Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей25Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 4 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 36.
    модератор
    Boot

В Україні хочуть заборонити секонд-хенд

Кабмін хоче заборонити ввозити в країну секонд-хенд

Для підтримки української легкої промисловості Кабмін має намір скасувати на п'ять років сплату підприємствами галузі податку на прибуток і заборонити імпорт секонд-хенду.

Таким чином урядовці планують збільшити конкурентоспроможність українських "кутюр'є".

Про це у четвер на засіданні уряду заявив прем'єр-міністр Микола Азаров, передає "Комерсант-Україна".

З приводу заборони в країні секонд-хенду голова Держкомпідприємництва Михайло Бродський уже направив свій законопроект до секретаріату Кабміну.

"Щорічно в країну ввозиться 2 кілограми секонд-хенду на людину. Якщо б ця продукція вироблялася в Україні, ми отримали б ринок в 22 мільярдів на рік і мільйон робочих місць. І це без урахування того, що секонд-хенд часто становить загрозу для здоров'я громадян", - сказав Бродський.

За його словами, ініціатива комітету вже схвалена Мінпромполітики і Держмитницею.

Імпортери одягу не побоюються, що запропоновані заходи посилять їх конкуренцію з українськими виробниками.

"Цей підхід може бути успішним відносно повсякденного одягу. Але що стосується модного одягу, то українські виробники не можуть скласти конкуренцію імпорту хоча б через невеликий обсяг ринку", - відзначає генеральний директор Maratex в Дмитро Єрмоленко.

Однак на думку експертів, всі спроби вивести легку промисловість на новий рівень без заборони контрабанди, будуть марні.

Def
    .

Re: В Україні хочуть заборонити секонд-хенд

Наоборот, без конкуренции "кутюр'є" вообще расслабятся.
    Если они с секонд-хендом не могут конкурировать....
    Частий гість

я скажу як заядлий велосипедист як би не секонд то їздив би я у спорт штанах і якійсь футболці замість спортивного вело одягу ІМХО заборонити секонд найтупіше що можна вигадати
    Banned

Для підтримки української легкої промисловості
    Какая на фиг у нас промышленность?
    Фабрика ВОРСКЛА?
    Філософф

Хто не знає, фабрика Ворскла виробляє одяг для французької марки, яка постачає одяг в магзин на кутку біля ЦУМу))) так що наша конкуреннтоспроможність нормальна, тільки не призначена для нас.
    Пророк

Cveha, там цены не соответствуют качеству. Как минимум раза в три
    .

Поддерживать производителей нужно обязательно, но:
    1. Не за счет потребителей
    2. Поддерживать желательно на внешних рынках, а не на внутренних.
    2.0

це пісєц... по перше - те шо шиють наші "кутюри" - це пісєц. а по друге, цінова політика зіграє з людями хріновий фінт. яким чином людина, яка на 100 грн закуповує собі лахів на сезон, буде одягатися при ціні 100-150 грн футболка?
    з іншого боку, тему про секонди мняли навіть при Ющу... не думаю, що закриють.. скорше подорожчає і піде в тінь, як гральний бізнес. бо не вигідно роздягати наш народ, де більш ніж половина, якшо не більше, причащається в сєку. тим більше, під виглядом "вєтоші" до нас ввозять ніфіговий сток і заробляють на цім надприбутки.
    Нервова, курррва

Cveha, це ти про Френк Валдер? Там помойму одьожа для інопланетян! Для яких земні бабки - картінки!
    Мені даже не стидно громко там сміяцця з цін! Ну, літня шляпка (страшнінька) за 900 гирини непонятной хвірми - ізвращєніє! Та ще й смішне!
    Пророк

всегда удивляли меры поддержки проивзодителей. да произведите ж вы, гады, нормальный продукт - и буду им пользоваться! так не те же - мы будем продолжать производить говно, но запретим гражданам покупать что-то другое.
+ Ответить в теме
Страница 1 из 4 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя