Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей25Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 4
Показано с 21 по 30 из 36.
    Banned

Re: В Україні хочуть заборонити секонд-хенд

Ответ Сообщение от Lera Посмотреть сообщение
    почти как проклятие звучит )))
    Это оно и есть, вообще-то :- (

2.0

і знову за старе... не дає спокою власть імущим секонд-хенд... услід за Кабміном спробують заборонити його депутати.
    Віталій Олексійович Немілостівий запам"ятайте це ім"я, бо саме він подав на розгляд ВР отакі штучки
    Проект ЗУ № 2320 "про заборону оптової торгівлі, крім комісійної, уживаних текстильних виробів, одягу та взуття" та йому у поміч Проект ЗУ №2321 "про внесення змін до Закону України "Про Митний тариф України" (щодо одягу та інших виробів, що використовувалися)"
    тут можна послухати типу його аргументи.
    я щиро вірю що народні обранці зарубають цей закон... бо зараз він ні разу ні на часі. хочете щось вилучити, спочатку дайте. правильно було сказано, що люди купують не те, що хочуть, а те, що можуть... ну такоє... майте на увазі і будьте готові долучитися до протестних акцій, а такі виключати аж ніяк не можна...
    Пророк

я чув що одяг стане дорожчим, можливо буде якість вища
    2.0

Ответ Сообщение от Хоттабыч Посмотреть сообщение
    можливо буде якість вища
    а власне, яка різниця, якщо його не зможе собі дозволити більшість громадян?
    VPN
    World

Сбор секонда ведут как коммерческие так и некоммерческие структуры. Последние занимаются гуманитарной помощью. Наиболее известной из таких некоммерческих структур является HUMANA PEOPLE TO PEOPLE (www.humana.org), которая объединяет 28 национальных ассоциаций. Они собирают одежду, часть продают компаниям-сортировщикам или реализуют через сеть своих розничных магазинов и на вырученные средства закупают медикаменты, продукты и т. п. для беднейших стран Африки (Ангола, Зимбабве, Замбия, Мозамбик, Уганда, Конго, Кения, Танзания, Нигерия, Бенинская Республика, Гана, Кот-д’Ивуар, и пр.). Часть средств идёт на образование и борьбу со СПИДом. Вместе с тем эти организации обеспечивают занятостью население (рабочие места) и сохранность окружающей среды, так как большая часть собранного сырья идёт на переработку. Волокна используют для изготовления домашней и автомобильной изоляции, в системах фильтрации и т. п.

Деятельность таких некоммерческих организаций поддерживается государством в т.ч специальными законами, мотивирующими граждан жертвовать своё имущество на благотворительность (например, снижение налогов или скидка в каком-либо магазине).
    А у нас Это просто бизнес!!!!! Давить гадов нужно!!!! Но если это будет помощь малоимущим то пожалуйста, одно но у нас все равно с этого сделают бизнес....
    2.0

Ответ Сообщение от Vanl2mx Посмотреть сообщение
    Давить гадов нужно!!!!
    а що робить тим 2/3 українсьтких "гадів", які купують речі здебільшого в секонді? люди із з.п 1,5-2 тис.грн на купівлю в магазинах не здатні...
    Пророк

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    тут можна послухати типу його аргументи.
    прыкольно )))
    Таке щось морозит... Как и все политики, впрочем
    2.0

ну да, його питають, що робити людям - а він "ми дбаємо про безпеку"...
    Філософф

Тут проблема не в тому, що в секонді дешевше(хотя це також +), а в тому, що у нас немає реально нормальної одежі де купить. Все одно якість усього що на базарі і в магазинах - китайське фуфло, і те що брендоване також, бо у нас дозволено ввозити всякий непотріб, і навіть якщо воно шиється на Україні (в мене є знайомі швачки) то із такого гамна (тканина, фурнітура, нитки), що у людей, які працюють на виробництві облазять руки і все таке.
    Я ось пішла в коїтовєки купить дитині гарний костюм чи щось тіпа того, на фотографію, в кишені є 3 дит. магазини, я не змогла знайти дитині нормальних речей, половина шмоток- спортивні костюми, половина таке, що гидко одіти, а купувати рубашку в клітинку, як у чоловіка в дитинстві за 300грн, я б купила, якби вона була хоч гарна, але ж вона і виглядає, наче її всі ці роки берегли з дитинства, ото як в ссср пошили, а щас продають.
    Пророк

Ответ Сообщение от Cveha Посмотреть сообщение
    у нас немає реально нормальної одежі де купить
    Это 100%
    Остается и-нет, но тут нужно знать размеры четко
+ Ответить в теме
Страница 3 из 4