Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей5Благодарности
  • 5 Сообщение от Condor
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 5 из 5.
    Новачок

Репродуктивне здоров’я жінки

Репродуктивне здоров’я жінки
    Репродуктивне здоров’я жінки – це невід’ємна складова загального здоров’я організму, яке зумовлює відсутність захворювань репродуктивної системи та здібність до виношування та народження дитини, а також можливість жити статевим життям і отримувати від нього задоволення.
    Жіноче репродуктивне здоров’я залежить від багатьох факторів – спадковості, способу життя, шкідливих звичок та умов праці, захворювання інших органів і систем. Основними критеріями репродуктивного здоров’я є показники народжуваності, а також материнської та малюкової смертності.
    Існує багато шкідливих факторів що руйнують репродуктивне здоров’я жінки : шкідливі звички ( куріння, наркоманія, зловживання алкоголю), захворювання, що передаються статевим шляхом (ВІЧ, хламідія, сифіліс), екологічні фактори (забруднення атмосфери, води, грунту), аборти , що впливають на психічне та репродуктивне здоров’я. Репродуктивний період жінки – це відрізок життя на протязі якого вона здібна виносити та народити дитину. Він характеризується щомісячним дозріванням яйцеклітини, при відсутності запліднення якої відбувається менструація. Тому жінка повинна приділяти необхідну увагу збереженню репродуктивного здоров’я, так як її покликання – народження дитини.
    Здоров’я майбутньої матері закладається з пелюшок, тому за фізичним станом дівчаток потрібно дуже уважно слідкувати. Іноді, із-за неуважності батьків дівчатка в дитячому чи підлітковому віці страждають на мало помітні захворювання сечостатевої системи, які можуть стати причиною серйозних порушень статевої системи в репродуктивному віці. Викликають ускладнення в період вагітності та пологів і в даному випадку краща профілактика - це своєчасно виявити захворювання.
    Запальні захворювання жіночої статевої системи на сьогоднішній день є лідерами в гінекологічній патології, її частка дорівнює 65%. Вони діляться на гострі і хронічні. Розташовуватися ці захворювання можуть і на слизовій оболонці піхви, і в матці, і в додатках. Основна їх причина – це різні види інфекції.
    Негативно впливає на репродуктивне здоров’я жінки аборт, а особливо перший. Він може стати причиною тяжких порушень в репродуктивній системі, а також безпліддя. Тому дівчата вже в підлітковому віці повинні знати про методи контрацепції, а дорослим жінкам треба вміти планувати свою вагітність. Щоб підтримувати та зберегти своє репродуктивне здоров’я жінки повинні регулярно відвідувати гінеколога, звертатися за допомогою до центрів планування сім’ї та репродукції.
    Стан репродуктивного здоров’я жінки залежить від того, який у неї спосіб життя та на скільки відповідально відноситься вона до вибору статевих партнерів, і яке статеве життя вона веде.
    Впливає на репродуктивне здоров’я і екологія, адже шкідливий вплив оточуючого середовища може привести до збою в гормональній системі і порушенні менструального циклу, і як наслідок до порушення репродуктивного здоров’я. Також потрібно дотримуватися режиму харчування, з раціону потрібно виключити консерванти. Потрібно вести активний спосіб життя та займатися фізичною культурою.
    Жінка повинна розуміти ,що її репродуктивне здоров’я залежить тільки від неї. У боротьбі за нього головним засобом буде активна профілактика а також регулярне відвідування гінеколога, мамолога.

Новачок

Re: Репродуктивне здоров’я жінки

Ответ Сообщение от 3mkpPoltava Посмотреть сообщение
    Жінка повинна розуміти ,що її репродуктивне здоров’я залежить тільки від неї.
    А ви повинні вивчати дискретну математику (логіку). Спочатку ви серед факторів, які, як ви стверджуєте, впливають на репродуктивне здоров'я жінки, вказуєте спадковість і вплив навколишнього середовища, а потім стверджуєте шо жінка має розуміти що її репродуктивне здоров'я залежить тільки від неї. Спадковість же залежить від хромосомного набору батьків чи не так? І наскільки жінка має вплив на навколишнє середовище? Чи всі жінки мають йти руйнувати заводи і автомагістралі, або масово імігрувати в Австрію, на чисте гірське повітря Тіролю і зелену травичку?
    Новачок

А еще от возраста зависит(( часы тикают.
    Новачок

Моя дитина дуже любе читати журнал Пізнайко, дуже часто ми разом сідаємо і читаємо різнні цікаві статті з цього журналу. Я не жалію, що виписую цей журнал, на мою думку він вносить вагомий внесок в розвиток моєї дитини.
    бог
    Cool

supermama, ...ого, вот это вы погнали! Пятёрочку за постик? Подработка рекламным ботом на poltavaforum??
+ Ответить в теме