Американська актриса і фотомодель, зірка Playboy Памела Андерсон більше не братиме участі у відвертих фотосесіях для чоловічих журналів.

Про це вона оголосила під час вечірки журналу Playboy, що відбулася в Бухаресті, пише Romanian Times.

У розмові з румунськими журналістами Андерсон пояснила, що вирішила відмовитися від співпраці з чоловічими виданнями перш за все через своїх синів. За словами моделі, над її дітьми постійно жартують і сміються через те, що вона прославилася завдяки відвертим зйомам.

"Я більше не буду робити нічого подібного. Врешті-решт, зараз є безліч вродливих дівчат, які можуть впоратися зі зйомками куди краще за мене. А мене зараз цікавлять зовсім інші речі. Я хочу проводити більше часу в Канаді, поряд з тваринами, з моїми котами і собаками ", - цитує 43-річну Андерсон румунське видання.

Памела Андерсон є найвідомішою моделлю, яка позувала в голому вигляді. Вона є рекордсменкою за кількістю появ на обкладинці Playboy, з яким вона співпрацювала з 1989 року.

У даний час Андерсон в основному займається доброчинністю, пов'язаною із захистом тварин - модель відома як активістка організації PETA (Люди за етичне поводження з тваринами). У рамках цієї діяльності вона неодноразово знімалася голою.