Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей68Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 6
Показано с 11 по 20 из 53.
    Хозяйка кота

Re: Стили в одежде и нормы приличия

А я люблю стиль а-ля "кассирша супермаркета" - нарощенные длиннющие ногти, на каждом пальце колечко, а руки при этом грязнющие от денег, фу. А еще, у многих из них дорогущий телефон бизнес класса, купленный в кредит. Нахрена он ей? Конечно же это личное дело каждого - внешний вид, поведение, стиль и тд, но есть вещи, которых я никогда не пойму.

Нервова, курррва

Офтоп:
    Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    маленька порада для тих, хто стикнувся з проблемою тріскання п'яток. Є дуже ефективний засіб - крем-емульсія "ДЕ" виробництва харківської біофабрики. Правда купити його можна в ветаптеці, проте він абсолютно безпечний для людей і дієвий
    Та все нормально. Видно тамтешній клімат просто сприяв. Бо в мене й руки сохли, і волосся...

Ногті! Да! Гель, акріл, лєпка блін!!!
    А є такі цьолки на форумі? Просто хоцця спитати НАШО???
    модератор

не помню в каком из штатов в Америке даже штрафуют за то, что на девушке это некрасиво сидит, бикини например)) как будто колбасу тесьма стягивает))) я думаю надо и нам подобное ввести) хорошо выглядишь одевай хреново-ну прикрой и проехали))
    еще я присоединяюсь и меня не прет, когда кольцо на каждом пальце или прям по 2, когда куча цепей на шее, как новогодняя елка бллин, когда, цилофанофановые штаны так обтягивают окорока, что хочеться вырвать, даже больше, чем есть в тебе, еще ужасно когда мало того, что плохо одеты, так еще из этих участков пучком торчат волосы с капельками пота....
    Нервова, курррва

Mihey, спасіба. Поблював!
    змія болотяна ОЧКОва

кольца, цепі - це ще з совка. коли кількістю золота на руках, вухах, шиї, а ще коврами і кришталем вимірювався рівень достатку.
    дехто, незрозуміло з яких причин, досі так хизується. або думає, шо красіво - три золотих гайки на мізинці носить.
    багато каблучок може бути красиво. але коли це не золото і підібрано одне до одного. але таких граждан, в яких на руках повно цяцьок і руки церез це не зуродувані дуже і дуже мало.
    от я, напрімєр! )))))))
    богиня

та что там кольца, вот когда колобок в цвітастих лосинах в босоножках або туфлях на 15см шпильках шкандибає, спотикається по полтавських ямо-тротуарах...
    .

В Англии летом основная причина ДТП - отвлекся от управления, а именно зафтыкал на задницу блондинки на тротуаре )) Кстати серьезно, вчера по радио слушал )))

Так что, одевая что-то мегаоткрытое помните, что можете стать причиной ДТП ))))
    Зануда

Ответ Сообщение от АлекS Посмотреть сообщение
    Встречали ли вы на улицах города людей в нарядах, которые вас шокируют, или просто, вызывают недоумение?
    часто "просто вызывают недоумение", а так байдуже. Всякі штрафи, заборони - не розумію мети.
    Не з того боку виховується культура та естетичне бачення, ІМХО.
    2.0

fabulist, в школі треба виховувати відчуття прекрасного. вчити суміщати кольори. грубо кажучи, курси благородних дєвіц будуть не зайвими. і хлопцям теж щось таке подібне. бо насправді люди тупо не вміють самостійно думати. а за них думають тьотки в палатках, яким аби продати блєскуче "ін темпо вальсо"
    Зануда

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    fabulist, в школі треба виховувати відчуття прекрасного...
    і до школи...)) Саме про це й мова. Є ще кіно, живопис...всякі взагалі засоби. Значення мистецтва у вихованні явно недооцінюють.
    Тобто, звичайно не для того, щоб копіювати побачене на екрані або полотні. Просто відчуття кольору, пропорції, лінії...щось таке.

p.s. Мені, як я сказав, взагалі-то байдуже. Але іноді таки хочеться дати копняка.)))))))))))))))))))))
+ Ответить в теме
Страница 2 из 6