Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей35Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 4 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 40.
    2.0

Стильні бабусі

Після того, як я переглянула ці фотки, мені ще більш шкода наших землячок з вічно сумними очима, натрудженими руками і в сірому лахмітті. Ібо всьо краще родині, а держава також не передбачає улаштування адекватних умов для життя, а не існування стареньких. Пішли на пенсії і до побачення, не затримуйтесь взагалі на цім світі. Але тут вам не здєсь, і західні бабусі відчувають себе гарними і в своїх поважних літах....

ех...хотілося б аби такі люди хоч іноді траплялися на наших вулицях

2.0

Re: Стильні бабусі

але і хлопці не відстають

Sky
    Небо в твоїх очах ©

Проглянув фото і згадав, що в нас теж є такі бабці. Але їх одиниці, і зазвичай це жінки "бивших" радянський партійних "дєятєлєй", директорів і проч (або ж самі тьотіньки, що займали подібні посади) . Щоправда, і серед мистецьких людей такі зустрічаються.
    Здібна учениця

супер, нік дуже дякую за підбірку. Бквально недавно задумалась про традиційну для нас відповідність одягу і віку, то поки що вирішила для себе, що "я не здамся без бою" і в мене колись буде щось типу першої фотки)))
    Зануда

Ответ Сообщение от Olio Посмотреть сообщение
    я не здамся без бою
    я теж тримаю курс на сивого, благородного і бєзумно симпатичного дідугана.
    ри?

Ответ Сообщение от Olio Посмотреть сообщение
    відповідність одягу і віку, то поки що вирішила для себе, що "я не здамся без бою" і в мене колись буде щось типу першої фотки)))
    Подумала те саме - перша фотка руліт! Хіба не круто буде вдіть такі отпадно-веселі краги в шиїсят сім лєт (єслі конєшно доживеш:) і пройтися з падружками в кафешку?
    А ще понравилася ота красіва з різнокольоровим хаєром!!! Здається це світить мені якраз у старості - щас не фарбуюся, так може тоді? Шо втрачати вже)) Якшо облисію, то парік куплю))))))))))

П.С. А яка вишукано-модня лиса мадам, еге?!
    Пророк

Хм... сразу вспомнились лекции по философии и фраза "бытие определяет сознание". Правильно таки сказано : материальная составляющая определяет образ жизни.
    Зануда

Ответ Сообщение от tayatlas Посмотреть сообщение
    материальная составляющая определяет образ жизни.
    Загалом маєте рацію, як на мене. Але я б не спрощував так однозначно.
    Далеко не всі, хто має гроші, здатен пофарбувати волосся у кольори веселки. Тут якась внутрішня свобода відчувається, традиції свободи, звичка до неї.
    Наші люди дуже прагнуть зовні відповідати певним нормам, стереотипам, не відрізнятися від натовпу - це не від статків залежить, я так думаю.
    Крім того, заможні пані далеееко не завжди демонструють приклади високого смаку та елегантності.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Ще згадав
    2.0

tayatlas, виявивши креатив, так можна вдягнутися на секонді. хоча матеріальна частина впливає на несвободу поведінки. так шо все повязане
+ Ответить в теме
Страница 1 из 4 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя

Теги для этой темы