Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей129Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 9 из 17
Показано с 81 по 90 из 162.
    المزيد من النفط

Re: Изменить ради зачатия?

Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    Karen, та да! Я шо на танці, шо на макраме ходила за бабки!)
    Отож ! А треба було економити .Замість уроків танців дома перед трюмо под магнітофон пострибати .А макраме по журналам вчитись.

23q
    23-й участник

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    Ну и не ШО ! Отож таке ШО и выросло !
    еще скажи шось про телячу мову,сепаратист тебе в багажник!!
    Пророк

І в них можливо більше мізків, ніж в тих, хто займається купи-продай
    Заработать можно не только торговлей. Если у электрика всё отлично с мозгами, он будет двигаться вперёд. Понятно, что не всем быть начальниками, но не может человек разумный жить впроголодь, не пытаясь улучшить положение своё и людей, за которых ты ответственен.

Хотя это моё мнение. Может оно и не так происходит .

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    Это ваш ребенок еще в школу не шел . Компьютеры -смартфоны на секонде не купишь
    Не пугайте людей))). Не так страшен чёрт...

Без смартфона можно учиться. Меня больше напрягает то, что сейчас переходят на электронные учебники. Не хочу я, чтобы дети зрение портили. Конечно, проще планшет носить, чем тяжеленный рюкзак с учебниками. Сама система образование диктует правила, являющиеся благодатной почвой для культивирования комплексов у детей. Те же планшеты у одного - бюджетный, у второго - имиджевый.

я не про таких безумних!) шо нарожають, а потім їм всі винні: і держава, і вчитель, і всі-всі.
    Я больше о таких людях писала.
    Пророк

В мене однокласник виріс в зйомній квартирі з вітчимом- водієм траліка. Мама на заводі працювала. Виріс прекрасною людиною. Ось недавно бачила його - успіший досить!
    Зате в мене був однокласник: високий та стрункий, батьки вчителі ще старої "радянської закалки".
    Діма (так його звали) у 1984 році встиг разом з двома однолітками спалити гараж та "жигулі" у ньому.
    У 1986-му хвалився, що у батьків "40 тисяч на книжці і як виросте будуть його".
    Перший мопед йому купили у 7 класі. Він його "уграв" за літо, заливаючи замість бензину дизпаливо у бак (просто "шоб попробувать").
    Мотоцикл "Ява" батьки купили у 9-10 класі ("по блату"....). Діма і його розбив.
    Потім розпад "союзу", потім Діма одружився, зробив ляльку.....потім десь зник....
    А пізніше йде по вулиці, худющий, а під очима "круги", як у павліка Губарєва...
    Жінка з дитиною пішла від нього давно, а Діма опустився "на дно"...

А був же "перший парінь на селі" (у класі).
    Пророк

Ответ Сообщение от vladd Посмотреть сообщение
    Зате в мене був однокласник: високий та стрункий, батьки вчителі ще старої "радянської закалки".
    Діма (так його звали) у 1984 році встиг разом з двома однолітками спалити гараж та "жигулі" у ньому.
    У 1986-му хвалився, що у батьків "40 тисяч на книжці і як виросте будуть його".
    Перший мопед йому купили у 7 класі. Він його "уграв" за літо, заливаючи замість бензину дизпаливо у бак (просто "шоб попробувать").
    Мотоцикл "Ява" батьки купили у 9-10 класі ("по блату"....). Діма і його розбив.
    Потім розпад "союзу", потім Діма одружився, зробив ляльку.....потім десь зник....
    А пізніше йде по вулиці, худющий, а під очима "круги", як у павліка Губарєва...
    Жінка з дитиною пішла від нього давно, а Діма опустився "на дно"...

А був же "перший парінь на селі" (у класі).
    Это и неудивительно. Когда родители по первому требованию своему чадушке всё лучшее преподносят, ребёнок становится балбесом. Дети из семей со скромным достатком стремятся к лучшему, достигают определённых высот. Не все, но зачастую.

Зате в мене був однокласник
    А в мене був однокласник, у якого батьки-алкоголіки. Так він уже в тюрмі сидить втретє - рецидивіст. Не було чого їсти, крав з підліткового віку, промишляв розбоєм і т.д.
    Пророк

Ответ Сообщение от Tiramisu Посмотреть сообщение
    Когда рожала 3-4-5, чем думала?
    У мене сусіди-алкаші такі....
    Не знаю, хто як, а обоє не працюють, живуть на "дитячі" (гроші).
    На "точку" ходять вранці та ввечері стабільно.

Буде й 3-є, й 4-є... Ага!

На ДР купила андроид. Потом он провинился, забрала телефон (косяк был связан с интернетом), говорю, мол, ходи с самсунгом.
    Як на мене то взагалі, школа - аби вчитися.
    А самий найкрутіший телефон - це "дитячий", де 4 кнопки (мама/тато/бабуся/дідусь) та виклики екстрених служб.
    Що ще треба від телефону?
    Зараз на такі якраз і подивляюся. Вибір невеликий, але можна знайти.
    І для злодіїв вони не привабливі (голову дитині не проламають, що теж "плюс").
    Пророк

Як на мене то взагалі, школа - аби вчитися
    Лучше, чтобы ребёнок всегда был на связи.

Зараз на такі якраз і подивляюся. Вибір невеликий, але можна знайти.
    І для злодіїв вони не привабливі (голову дитині не проламають, що теж "плюс").
    Ребёнок такой терял два раза и оба раза возвращали.

Про злоумышленников уже думала. Говорю, чтобы на улице лишний раз не доставал телефон. Так ему же скучно! Идёт на английский и звонит: мне, мужу, деду.
    Пророк

В те времена можно было получить квартиру, работая на предприятии при условии постановки на очередь. Рожай-не хочу - знали, что под забором не останутся.
    А можна було..... й не получить....
    Гарне слово, одне з найулюбленіших!

Як "получали", розказую "технологію".
    1. Хочеш житло. Не питання.
    Збирай документи, "ставай на чергу."
    Але - 15-20-25 років будеш жити хоч і на вулиці, чи по "зйомних квартирах".
    Це ніого не "піпче".
    Так і жили.

2. Хочеш житло. 20-25 років чекати - не бажаєш (жити коли тоді, дітей де ростити?).
    Пишеш заяву, отримуєш земельну ділянку....5 соток, максимум 6 (якщо у місті).
    І на цьому клаптику маєш право збудувати будинок за проектом "типового житла строітєля соціЯлізму".
    Звісно, що за власні кошти (де візьмеш - нікого не цікавить).

От мій батько так і робив: ночами на роботі, вдень цеглу кладе, по базам за "дефіцитом" бігає будівельним,
    вночі знову на роботі. З матір'ю цеглу клали, глину місили, воду носити "з колонки на вулиці", ноги помити "у мисці".
    Зате років за 5 з допомогою дідів/бабів "построїлись" (будь воно неладне), паралельно "угробивши" здоров'я.

А от квартиру? Квартира вже "не положена" була!

Тому, я б не казав, що так вже "халява падала".....
    Хоча, податки мої батьки платили такі ж, як і ті, хто "отримав на шару житло". Чи не так?

Лучше, чтобы ребёнок всегда был на связи.
    Некрасов "Материнская любовь".
    Рекомендую!
    Офтоп:
    Самому недавно порекомендували, досить цікаво й актуально.

А то потім будемо плакати "вот в наше время......"
    Дітей треба привчати бути самостійними змалечку, а не "оберігати"....."окучувати", як картоплю.

Так ему же скучно! Идёт на английский и звонит: мне, мужу, деду.
    Не знаю, не знаю.
    В мене "політика" така, що якщо було б "скучно", то на наступний день "на булочку" я не дав би.....
    Сказав би, що "телефонні розмови довелося оплатити".
    Непотрібні (пусті) телефонні розмови.
    Ключове слово - "непотрібні"!

Ніколи не розумів дзвінків "ніАчом"....Лише тому, що у нас з тобою "безкоштовні дзвінки"? Ну то й що?
    المزيد من النفط

Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
    еще скажи шось про телячу мову,сепаратист тебе в багажник!!
    Офтоп:
    Так ось щодо мови .Вчителька української мови за "ШО"жорстоко нас карала . Бо навчені люди кажуть "ЩО". Так вона нас вчила. А ще прохала тих ,хто не засвоїв її уроків , у подальшому житті не казати людям ,як звали їх вчительку з української мови.
    І ще , доречі ,путіна з прапором ДНР тобі у машину !
    Пророк

Вырастить то можно, а вот воспитать...

Если нет денег, родители стараются подзаработать, не уделяют достаточного времени воспитанию ребёнка. А почему они мало зарабатывают? Потому, что нет мозгов. А если нет мозгов, то они не могут помочь ребёнку с учёбой (ни для кого не секрет, что школьных уроков не всегда достаточно для того, чтобы деть усвоил материал). Значит, мозгов нет, нужны репетиторы. На них опять же, необходимы деньги. Это хорошо, если ребёнок сам стремится к учёбе и ему интересно, а если нет? Потом он может сказать, что родители пропадали на работе, а ему нужно было внимание, а не деньги. Так что сначала деньги, потом стулья. То есть, достаточно заработать, чтобы не бежать из декрета на работу, а уделить должное внимание сыну/дочери.
    бред!!!я тот человек у кого мама как вы говорите нет мозгов..работала на двух работах учителем.Был практически постоянно сам дома..рос на улице.Мог стать кем угодно от алкаша до вора. Но я вырос считаю достойным сыном. Кстати я до сих пор не курю перед матерью ..мне стыдно. Я не буду здесь меряться с вами количеством денег сколько машин и сколько квартир и т.д.. У меня этого вдоволь Но в этом случае вы не правы. А вот как сейчас воспитывают..мне жаль многих и детей в том числе выращивают тепличную вату

Є ще професії столярів, електриків, зварювальників етс... Це не дуже прибуткові професії, але вони теж потрібні. І в них можливо більше мізків, ніж в тих, хто займається купи-продай. (Я про алкоголіків не говорю)
    Я вас умоляю..))))..эти профессии намного прибуткови кстати..чем многие)
+ Ответить в теме
Страница 9 из 17