Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей35Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 4
Показано с 11 по 20 из 40.
    Пророк

Re: Стильні бабусі

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    отпадно-веселі краги
    краги! да я про такі мартніси мрію вже хтозна й скіки років! от думаю шо може на старості років таки куплю )

у мене до речі старість завжди асоціювалась з головними уборами
    старість = шляпки

Здібна учениця

Ответ Сообщение от Ялина Посмотреть сообщение
    старість = шляпки
    +маленький ридикюльчик та брошка на блузці)))
    Новачок

Бабусі і справді дуже позитивні. Дивлячись на них здається, що після пенсії життя лише починається. А ось на вулиці, дивлячись на наших - сірих та згорблених, думки виникають прямо протележні. Сумно...
    Пророк

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    виявивши креатив, так можна вдягнутися на секонді. хоча матеріальна частина впливає на несвободу поведінки. так шо все повязане

Дело не в одежде - дело в образе жизни и мыслей. Когда голова забита поиском пропитания (образно говоря) - тут не до фантазий.

Хотя согласен : жмот и скряга также никогда не будет так выглядеть. Он тоже для этого слишком озабочен.
    2.0

tayatlas, але скільки у нас навколо багатих і не стильних гарно ілюструє сайт рагу.лі )))
    Пророк

смак виховується як вихованням, так і оточенням ну і внутрішні якісь фактори кожної людини мають значення
    у нас поки шо превалює стиль "циганщина" - все золото шо є в хаті начепити на себе, плюс бльостки, паєтки, стрази (сваровскі, ніякі інші не щитаються стразами) і всяка інша мішура, яка приветрає увагу і, звичайно, підкреслює статусність того хто це вдягнув.
    2.0

Ялина, ага, при чьому все це не дьошево. я оце шапочки на базарі дивилась - всі з бльостками!!! даже на Барабашово їх 50 на 50 з бльостками і без... це капєц...
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Ответ Сообщение от Ялина Посмотреть сообщение
    стиль "циганщина" - все золото шо є в хаті начепити на себе, плюс бльостки, паєтки, стрази (сваровскі, ніякі інші не щитаються стразами) і всяка інша мішура, яка приветрає увагу
    як каже моя бабуся, "вдяглася як сорока" (вони теж на бльостки падкі)
    2.0

Ялина, кстать стиль "циганщина" якраз є ознакою бідності. десь читала, що таким чином, штучним блиском, людина намагається вирівняти своє низьке матеріальне становище в очах інших. не наповненням і упевненістю, так стразами.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

деякі кадри вже тут присутні )
    http://ilovephoto.info/category/publ...88%D0%BA%D0%B8
+ Ответить в теме
Страница 2 из 4

Теги для этой темы