Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей3Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 12.
    Завсідник

Зміцнення натуральных нігтів біогелем

Собственно сабж, так сказать)
    Сьогодні зламала очередний ніготь((( почала хлюпать носом прям на роботі і мене дєрьовню просвітили, що є така штука. Так от хотілось би дізнатися, хто що чув, чи дійсно допомагає, чи дійсно не шкідливо, може хто пробував і де це роблять у нас в Полтаві?
    Підказали, що є Студія красоти «Родзинка», у них на сайті така послуга є. Чи користувався хто їх послугами, які враження?

ри?

Re: Зміцнення натуральных нігтів біогелем

Mila, а може не нада? а? Мо’ краще кожен день в теплій ванночці з сіллю побовтати пальці тріха, і в половинку лимона загороджувати нігті?
    Завсідник

та може й не нада, просто ж пишуть, шо не тошо не шкідливо, а корисно! Я і в ванночці і з сіллю і шкарлупу яєчну їла і так надоїло, сідаєш в машину ніготь раз, сідаєш ще - два. Троллейбуси не предлагать!)
    Нервова, курррва

Mila, а ти їх не відрощуй довгими. Я он коротенькі ношу: і модно, і не ламаються)))
    Завсідник

мене влаштовує довжина 3мм,я можна сказать мічтаю, щоб всі однакові і недовгі, так ломкі ж дуже(
    Завсідник

Ответ Сообщение от Mila Посмотреть сообщение
    Підказали, що є Студія красоти «Родзинка», у них на сайті така послуга є. Чи користувався хто їх послугами, які враження?
    Я делала вконце прошлой зимы. Это по-типу стандартного наращивания, гелем покрывают ваш ноготь по длине. Соответственно он становится более упругим. Но не стоит забывать, что любое наращивание ногтей -это их травма. Но если ломкие -то попробуйте. На постоянной основе - не рекомендую, временно - нормально. Также не забывайте о коррекции, которую придется делать каждые 2-3 недели
    Процедура стояла в Шоколаде на Черновола 100 грн
    2.0

Mila, а "розумну емаль" не пробувала? мене вона прям врятувала. ростуть довгі і міцні.
    Завсідник

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    Mila, а "розумну емаль" не пробувала? мене вона прям врятувала. ростуть довгі і міцні.
    це таке прозоре і в аптеці продається? якщо да, то я тільки ним користуюся останні n-років, лаками не користуюся взагалі
    Новачок

слышала что не вредно, а даже и полезно....нужно попробовать и самой решить
    Новачок

Нужно больше творога кушать ))
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя