на потреби армії.
    ну а у нас же рубрика "все для фронта" актуальна.
    Але є певні умови:
    1. Я створюю тему, і тут хтось визначається як контактна особа, здатна зібрати гроші докупи і взяти на себе певну відповідальність.
    2. З цією особою я буду вести справу - список замовлення складає вона. У мене по факту має зійтися остаточна циферка потреб. Роздача на місці - самі.
    3. Встановлюємо якісь терміни - 3 тижні, приміром, на збір. І я роблю замовлення а тоді або привожу сама в Полтаву, або шлю Новою поштою.
    Отут - ціни для порівняння http://militarist.ua/catalog/armeysk...8_2786909847=Y

формуйте замовлення, будемо уточнювати ціни. вони будуть менші чим на Мілітаристі.
    Єдине прохання - бажаючих поторгувать вєжліво прошу піти нах. тому, у випадку якшо усомняшися, буду задавать лобановські питання і так далі... ну ви всі люди взрослі, вроді. так шо я в вас вірю )

і ще момент.

футболки єсть. кольорів мабуть штук шість. біла, чорна, зелена, оливка, сіра, беж (як на фото)
    теж можу замовити, спакувати і передати, шоб не тратитися на Нову Пошту. вартість 120 грн штучка.
    "Люта справа" робить акцію - купуєш футболку собі - друга їде фронтовикам. тоїсть ваші 120 - це 60 на армійців. ну або в госпіталь пацанам.
    Це і є моя мотивація теж.

Вопщем рішайте, хто у вас главний і дєжурний. Будемо шото рішать. Якшо це звісно цікаво взагалі людям.

Пророк

Re: Актуальні шеврони

футболки какого качества? из чего? шевроны в студию!
    2.0

футболка - ок. Fruit of the loom? якшо це шото вам каже. но на таких друкується більшість.
    друк якісний.
    шеврони - на мілітаристі дивіться.
    Пророк

Ответ Сообщение от andy Посмотреть сообщение
    футболки какого качества? из чего? шевроны в студию!
    Закажи себе с надписью: "Хочеш померти? Звернись до мене на ти"...
    2.0

erazer, я шото пропустила? слу, не нада тролить в цій темі ) пажааалуста )
    Пророк

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    футболка - ок. Fruit of the loom? якшо це шото вам каже. но на таких друкується більшість.
    друк якісний.
    шеврони - на мілітаристі дивіться.
    ок, 1 штука для мну
    з.ы. надо только уточнить размер
    Пророк

erazer, я шото пропустила? слу, не нада тролить в цій темі ) пажааалуста )
    Офтоп:

та то если andy на форуме написать "ты", обращаясь к нему, то у него глаза кровью наливаются и он теряет человеческий облик. не удержался - отметился по этому поводу. прости.

2.0

andy, читаєм пост вгорі. хтось з Полтави має бути Главним: собирать заказ і гроші. можете Ви, Енді, наприклад? бо мені ніколи займатися списком і збором, правда
    Пророк

andy, читаєм пост вгорі. хтось з Полтави має бути Главним: собирать заказ і гроші. можете Ви, Енді, наприклад? бо мені ніколи займатися списком і збором, правда
    да, без вопросов
    сколько штук-то минимум?
    2.0

andy, скільки назбираєте в замовлення.
    самі рішате. у мене на руках в кінці має бути табличка і сума коштів відповідно до неї.
    решта - на ваше усмотреніє.
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя